فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  102
لایک لایک:  75
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    کاربر متخصص انجمن دیسکس

تخصص
    مدرس دانشگاه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    میانگین پست در روز
    0.42
    تعداد ارسال ها
    882
    فروش آنلاین غذای خشک و منجمد دیسکس
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad91 نمایش پست ها
    سلام.واقعا ممنون
    مقاله های بسیار خوب و مفیدی میزارید
    فقط یه سوال دارم که این ها هم برای سیفون مثل ما عمل میکنند؟یا نه؟
    اگه مثل ما عمل میکنند چجوری انقدر سالن هاشون تمیز و با کیفیته
    سلام . من دو نوع سیفون در سالن ها دیدم و خودم فقط به یکی از شیوه هاشون عمل می کنم .

1- استفاده از فیلتر مرکزی .... این روش آب ها همه از تانکها خارج میشن ضمن ورود به فیلتر مرکزی فیلتر میشه حتی به طریقه ی اسمز معکوس تبدیل به آب مقطر میشه از فیلتر uv می گذره بهش مواد معدنی اضافه میشه و مجددا وارد سیستم میشه . این روش حرفه ای هست که استفاده میشه مخصوصا برای کشورهاییکه آب بسیار گران هست روش بسیار مناسب و مطمئنی هست .

2- همون مثل ما آب جدید رو تزریق می کنند که من خودم هم همین کار رو می کنم ولی خوب به طریق لوله کشی های مرتب و مکانیزه . اگر فرصتش رو بکنم مقاله زیبایی دارم در خصوص اتوماسیون سالن پرورش ماهی که ترجمه بکنم و خدمت دوستان بذارم . روشی که دفاعیه دکترای یکی از دوستان هست که کاملا به صورت نرم افزاری با چند میکروپروسسور و کنترل کننده با توجه به سنسورهای تشخیص نیترات - آمونیاک - پی هاش و سختی به صورت اتوماتیک و بدون دخالت انسان آب رو سیوفن می کنه و آب با مشاخصات مشابه هر تانک رو بهش اضافه می کنه . این هم یک افق برای سالنهای آینده خواهد بود .

کاربر ساده

تخصص
    آزاد
    نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    8421
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . من دو نوع سیفون در سالن ها دیدم و خودم فقط به یکی از شیوه هاشون عمل می کنم .

1- استفاده از فیلتر مرکزی .... این روش آب ها همه از تانکها خارج میشن ضمن ورود به فیلتر مرکزی فیلتر میشه حتی به طریقه ی اسمز معکوس تبدیل به آب مقطر میشه از فیلتر uv می گذره بهش مواد معدنی اضافه میشه و مجددا وارد سیستم میشه . این روش حرفه ای هست که استفاده میشه مخصوصا برای کشورهاییکه آب بسیار گران هست روش بسیار مناسب و مطمئنی هست .

2- همون مثل ما آب جدید رو تزریق می کنند که من خودم هم همین کار رو می کنم ولی خوب به طریق لوله کشی های مرتب و مکانیزه . اگر فرصتش رو بکنم مقاله زیبایی دارم در خصوص اتوماسیون سالن پرورش ماهی که ترجمه بکنم و خدمت دوستان بذارم . روشی که دفاعیه دکترای یکی از دوستان هست که کاملا به صورت نرم افزاری با چند میکروپروسسور و کنترل کننده با توجه به سنسورهای تشخیص نیترات - آمونیاک - پی هاش و سختی به صورت اتوماتیک و بدون دخالت انسان آب رو سیوفن می کنه و آب با مشاخصات مشابه هر تانک رو بهش اضافه می کنه . این هم یک افق برای سالنهای آینده خواهد بود .
    سلام
    اقای رضایی با توجه به اینکه این پست قدیمیه ، میخواستم بدونم این مقاله رو ارایه دادین . اگه امکانش هست لینکشو ارسال کنین ممنون میشم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)