فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف و ضبط 6 عدد سنجاب وحشي ،2 عدد ايگوانا و يك قلاده ميمون توسط ماموران اجرایی یگان حفاظت محیط زیست استان تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران از سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران اسماعیل میرانزاده گفت:مامورین اجرایی یگان حفاظت محیط زیست به منظور برخورد با مراكز غير مجاز خريد و فروش جانوران وحشي در حین گشت و پایش سطح شهر تهران با یک مرکز خرید و فروش حیوانات غیر مجاز برخورد می کنند.

وی افزود: ماموران بلافاصله وارد عمل شده و اقدام به دستگیری فرد متخلف و کشف و ضبط حیوانات وحشی از این مرکز می کنند.

میرانزاده ادامه داد: تعداد 6 عدد سنجاب وحشي ، 2 عدد ايگوانا و يك قلاده ميمون از این مرکز كشف و ضبط و به همراه فرد متخلف به اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران منتقل گردیدند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه اقدام فرد متخلف با استناد به قوانين و مقررات ملاك عمل تخلف محسوب مي شود اظهار داشت: این متخلف پس از تکمیل پرونده تخلف به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

میرانزاده در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده‌ چنین مواردی، محیط زیست استان تهران را با شماره تلفن‌های 77359564 و 77355781 الی 4 در جریان بگذارند.


منبع:باشگاه خبر نگاران