[IMG]http://www.family*****.info/browse.php?u=Xuovr6cL8Myz1GARoIb%2BJCeVmx%2FN6w%2B PMgJCHYebhHLrMsUMaHCTysTYfuhN9gGzlEjTDYTHdeIDnlURb E8yO0docEXQ&b=5[/IMG]

بنفشه میگوید ، هرکه نام امید را براو گذاشته کار درستی کرد . امید یک سگ پنج ساله متولد تهران ، اما مقیم واشنگتن است .

یک تصادف اتوموبیل در دو سالگی از او یک سگ فلج خیابانی ساخت . امید هنوز هم از کمر به پایین قادر به حرکت نیست . اما او با همین وضعیت سه سال دوام آورده و در تابستان و زمستان در خیابانهای تهران زنده مانده است .

بابک شوهر بنفشه معتقد است امید به زندگی در این سگ باعث شده تا به امروز زنده مانده و حالا در واشنگتن در کنار آنها باشد .

پناهگاه حیوانات در ایران به نام " وفا " با کمک چند حیوان دوست در ایالت کالیفرنیا و پنسیلوانیا امید را پس از شناسایی و نجات ، به آمریکا فرستاده است .

این زن و شوهر ایرانی دائم امید را نوازش میکنند و از علاقه فراوانشان به او صحبت میکنند . آنها چند سال پیش جان نزدیک به یکصد سگ بی سرپرست را در ایالت کالیفورنیا ی آمریکا نجات داده اند .

در آن زمان به دلیل مشکلات جسمانی و معلولیت این سگ ها ، کسی سرپرستی آنها را نمی پذیرفت . از این رو قرار شد تا تمام شان را معدوم کنند . بابک و بنفشه با هزینه شخصی و کمک چند نفر از دوستان همه سگ ها را به ایالتی دیگر ، که امکان نگهداری از آنها بود منتقل کرده و سرپرستی یکی از این سگ ها را نیز پذیرفتند .

سگی که از ناحیه پا در سه نقطه شکستگی داشت . بنفشه میگوید :

" وضعیت این سگ از همه بد تر بود . چون قرار بود پایش را قطع کنند، اما دکتر حیوانات من معجزه کرد و او حالا سالم است "

و بابک با لبخند میگوید :

" او حالا مثل یک آهو می دود "

این زوج جوان تصمیم دارند تا زمان پیداشدن یک صاحب دلسوز و واجد شرایط ، امید را نزد خود نگه دارند ، آنها میگویند اگر امید با چهار سگ دیگر آنها ، حاضر به زندگی در یک خانه باشند ، حتی او را نگه خواهند داشت . اما موضوع با اهمیت برای آنها داستان زندگی این سگ ایرانی در آمریکا است .

مجله تخصصی نوا داگ مگزین ( Nova Dog Magazine ) ، نشریه مربوط به سگ ها در قرعه کشی این ماه قرار است ، برای طرح روی جلد این شماره عکس سگ مورد نظر خود را انتخاب کند . امید در رقابتی تنگاتنگ با یک سگ از ارتش آمریکا قرار دارد . در صورت انتخاب شدن امید ، داستان زندگی او در این نشریه معتبر منتشر خواهد شد .

بنفشه معتقد است پیروز شدن امید در این رقابت تنها پیروزی امید نیست ، بلکه فرصتی است برای ما ایرانیان .

او میگوید :

" در مورد ایرانیان ذهنیت بدی وجود دارد ، خبر ها همه در باره تروریسم ، بمب اتمی ، جنگ و ... است . پیروز شدن امید در این رقابت ، فرصتی است تا همه بدانند ایرانی ها انسانهایی مهربانی هستند ، داستان امید و حمایت پناه گاه حیوانات وفا ، کمک ایرانیان مقیم آمریکا و تا این لحظه که او در یک خانواده علاقه مند زندگی میکند ، همه نشان دهنده چهره ای متفاوت از اخبار عرفی رسانه ها است "

بنفشه و بابک ابراز امیدواری میکنند تا ایرانیان با شرکت در رای گیری این نشریه ، زمینه را برای موفقیت امید فراهم کنند .

خواننده گان این مطلب اگر کسی با بنفشه و بابک هم فکر است و گمان میکند پیروی امید و انتشار داستانش در تصحیح ذهن های ناآشنا با ایرانیان مؤثر است ، برای شرکت در رای گیری نشریه نوا داگ مگزین میتوانند به لینک زیر مراجعه و به امید رای دهند.

https://apps.facebook.com/easypromos-premium/voteme