***استند مسافرتی برای طوطی و کاسکو***

لوازم مورد نیاز :

لوله 4/3 اینچی pvc

باند پانسمان انعطاف پذیر

6 عدد رابط مسدود کننده انتهای لوله

4 عدد لوله اتصال دهندهT شکللوله pvc 4/3 اینچی را اینگونه برش دهید :

8 لوله 10 اینچی

1 لوله 12 یا 14 اینچی ( این لوله به صورت قائم قرار می گیرد و بسته به نوع طوطی خود می توانید آن را به تکه های 10 الی 16 اینچی برش دهید ) بلند بودن این بخش باعث ناپایداری استند طوطی شما خواهد شد .

نکته : برای برش لوله ها از قیچی برش لوله pvc استفاده کنید .مطابق تصویر شماره 1 ، 2 تا از لوله های 10 اینچی را با استفاده از لوله اتصال دهنده T شکل به یکدیگر متصل کنید . اینکار را با لوله های 10 اینچی دیگر نیز انجام دهید و در انتهای هر قسمت لوله های رابط مسدود کننده قرار دهید . در این حالت شما 4 قسمت خواهید داشت که از اتصال دو لوله 10 اینچی به یکدیگر ایجاد شده اند . باند پانسمان را به دور یکی از این 4 قسمت بپیچید تا از سر خوردن طوطی بر روی لوله جلوگیری کنید .


همانطور که در تصویر شماره 2 مشاهده می کنید باید پس از اتصال لوله های 10 اینچی ، بخش قائم را قرار دهید. توجه داشته باشید که این استند قابل حمل بوده و شما می توانید برای قابل حمل شدن آن در سفر ، این تکه ها را از هم جدا کنید .

توجه :برای طوطی های کوچکتر از لوله های pvcکوچکتر استفاده کنید . هرچه این لوله ها کوچکتر باشند استند باید برای پایدار ماندن، ارتفاع کمتری داشته باشد .مترجم : سپیده

منبع :
www . parsipet.ir