صفحه 41 از 246 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596091141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 410 از 2454
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط batler نمایش پست ها
    بله تا جایی که اطلاعات داشتم تمام نکات رو رعایت کردم به جز همون هم دما کردن...نخیر برگ جدیدی ندادن(کریپتون به این سرعت برگ جدید میده؟!)....و یه سوال دیگه هم داشتم اینکه گورامی دارف با گیاه سازکاری داره؟
    گیاهان برگ ریز و برگ نازک رو میحوره .. اما با گیاهانی که بنیه قوی دارند اصلا کاری نداره..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با سلام من این چوب رو حدود 17-18 ساعت هستش گذاشتم بجوشه هر سری که اب تا نصفه میاد کل اب رو خالی میکنم اب جدید پر میکنم ولی این رنگ دادنش تموم نمیشه و یه چیز دیگه دفیوزم هم از توش هوا بیرون نمیاد هر چی فشار رو کم و زیاد میکنم انگار نه انگار قبلا با کم ترین فشار از توش حباب میومد ولی الان نه قبلا 10 حباب در دقیقه بود از توش حباب میومد ولی الان که روی 1 حباب بر ثانیه هست از توش حباب بیرون نمیاد هوا یه جا قفل میکنه ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    با سلام من این چوب رو حدود 17-18 ساعت هستش گذاشتم بجوشه هر سری که اب تا نصفه میاد کل اب رو خالی میکنم اب جدید پر میکنم ولی این رنگ دادنش تموم نمیشه و یه چیز دیگه دفیوزم هم از توش هوا بیرون نمیاد هر چی فشار رو کم و زیاد میکنم انگار نه انگار قبلا با کم ترین فشار از توش حباب میومد ولی الان نه قبلا 10 حباب در دقیقه بود از توش حباب میومد ولی الان که روی 1 حباب بر ثانیه هست از توش حباب بیرون نمیاد هوا یه جا قفل میکنه ممنون

رنگ دادن چوبتون طبیعی هستش از بین رفتن رنگ چوب .. مخصوصا چوبهای بی کیفیت کار یه هفته 2هفته نیست...

تا وقتی از خودش رنگ پس میده باید به کارت ادامه بدی...در مورد دفیوزر شاید شلنگتون از جایی له شده باشه یا دفیوزرتون مشکل داره ..

یه سنگ هوا به جای دفیوزر بزارید ببینید مشکل از دفیوزر یا مسیر کپسول تا دفیوزر ..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    رنگ دادن چوبتون طبیعی هستش از بین رفتن رنگ چوب .. مخصوصا چوبهای بی کیفیت کار یه هفته 2هفته نیست...

تا وقتی از خودش رنگ پس میده باید به کارت ادامه بدی...در مورد دفیوزر شاید شلنگتون از جایی له شده باشه یا دفیوزرتون مشکل داره ..

یه سنگ هوا به جای دفیوزر بزارید ببینید مشکل از دفیوزر یا مسیر کپسول تا دفیوزر ..
    مشکل دفیوژر حل شد میمونه چوب یعنی باید انقدر بجوشونم که رنگ دادنش تموم بشه؟
    و یه مورد دیگه دارم یه تانک جمع میکنم 60*45*45 ارتفاعش که زیاد نیست میخوام نور زیر کابینتی استفاده کنم و یه فیلتر معرفی میکنید که جواب این تانک رو بده ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    مشکل دفیوژر حل شد میمونه چوب یعنی باید انقدر بجوشونم که رنگ دادنش تموم بشه؟
    و یه مورد دیگه دارم یه تانک جمع میکنم 60*45*45 ارتفاعش که زیاد نیست میخوام نور زیر کابینتی استفاده کنم و یه فیلتر معرفی میکنید که جواب این تانک رو بده ممنون

نه باید بزاری توی آب بمونه .. بزار پشت بام .. تو لگن .. هر روز آبشو عوض کن .. جوشوندن برای مرحله آخر کاره ..

جوشوندن چوب خیلی طاقت فرسا میشه اگه بخوای رنگش از بین بره .. طولانی میشه ..

در مورد فیلتر هم با این سایز تانکت میتونی از فیلترهای هنگ ان دوقلو و یه اینترنال ایهایم همزمان استفاده کنی ..

اکواریوم وقتی کوچیک میشه زیاد نمیشه از فیلترهای اکسترنال استفاده کرد ..

تانکهای کوچیک سیفون هر روزه رو به مقدار کم میطلبه ..

نور زیر کابینتی هم جوابگوی کارت هست نگران نباش ..

ارادتمند حامد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    نه باید بزاری توی آب بمونه .. بزار پشت بام .. تو لگن .. هر روز آبشو عوض کن .. جوشوندن برای مرحله آخر کاره ..

جوشوندن چوب خیلی طاقت فرسا میشه اگه بخوای رنگش از بین بره .. طولانی میشه ..

در مورد فیلتر هم با این سایز تانکت میتونی از فیلترهای هنگ ان دوقلو و یه اینترنال ایهایم همزمان استفاده کنی ..
    اکواریوم وقتی کوچیک میشه زیاد نمیشه از فیلترهای اکسترنال استفاده کرد ..
    تانکهای کوچیک سیفون هر روزه رو به مقدار کم میطلبه ..
    نور زیر کابینتی هم جوابگوی کارت هست نگران نباش ..

ارادتمند حامد
    با سلامی مجدد بین این دوتا کدومش برای من بهتره
    تانک حدود 121 لیتر میشه ممنون
    فیلتر داخلی سری پیک آپ
    فیلتر داخلی سری آکوابال
    خودمم یه تکنیک دارم روش زده 580 لیتر بر ساعت

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    با سلامی مجدد بین این دوتا کدومش برای من بهتره
    تانک حدود 121 لیتر میشه ممنون
    فیلتر داخلی سری پیک آپ
    فیلتر داخلی سری آکوابال
    درود ..

سری پیک اپ برای شما بهتره .. تانک شما تقریبا 85 لیتر آبگیری میشه .. یه مقدار بابت کود میره .. ضمن اینکه شما لب به لب آبگیری نمیکنید ..

اکوا بالها فشار زیادی ایجاد میکنند هر چند تنظیم میشند ولی پیک اپها واقعا عالی هستند .. من هر دو مدلش رو دارم ..

راستی اینها قیمت بالایی دارند فکر نکنم زیر 40 تومان باشند ...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    9531
    با سلام حضور مدیر محترم انجمن اکواریوم های گیاهی
    یک حلزون کیلر داشتم که مدت ها ناپدید بود تا دو روز پیش پوسته آن را یافتم .آیا این حلزون زیر بستر هم پنهان می شود ؟و خاصیتی _ به غیر از مبارزه بیولوژیک با سایر حلزون ها _ برای پلنت دارد؟
    میگوهای آب شیرین را در کنار سیامی می توان نگهداری کرد و به طور کلی میگوهای آب شیرین را در کنار کدام ماهی ها می توان نگهداری کرد؟
    با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhang نمایش پست ها
    با سلام حضور مدیر محترم انجمن اکواریوم های گیاهی
    یک حلزون کیلر داشتم که مدت ها ناپدید بود تا دو روز پیش پوسته آن را یافتم .آیا این حلزون زیر بستر هم پنهان می شود ؟و خاصیتی _ به غیر از مبارزه بیولوژیک با سایر حلزون ها _ برای پلنت دارد؟
    میگوهای آب شیرین را در کنار سیامی می توان نگهداری کرد و به طور کلی میگوهای آب شیرین را در کنار کدام ماهی ها می توان نگهداری کرد؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز .. به پارسی پت خوش آمدید ..

بله این حلزون کامل داخل بستر فرو میره و وقتی بوی غذا رو حس میکنه بیرون میاد .. ولی معمولا شب ها بیرونه ..

خاصیتی که داره جزء واجبات پلنت به حساب میاد مخصوصا که هیچ کاری با گیاهان نداره ..

ببینید دوست عزیز میگوهای آب شیرین وقتی تو نهایت سایزشون هستند به جز با ردلاین و رنگین کمانها با اکثر ماهی های تانک گیاهی مشکلی ندارند ..

ولی خب هنگام تکثیر بچه هاشون به قدری ریز هستند که تمامشون توسط ماهی ها شکار میشند ..

نئون .. کاردینال .. رازبورا .. پنسیل .. و تعداد زیاد دیگه ای که الان حضور ذهن ندارم ..

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    9531
    [
    QUOTE=Hamedbm;73561]سلام دوست عزیز .. به پارسی پت خوش آمدید ..

بله این حلزون کامل داخل بستر فرو میره و وقتی بوی غذا رو حس میکنه بیرون میاد .. ولی معمولا شب ها بیرونه ..

خاصیتی که داره جزء واجبات پلنت به حساب میاد مخصوصا که هیچ کاری با گیاهان نداره ..

ببینید دوست عزیز میگوهای آب شیرین وقتی تو نهایت سایزشون هستند به جز با ردلاین و رنگین کمانها با اکثر ماهی های تانک گیاهی مشکلی ندارند ..

ولی خب هنگام تکثیر بچه هاشون به قدری ریز هستند که تمامشون توسط ماهی ها شکار میشند ..

نئون .. کاردینال .. رازبورا .. پنسیل .. و تعداد زیاد دیگه ای که الان حضور ذهن ندارم ..

موفق باشید
    از پاسخ جامع شما سپاس و امتنان دارم.

صفحه 41 از 246 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596091141 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)