فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  11
لایک لایک:  8
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    11394
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    5

7 کمک فوری در باره خرید طوطی ملنگو

غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام به همه دوستان همیشه توی سایت Parsipet میام و از تجربیات شما استفاده میکنم و لذت میبرم. من میخوام یه طوطی ملنگو بخرم یک ماه . نیم سنش هست کمتر از 2 ماه . با مادش بزرگ شده طرف خودش با مادرش بزرگش کرده. یه بار از مادرش جدا شده و یک هفته جای دیگه بوده و دوباره الان پیش مادرشه . نمیدونم وحشی هست یا اهلی به نظر شما بگیرمش فردا قراره بگیرمش سالم هم هست . اگر بگیریم باهاش تمرین کنم دستی و سخن گو میشه ؟ یعنی سنش خوبه برای اینکار ؟ راستی گفته احتمالا مادست و لی میدونم باید تا سن بلوغش صبر کرد. حالا بگیرمش با این توضیحات ؟ راستی اگر وحشی باشه ؟ رام میشه ؟ منتظر جواب میمونم . لطفا کمکم کنید . مرسی از همه

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    2.75
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarsim نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان همیشه توی سایت Parsipet میام و از تجربیات شما استفاده میکنم و لذت میبرم. من میخوام یه طوطی ملنگو بخرم یک ماه . نیم سنش هست کمتر از 2 ماه . با مادش بزرگ شده طرف خودش با مادرش بزرگش کرده. یه بار از مادرش جدا شده و یک هفته جای دیگه بوده و دوباره الان پیش مادرشه . نمیدونم وحشی هست یا اهلی به نظر شما بگیرمش فردا قراره بگیرمش سالم هم هست . اگر بگیریم باهاش تمرین کنم دستی و سخن گو میشه ؟ یعنی سنش خوبه برای اینکار ؟ راستی گفته احتمالا مادست و لی میدونم باید تا سن بلوغش صبر کرد. حالا بگیرمش با این توضیحات ؟ راستی اگر وحشی باشه ؟ رام میشه ؟ منتظر جواب میمونم . لطفا کمکم کنید . مرسی از همه
    سلام.جوجه ای توی این سن بسیار مناسب رام کردن و تربیت کردن هست و اگر وقت کافی بگذارید و حوصله کنید یقین بدونید که به حرف هم خواهد اومد.البته اینم اضافه کنم که این جوجه سنش کم هست و به این زودی ها تا پنج الی شش ماه آینده توقع سخنگویی و یا انجام کارهای جالب رو ازش نداشته باشید تا کامل ازآب و گل دربیاد.
    ویرایش توسط اسکندری : 4th March 2013 در ساعت 03:14 PM

کاربر موثر

تخصص
    کارمنده.
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    254
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarsim نمایش پست ها
    نر بودن طوطی خیلی در سخن گویی تاثیر گذار است .

اما برای دستی شده فرقی نمیکنه هر جوجه ای رام و دستی میشود .

برای پرسیدن سوالات خود بر روی تاپیکهای پرسش و پاسخ زیر کلیک کنید

.....................

.....................

.....................

.....................

.....................

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)