صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sitting_Bull نمایش پست ها
    سلام شیکرا

حالا از این عکس شما می تونی نوعش رو تشخیص بدی؟
    چون اگه مثلا پشت گردن زرد باشه ارزش داره. یا به ریسکش می ارزه.
    اما مثلا بال نارنجی باشه فکر نکنم ارزششو داشته باشه.
    سلام
    نه من از روی این عکس نمی تونم نوعش را تشخیص بدهم ولی چرا میگید اگر بال نارنجی باشه ارزش نداره
    من اگر خودم میلونر هم بودم نمی خریدم می دونی چرا ؟ برای اینکه 90 درصد میمیره.... تازه برای اینکه نگی بد بین هستی گفتم 90 درصد وگرنه میگفتم 100 در صد....
    شرمنده ها ... شرایط حمل این طوطی ها به ایران خیلی بد هست.... 90 درصدشون ناقل بیماری هستند...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    tuti
    شماره عضویت
    5726
    دوستان در مورد این طوطی خوب اینجور نگید که ارزششو نداره خیلیم طوطی خوبی هستش من پارسال تبریز 350 کالشو گرفتم الان همش رو سر و کولمه بیشتر از 20 کلمه هم حرف میزنه فقط نیاز به محبت دارن! مرسی بدرود.:62:

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ندارم هنوز ولي به آمازون علاقه مند شدم
    شماره عضویت
    7771

4 در مورد خريد طوطي آمازون راهنمايي كنيد

سلام دوستان
    من خيلي وقت هستش كه قصد خريد طوطي دارم و به طوطي آمازون علاقه مند شدم (چون دچار افسردگي مزمن هستم ويكي از دوتام پيشنهاد كرد )
    توي ايران هم ميدونم كه گونه هاي خوبش (پيشاني آبي و پشت گردن زرد و سر زرد ) وجود نداره ،راهي هست كه بشه جوجه يا جوان گونه هاي خوبش رو گير آورد ؟؟ اصلا جفت خورده اين طوطي توي ايران هستش ؟؟ قيمت هر كدوم چند ؟ جوجه اونو از كجا ژيدا كنم ؟؟ قيمتش چند ؟ارزش داره پيگيري كنم يا نيست كلا ؟؟ با تشكر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    7771
    سلام دوست عزيز
    نوع پيشاني آبي هستش اينگار ، درست تشخيص دادم ؟؟
    خيلي باهاش تمرين كردي كه 20 كلمه حرف بزنه ؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

تنها نوعی که میشه گفت هر از گاهی وارد میشه نوع Orange Winged هست

انواعی مثل Blue Fronted و Yellow Naped در موارد خیلی استثنایی و اون هم نه جوجه در گذشته واد شدن ولی الان برای فروش بعیده کسی داشته باشه

پارسال برای اولین بار گونه Yellow Crown هم بیش از 20 عدد به ایران اومد که همگی فروخته شدن ولی در مجموع به شما پیشنهاد میکنم آمازون نخرید چون احتمالا بعد از مدتی دلتون رو میزنه و ردش میکنید که اینجوری پرنده بی نوا هم اذیت میشه.یکی از بچه های این تالار یه بال نارنجی بسیار اهلی و زیبا داشت که میخواست بفروشه اطلاعی از سرنوشت اون طوطی ندارم ولی تاپیک خرید و فروش رو وروق بزنید و ببینید اگر هست باز اون بهترین گزینه ممکنه

جفت گیریشون هم بسیار سخت و نیازمند محیا بودن شرایط زیادیه.کاسکو خیلی آسون تر از آمازونه
    آمازون هم جفت گیریشون وابسته به فصله و در ضمن در سنین بلوغ بسیار پرخاشگر و عصبی و در عین حال بد بو!!! میشن.بوی بدی از بدنشون متصاعد میشه

موفق باشید
    بابک آژیده
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    7771

1 سوال جديد در مورد خريد طوطي آمازون

سلام دوستان
    داشتم به خريد طوطي آمازون فكر ميكردم كه يه دفعه ياد جنوب افتادم ، به نظرتون توي جزيره كيش يا جنوب كشور يا قشم يا جاهاي مشابه ، ميشه طوطي آمازون گير آورد ؟؟
    راستش من خودم تا حالا جنوب نرفتم ، اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه ، در ضمن اگه باشه اجازه ميدند از اونجا يه پرنده به تهران بياريم يا ممنوع هستش ؟؟
    با تشكر
    ویرایش توسط بابک آژیده : 3rd April 2012 در ساعت 02:16 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram2un نمایش پست ها
    سلام دوستان
    داشتم به خريد طوطي آمازون فكر ميكردم كه يه دفعه ياد جنوب افتادم ، به نظرتون توي جزيره كيش يا جنوب كشور يا قشم يا جاهاي مشابه ، ميشه طوطي آمازون گير آورد ؟؟
    راستش من خودم تا حالا جنوب نرفتم ، اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه ، در ضمن اگه باشه اجازه ميدند از اونجا يه پرنده به تهران بياريم يا ممنوع هستش ؟؟
    با تشكر
    مانده ام در تلاطم اينكه ،توي ايران هر چي بخواي يه عمر بايد به دنبالش بگردي و آخر هم شايد عمرت كفاف نده...!!!!!!!!!!
    سلام

اول اینکه اون جمله آخرتون حذف شد.اینجا فروم حیوانات خانگی و حیات وحشه و نه مشکلات کشور و مسائل *****!!! لطفا رعایت کنید

بهترین جا براای خریدش همین تهرانه.شما آمازون بال نارنجی میخواید نه انواع تک و استثنایی بنا بر این اگر یک سر به بازار خلیج بزنید احتمالا گیرتون میاد
    اگر نمایشگاه پرندگان کیش بفروشه از نظر قانونی انتقالش به تهران مانعی نداره و فقط نیاز به اخذ مدارک دامپزشکی معتبر و فرودگاهیی داره

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    7771
    سلام ، وقت به خير ،
    بابت اون متن متاسفم ،واقعا منظور نداشتم ،يه جور درد و دل به حساب بياريدش ،ضمن اينكه حذف كردمش .
    بايد عرض كنم كه خليج پيگيري كردم ،يه پيشاني آبي وحشي رو كه سنش هم زياد بود 3 ميليون قيمت دادند ،فقط به خاطر اينكه پيشاني آبي بود !!!! يه سر زرد وحشي تر هم بود كه پرهاي كثيف وكدري داشت ،ميگفتند 350،ضمن اينكه خيلي ساكت بود ،حس كردم مريض باشه ،به هر حال ممنون ،ولي اي كاش يه مركز دولتي يا نيمه دولتي چند منظوره براي حيوانات خانگي داشتيم كه فروشگاه به روز هم داشت ، فكر ميكنم كه هم اشتغال زايي خوبي داشت ، هم اينكه نيازهاي مردم رو به خوبي پوشش ميداد و دلال ها هم از بازار حذف ميشدند ،اگر غير از خليج جايي هست كه من خبر ندارم ،ممنون ميشم كه معرفي كنيد،به هر حال ممنون از راهنمايي شما دوست عزيز

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نه دیگه به غیر از خلیج هیچ مرکزی نیست...پرنده فروشانی که در سطح شهر پخش هستند رو میتونید پیگیری کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    7771
    سلام دوستان
    آيا طوطي هاي آمازون هم نسبت به حيوانات وحشي مثل گربه هاي خياباني و كلاغ و .... حساس هستند و اگر ببينند (پركني ) پيدا ميكنند ؟؟
    چه فضايي با چه ابعادي واسه جفت گيري و يا حتي نگهداري نياز دارند ؟؟ آيا ميشه تو حياط خلوت براشون يه جا درست كرد؟ (آخه اونجا معبر گربه ها هستش )
    با تشكر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)