NA DISCUS
یکی از بزرگترین و معرفترین کمپانی ها بزرگ در سطح دنیا که یکی از صادر کنندگان بزرگ در زمینه ماهی دیسکس می باشد، بنام کمپانی نا دیسکس هست.این کمپانی که در کشور مالزی می باشد یکی از مطرح ترین کمپانی های تکثیر،تولید و صادر کننده دیسکس به شمار می رود.
جوایزی که این شرکت توسط دیسکس های خود در سطح بین الملی کسب کرده موجب افزایش نام آوری آن گشته و بالحق استایل،شیپ مناسب،تکثیر علمی،اصلاح نژادی و ... در زمینه پروش این آبزی موجب شده تا یکی از مرغوبترین و زیباترین دیسکسها را در مقابل چشمانتان ببینید.

آدرس این کمپانی که در شهر جوهر مالزی نزدیک بندر پین گارام هست که آدرس آن هم:

near Jalan Omar, 83000 *****ng Kanan, Johore, Malaysia می باشد.

آدرس دقیق کمپانی از روی نقشه :

Bing Maps - Driving Directions, Traffic and Road Conditions

آدرس اینترنتی سایت نا دیسکس :
Na Discus Farm - Discus Breeder & Exporter Malaysia

ضمناً دوستان می تونن با سرچ نا دیسکس به انگلیسی نیز پیج مخصوص این کمپانی رو پیدا کنند.

اخیراً کلاهبرداری های زیادی در خصوص اینکه بعضی از فروشندگان دیسکس در ایران، دیسکس های خود را به قیمت های گزاف به مصرف کنندگان می فروشند، اینست که دیسکس های ما از نا دیسکس و .... خریداری شده-دوستان می توانند توسط سایتهایی که خدمتتون عرض کردم با نمایندگان این کمپانی بصورت ایمیل و ... ارتباط برقرار کرده و اطلاعات درست را در این زمینه از آنها سوال کنند.

عکسی از جوایز کسب شده نا دیسکس در سطح بین المللی
عکس از مدیران نا دیسکس (سمت چپ و راست) و جناب آقای کارونت بیرول (نفر وسط) که داور بین الملی شناخته شده و از کشور ترکیه هستند

دوستان عزیز و محترم در انتها نیز عکس برخی از دیسکس های پرورش یافته و تکثیر این کمپانی را خدمتتان قرار می دهم.
استایل و شیپ زیبا ، سایز مناسب چشم ،زببایی رنگ ، باله ها و فینهای ماهی ، عدم خال و .... خود همگی گویای تمامی واقعیتهاست.