فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  34
لایک لایک:  29
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    کاربرفعال

شماره عضویت
    173
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط whisper نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یه گربه دارم که چند روز نبود 2-3 روزه برگشته دهنش چرکیه بو میده ولی هم کاراش عادیه غذا هم میخوره دهنش دیگه چرکی هم نیست . دقت کردم تو دهنش یه چیزه بد بو چسبیده به دندونش کنده هم نمیشه مخاستم بدونم مشکلی براش پیش نمیاد؟ زبونشم یکم بیرونه
    سلام گرامی
    من قبلا گربه داشتم که به دلیل خوردن غذاهای کروکت و خشک دندانشون آسیب دیده و خونریزی می کرده ... اگر دندان خون ریزی نداره نیاز به کشیدن دندان نیست ... اگر تغییری در تغذیه اش ایجاد نشده به نظر شخصی من نیازی به نگراین نیست .. .سعی کنید غذاهای نرم تر در اختیارش بگذارید
    با تشکر

کاربر تازه وارد

تخصص
    بیکار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    15821
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    2
    چند روزیه که اینجوریه ولی رفتارش نسبت به قبل تغییری نکرده مثل همیشه عادیه غذا هم میخوره گوشت نرم بهش میدم کمی بهترم شده امشب سره جاش خوابیده. نگرانی من از همینه که یه چیز استخون مانند به دندونش گیر کرده بو میده بخام بکنم دردش میاد

کاربرفعال

شماره عضویت
    173
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    78
    سلام گرامی
    باید دید این تیکه ای که تو دهنش است دقیقا چیه ... جزعی از دندان بوده و به دلیل فرسودگی از لثه جدا شده یا خیر یه مواد غذایی است که به دلیل اینکه فاسد شده بوی بد گرفته ... شما خودتون هم وقتی برای خودتون نخ دندون بکشید و یه تیکه مرغ یا چیزی لای دندون در بیاد که مربوط به 48 ساعت پیش باشه بوی بسیار بدی می ده ... نگران بو نباشید ... باید ببینید چیه ... اگر خیلی نگران هستید باید ببرید به دامپزشک نشون بدید ... اون ها نیز بررسی می کنند و سپس بیهوشش می کنند که اذیت نشه ... اون شیع رو خارج می کنند و تمام
    کار خاصی نداره

کاربر تازه وارد

تخصص
    مهندس معمار
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    18476
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    1
    با عرض سلام وخسته نباشید اگه امکانش هست در این زمینه به من کمک کنید من یک بچه گربه دارم(6 ماه ) یک چند روزی هست یک قسمت صورتش ورم داره وریزش آب دهان داره ودیروز هم یک مقدار خونریزی داشت اما امروز نه واجازه هم نمیده ببینم مشکلش چیه .چشم همون سمت صورت هم اشکی میشه و همچنین شرایطش رو ندارم که ببرمش دکتر،واز طرفی هم چون تو حیاط خونمون هست وظیفه ام میدونم کمکش کنم ممنون میشم هر چه سریعتر بهم کمک کنید

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)