صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از 81 به 85 از 85
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    reef
    شماره عضویت
    6128
    نقل قول نوشته اصلی توسط آکوا پارس نمایش پست ها
    سلام
    من خودم در اصفهان فروشگاه آب شور دارم و چند سالی هست فعالیت میکنم. این طور نیست که دوستمون میگن شقایق رز 17 تومن بعد مغازه دار مثلا میده 80. من که تا حالا چنین قیمتی ندیدم دیروز خودم بابل خلیجا خریدم 55 اندازه کفه دسته تازه کرایه و غیره هم داشته میفروشم 70. کاری که بیش از 60 درصد تلفات داره باید طبق استاندارد 160 درصد رو موجود زنده بگیره حالا وقتی تو ایران بخاطر رقابت های ناسالم مجبوری با 20 درصد یا نهایتا 30 درصد هزینه های میلیونی بدی دیگه انتظار شنیدن چنین چیزایی رو نداری
    شما که با مشکلات اونا طرف نبودی شده تا حالا 4 میلیون در یک روز تلفات بدی. دیگه برا آدم اخلاق نمیمونه که تازه جواب سوال های 100 نفرو بدی تازه از تلفن های مکررش که نگو
    استاندارد یعنی مثل اروپا موجوداتت رو بیمه کنن تو هم با خیال راحت موجود سالم و خوب میدی به مردم. و همه جوره ازت حمایت بشه نه اینکه صبح و شبت رو از گرفتاری نشناسی.

دوست عزیز سلام
    حرفهای شما کاملا متین اما این ماجرا یک سیکل معیوب هست که باید از ابتدا تصحیح شود ، منظورم این هست که قرار هست در جامعه کوچک آکواریوم داران آبشور حداقل ما به کمک هم بتوانیم آنرا به جایی برسانیم که همه از جمله مغازه داران هم مغموم نشوند یعنی اگر شما هم از صیاد یا وارد کننده بتوانی گارانتی بگیری و به خریدار گارانتی بدهی تاحدودی مشکلات حل میشود. چرا ما نتوانیم مانند غربی ها این سیکل از صید تا فروش را بهبود ببخشیم ، شما سری به سایتهای خارجی مانند " لایو آکواریا" بزنید 15 روز گارنتی برای موجودات زنده دارند چه برسد به لوازم که به جز گارانتی حداقل یکساله شما میتوانید لوازم را تعویض هم بکنید. ببخشید اگر زیاد نوشتم

کاربر موثر

شماره عضویت
    740
    نقل قول نوشته اصلی توسط reef نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    حرفهای شما کاملا متین اما این ماجرا یک سیکل معیوب هست که باید از ابتدا تصحیح شود ، منظورم این هست که قرار هست در جامعه کوچک آکواریوم داران آبشور حداقل ما به کمک هم بتوانیم آنرا به جایی برسانیم که همه از جمله مغازه داران هم مغموم نشوند یعنی اگر شما هم از صیاد یا وارد کننده بتوانی گارانتی بگیری و به خریدار گارانتی بدهی تاحدودی مشکلات حل میشود. چرا ما نتوانیم مانند غربی ها این سیکل از صید تا فروش را بهبود ببخشیم ، شما سری به سایتهای خارجی مانند " لایو آکواریا" بزنید 15 روز گارنتی برای موجودات زنده دارند چه برسد به لوازم که به جز گارانتی حداقل یکساله شما میتوانید لوازم را تعویض هم بکنید. ببخشید اگر زیاد نوشتم
    کاملاً درسته . این مشکل باید ریشه ای حل بشه تا هم مشتری راضی باشه و هم فروشنده تحت فشار مالی نباشه و سود کافی به دست بیاره.
    الان به غیر از چند نفر وارد کننده عمده و چندتا از مغازه دارهای با سابقه نواب، بقیه ی فروشنده ها اوضاع خوبی ندارن به خصوص شهرستانی ها.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کلارکی
    شماره عضویت
    3691
    دوستان تاپیک به هیچ عنوان با موضوع یا تیتر انتخاب شده همخوانی نداره و به قول معروف شده از هر دری سخنی
    امیدوارم اظهار نظرم مفید واقع بشه و یه خواهش اینکه اگر ادرس فروشگاهها هم ذکر بشه منبع مناسب تری برای دوستان دیگر شهرها شکل میگیره
    سپاسگزار

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    21261

انتخاب فروشنده ماهی با انصاف

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    من از ریف بیلدر هم خوشم میاد پسر خوبی هستش
    سلام دوست عزیز من میخوام تازه اکواریوم راه اندازی کنم قیمت وسایل مورد نیازمو میخوام لطفا شماره چیزی لطف کنید که قیمت حدودا دستم بیاد ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidemo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من میخوام تازه اکواریوم راه اندازی کنم قیمت وسایل مورد نیازمو میخوام لطفا شماره چیزی لطف کنید که قیمت حدودا دستم بیاد ممنون

این تاپیک قدیمیه و آپدیت نشده، تشریف ببرید نواب، اونجا بورس آکواریوم و ماهیان زینتی هست و کاملا قیمت دستتون میاد!!

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)