براساس تصاویر هولناک بدست آمده که توسط دوستداران حیوانات و محیط زیست به صورت مخفیانه گرفته شده پرده از سوء رفتار هولناک رفتار انسان نسبت به حیوانات نمایش داده شده است.


به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، به نقل از اسوشیدپرس: کارگران چینی در مزرعه ای به نام" مزرعه خرگوش" با تولید مثل انبوه این حیوان به منظور استفاده آن در تولید صنایع نساجی و تولید لباس با برندهای معروف جهانی استفاده میشود.

خاصیت نرم بودن موی خرگوش آن را از موارد دیگر متمایز و بسیاری را در جهت بدست آوردن آن قرار میدهد.

پس از انتشار تصاویر هولناک که بی رحمانه موی بدن آنان در شرایطی دردناک از بدن حیوان جدا میشود و در مواردی که خرگوش تاب تحمل درد را نداشته باشد تسلیم مرگ شده و وعده غذایی کارگران چینی را فراهم میکند.

محصولاتی که از پوست و موی خرگوش سفید به دست آمده در فروشگاه ها و مغازه لوکس در لندن که طرفداران بیشمار دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

مزارع خرگوش در چین حدود 90 درصد از نیاز جهان درقبال تقاضا را تأمین میکند.

براساس این تصاویر پاهای یک خرگوش که به یک تخته بسته شده است و موی بدن را با دست از بدنش جدا میکند تصاویر و فیلمهای منتشر شده از سوی بسیاری از طرفداران حیوانات و اذهان عمومی مورد نقد قرار گرفت و خواستار رسیدگی مسئولان شدند.

در چین هیچ مجازاتی برای سوءاستفاده از حیوانات و بهره کشی از آنان در مزارع وجود ندارد، در صورتی که از سوی جامعه بین المللی دفاع از حقوق حیوانات در سال 2009 قانونی برای جلوگیری از اعمال تصویب شد اما هرگز اجرا نشد.

بعد از چین، دیگر کشورهای تشکیل دهنده این زنجیره مخوف را، آرژانتین، شیلی، جمهوری چک و مجارستان 10 درصد باقی مانده در تولید پوست خز در جهان تأمین می کنند.

منبع:باشگاه خبر نگاران

لینک خبر : وحشی ترین رفتار انسان با خرگوش را ببینید+ تصاویر دلخراش