صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 281
    همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط msn1987 نمایش پست ها
    سلام بر همگی اساتید مخصوصاْ آرش عزیز..
    من تازگیا یه غذای 9 در 1 شرکت آزو مخصوص دیسکس خریدم ..فروشنده بهم گفته برای اینکه این غذا رو بخورن کافیه که اوایل چند تا دونه تو آب بندازی و وعده های غذاییت رو کاهش بدی تا راه بیوفتن....و من اینکارو کردم ولی متاسفانه کوریدوراسهام بهش رحم نمی کنند تا میره ته تانک ترتیبشو میدن...تنها غذایی که بهش علاقه زیادی نشون میدن مخلوط دل گوساله است ... البته تو فروم خوندم که باید با دل مخلوط کنی ..من هم اینکارو امتحان کردم به تعداد 2 روز که میشه 8 وعده غذایی ولی بازم اهمیتی نمیدن...خواهشاْ یه راهنمایی کنیید چیکار باید بکنم.
    با تشکر.
    سلام:
    دوست عزیز اون غذای آزو را ابتدا پودر نمایید سپس با دل مخلوط نمایید

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشیدد نمایش پست ها
    ی مطلب دیگه ک شاید جاش اینجا نباشه ولی تانکی ک من راه اندازی کردم برای دیسکس هستش
    الان تو تانک یدونه سفره ماهی ( Stingray ) گذاشتم ، از 5 شنبه تا حالا هیچ نخورده
    میگو دادم ؛ دل گاو دادم ولی هیچکدومشو نمیخوره
    سلام

دوست خوبم نگهداری از سفره ماهی در تانک دیسکس را به شما توصیه نمیکنم. استفاده از انواع غذاهای سنگین جهت تغذیه سفره ماهی ، باعث آلودگی شدید آب و آسیب دیدن دیسکسها خواهد شد.

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558
    ی مطلب دیگه ک شاید جاش اینجا نباشه ولی تانکی ک من راه اندازی کردم برای دیسکس هستش
    الان تو تانک یدونه سفره ماهی ( Stingray ) گذاشتم ، از 5 شنبه تا حالا هیچ نخورده
    میگو دادم ؛ دل گاو دادم ولی هیچکدومشو نمیخوره
    سلام
    یه مطلب هم من اضافه کنم اونم این هست که حتما هنگام خرید سفره ماهی از فروشنده بخواید که به ماهی غذا بده چون اکثرا با این مشکل روبرو هستند.بهترین غذا برای این ماهی دل و میگو هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم ماهی - همستر
    شماره عضویت
    11619
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

دوست خوبم نگهداری از سفره ماهی در تانک دیسکس را به شما توصیه نمیکنم. استفاده از انواع غذاهای سنگین جهت تغذیه سفره ماهی ، باعث آلودگی شدید آب و آسیب دیدن دیسکسها خواهد شد.

مرسی رومانس عزیز
    ولی خوب شما نگفتی که چه غذایی باید به این بینوا بدم که این چند روز گرسنست بعد فکری به حال تمیزی تانک میکنم
    تا اونجایی ک من شنیدم
    میگن باید بهش میگو بدم و اگر غذاش میگو باشه خوب این ک کثیفیش کمتر غذای دیسکاس هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم ماهی - همستر
    شماره عضویت
    11619
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.icehot نمایش پست ها
    سلام
    یه مطلب هم من اضافه کنم اونم این هست که حتما هنگام خرید سفره ماهی از فروشنده بخواید که به ماهی غذا بده چون اکثرا با این مشکل روبرو هستند.بهترین غذا برای این ماهی دل و میگو هست.
    مرسی محسن جان
    ولی همونطور ک میدونی ، نمیشه تمام وقت انتظار دیدن خوراک خوردن ماهی ها رو داشت و در هر صورت ما هم فعلن خریدیمش و تا حالا موفق به خوراک دادنش نشدیم

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558
    مرسی محسن جان
    ولی همونطور ک میدونی ، نمیشه تمام وقت انتظار دیدن خوراک خوردن ماهی ها رو داشت و در هر صورت ما هم فعلن خریدیمش و تا حالا موفق به خوراک دادنش نشدیم
    سلام
    دوست عزیز چون خودم از این ماهی نگه داری کردم تجربه خودم رو میگم شما اگر روزی 10 بار هم هم به این ماهی غذا بدی باز نه نمیگه،اشتهای واقعا سیری ناپذیری داره و مشخصا ماهی فروش به خاطر هزینه ها و تمیز نگه داشتن اب بیشتر از روزی یکبار به این جور ماهی ها غذا نمیده.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم ماهی - همستر
    شماره عضویت
    11619
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.icehot نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز چون خودم از این ماهی نگه داری کردم تجربه خودم رو میگم شما اگر روزی 10 بار هم هم به این ماهی غذا بدی باز نه نمیگه،اشتهای واقعا سیری ناپذیری داره و مشخصا ماهی فروش به خاطر هزینه ها و تمیز نگه داشتن اب بیشتر از روزی یکبار به این جور ماهی ها غذا نمیده.
    متشکرم محسن جان

ولی هنوز کسی جواب من رو نداده ؛ من پرسیدم ک در کل چه خوراکی باید بهش بدم و دیگه با این چیزهایی ک شما میگی خیلی متفاوته
    اگر دقت کنی من پرسیدم که یک هفنته هست ک ندیدم چیزی بخوره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9110
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام:
    دوست عزیز اون غذای آزو را ابتدا پودر نمایید سپس با دل مخلوط نمایید
    ممنون بابک جان من هم اینکارو کردم حتی مخلوط دل رو با مقدار خیلی زیادی آزو (آسیاب شده) مخلوط کردم و باز با همون اشتها می خورن ولی آزو رو که به تنهایی تو آب می ریزم فقط چند باری تک میزنند یعنی مخورن ولی سریع میدنش بیرون بعد از دو یا سه بار تک زدن دیگه هیچ اهمیتی نمیدن و غذا ته نشین میشه....خیلی لج بازنراه دیگه ای هم هست که بشه غذا خورشون کرد یا اگه تنها راهش اینه چند روز باید آزو و دل مخلوط شده بهشون بدم تا آزو رو خالی بخورن؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط msn1987 نمایش پست ها
    ممنون بابک جان من هم اینکارو کردم حتی مخلوط دل رو با مقدار خیلی زیادی آزو (آسیاب شده) مخلوط کردم و باز با همون اشتها می خورن ولی آزو رو که به تنهایی تو آب می ریزم فقط چند باری تک میزنند یعنی مخورن ولی سریع میدنش بیرون بعد از دو یا سه بار تک زدن دیگه هیچ اهمیتی نمیدن و غذا ته نشین میشه....خیلی لج بازنراه دیگه ای هم هست که بشه غذا خورشون کرد یا اگه تنها راهش اینه چند روز باید آزو و دل مخلوط شده بهشون بدم تا آزو رو خالی بخورن؟
    سلام . فرمول خاصی نداره که بعد از ... روز غذا خور میشن . معمولا در این مواقع یکی از ماهیها که شروع به خوردن غذا خشک کرد بقیه هم به مرور می خورند . سعی کنید هنگام خرید هم دیسکس غذای خشک خور بخرید که چنین مشکلاتی نداشته باشید . من یه مدت برای اینکه غذای خشک رو بخورند اونها رو تو آب کرم منجمد خیس می کردم .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9110
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . فرمول خاصی نداره که بعد از ... روز غذا خور میشن . معمولا در این مواقع یکی از ماهیها که شروع به خوردن غذا خشک کرد بقیه هم به مرور می خورند . سعی کنید هنگام خرید هم دیسکس غذای خشک خور بخرید که چنین مشکلاتی نداشته باشید . من یه مدت برای اینکه غذای خشک رو بخورند اونها رو تو آب کرم منجمد خیس می کردم .
    سلام استاد رضایی عزیز..
    دقیقاً روش خیس دادن جواب داد انگار وقتی نرم میشه دیسکس آبی میخوره ولی بقیه با اکراه خیلی زیاد می خورن مخصوصاً لوپارد ها .. جالب اینجاست که وقتی گرانول ها رو با دو انگشت له میکنم و بعد تو تانک میریزم تمایل بیشتری از خودشون نشون میدن...به نظرتون همینطور به تغذیه به روش خیس دادن ادامه بدم جوابگو هست یا باید با دل مخلوط کنم ؟؟
    چه کار سختیه غذا خور کردن این ماهی!!!

صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)