شوی لباس اردک*ها هرسال در سیدنی- استرالیا به مناسبت عید پاک توسط برایان هارینگتون برگزار می*شود و دارای طرفداران بسیاراز سراسر جهان است.

اردک*ها در این جشنواره مد و شوی لباس که حدود یک میلیون تماشاچی داشت، چنان با مهارت روی سن قدم زنی می*کردند که تماشاچیان را مبهوت ساختند.
حتی صدای آنها به نوعی متفاوت از اردک*ها و روزهای عادی بود...
این اردک*های سفید که به نظر بیشتر شبیه غاز هستند تا اردک، چرا که نژاد آنها از اردک ابلق پیپر است. در لباس*های رنگارنگی چون صورتی، زرد و سبز، سفید، ساده، راه دار، گل دار، چارخانه و...که در یک مسیر باریکی بر روی صحنه نمایش با تقلید از انسان گام بر می*دارند.
جالب است بدانید طراحی این لباس*ها توسط طراحان معروف انجام شده است. به نظرم پوشاندن این لباس*ها به این اردک*ها نباید کار آسانی باشد!
تماشاگران متحیر اظهار داشتند که بعضی از این اردک*ها از سوپر مدل*های دنیا بهتر لباس خود را به نمایش گذاشتند!
بیشتر لباس*ها بر اساس مد روز طراحی شده و تعدادی هم بر اساس مد دهه*های هفده و هیجده کشور*های مختلف طراحی شده بود. مانند؛ اردک لباس آبی. این خانم اردک درخشنده شبیه سبک سلسله مینگ با آن کلاه جذابش است.
نکته جالب اینکه، هر یک از این اردک*ها نام ویژه*ی خود را داشتند که با اعلام این نام آنها به روی صحنه وارد می*شدند.

برایان هارینگتون 60 ساله است و حدود 25 سال است که این مراسم را برپا می*کند...در واقع او مزرعه اردک دارد. او می*گوید؛ این سوپر مدل اردک*ها به اندازه، همتایان انسان خود با استعداد، جذاب و در اجرای نمایش شوی لباس مهارت دارند. اگر آنها انسان بودند، مطمعنا، امروز پول دارترین افراد می*شدند.
رژه، سوپر مدل اردک*ها در خیابان*های سیدنی همه را به سوی خود جذب کرده است...حتی افرادی را که علاقه*ای به مد، شو و این قبیل کار*ها ندارند را برای شرکت دراین نمایش تشویق و کنجکاو کرده بود.
لباس عروس و داماد در این شو طرفدار بسیاری پیدا کرد. چرا که خانم اردک عروس بسیار با مهارت این مدل لباس را به تماشا گذاشتند.