سه هزار و 671 دانشجوی واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با امضای یک تومار به منظور حراست از رودخانه کارون، مخالفت خود را با طرح انتقال آب از سرچشمه های این رود اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، امضای این طومار از چهارم آبان ماه جاری آغاز شد و قرار است توسط تعدادی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی به رویت مسوولان استانی و کشوری رسانده شود.
بنا به این گزارش افزون بر 97 درصد از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی- واحد علوم و تحقیقات خوزستان در اهواز این طومار را با شعار ˈ قطره قطره اشک هایم ،نثار جریان زندگیت کارونˈ در مخالفت با اجرای این طرح به امضا رسانده اند.

همین گزارش حاکی است طبق رایزنی هایی که دانشجویان این دانشگاه با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان انجام داده اند قرار است که 20 نفر از دانشجویان این تومار را به تهران برده و به دست مقامات کشوری برسانند.
ˈ افشار پرویزی بابادیˈ از دانشجویان این دانشگاه است که در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این باره اظهار داشت: امضاهای جمع آوری شده از بین سطوح عالی دانشگاهی استان یعنی مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا انجام شده و تعداد امضا ها بسیار قابل توجه است .

وی گفت: از مسولان تقاضا داریم برای این تعداد درخواست دانشجویان منتقد طرح،جوابی کارشناسی و دقیق لازم است و باید به این درخواست به طور جدی توجه شود.