صفحه 128 از 130 نخستنخست ... 2878109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,271 به 1,280 از 1293
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همه چی
    شماره عضویت
    27491
    سلام من یک اسکا دارم سفید چند روز رفتم سفر اومدم دیدم باله هاش خاکستری پر رنگ شده و بدنش دونه زده و بیحاله اما غذا می خوره چکار کنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid.t نمایش پست ها
    سلام من یک اسکا دارم سفید چند روز رفتم سفر اومدم دیدم باله هاش خاکستری پر رنگ شده و بدنش دونه زده و بیحاله اما غذا می خوره چکار کنم
    بعد از یک سیفون ۵۰ درصدی یک قاشق غذا خوری به ازای هر ۲۰ لیتر نمک اضافه کنید و عکس ماهی رو هم اینجا قرار بدید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    سلام دوستان
    کسی که سیلور اسکات داشته باشه و تا حالا دچار بیماری قارچی که توده بنفش رنگی شروع به رشد میکند و هر دو سوراخ بینی تا دور دهان را میگیره چطوری درمان کردید؟
    یکبار آقا بابک گفت چه دارو هایی مصرف کنم ولی اصلا نتیجه نگرفتم
    فعلا یکی دیگه از اسکات ها زنده هست که با تعویض زود به زود ۳۰ درصد آب و اضافه کردن نمک توانستم زنده نگهش دارم ولی خوب نشده اما غذا میخوره و عادی شنا میکند
    دما و شرایط شیمیایی آب هم اوکی هست ولی درمان نمیشه!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی گوپی
    شماره عضویت
    28263
    سلام شیش ماهه چندتادونه ماده و یه نر گوپی تایگر و یه زبرا توی تنگ نگه داشتم هفته پیش یه نررد اضافه کردم سه روزه دمش خورده شده نمیدونم بیماریه یا ماهی ها زدنش تا الان اصلا مشکل یا بیماری نداشتن عکسشم دارم نمیدونم چطوری بفرستم الان جداش کردم و یه مقدار نمک (به نسبت یه قاشق تو بیست لیتر آب)اضافه کردم.میشه راهنماییم کنید

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط goupi نمایش پست ها
    سلام شیش ماهه چندتادونه ماده و یه نر گوپی تایگر و یه زبرا توی تنگ نگه داشتم هفته پیش یه نررد اضافه کردم سه روزه دمش خورده شده نمیدونم بیماریه یا ماهی ها زدنش تا الان اصلا مشکل یا بیماری نداشتن عکسشم دارم نمیدونم چطوری بفرستم الان جداش کردم و یه مقدار نمک (به نسبت یه قاشق تو بیست لیتر آب)اضافه کردم.میشه راهنماییم کنید
    سلام

تنگ برای نگهداری گوپی و ماهی اکواریوم مناسب نیست. در مورد نوع فیلتر و تغذیه و شرایط کلی بیشتر توضیح بدین.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی گوپی
    شماره عضویت
    28263
    سلام.متاسفانه گوپی قشنگم مرد. من اصلا طاقت مردنشون رو ندارم برای همین آکواریوم نمیگیرم یه نروماده یکی بهم داد (زبراهم عید۹۷گرفته بودیم تا الان مونده) سه نوبت بچه دارشدن این شد که زیاد شدن ولی همه ماده اند نر اولی همون موقع ها مرد این نری که الان دارم از بچه های خودمه که عید بدنیااومده خواستم یکم ذوق بکار ببرم یه نر قشنگ بگیرم برای ماده ها توفکربودم این هفته هم آکواریوم بگیرم براشون که بلافاصله بعد از جدا کردنش و ریختن نمک مرد بیچاره فقط یکم دمش خراب شده بود اشتهاو فعالیت داشت من خیلی کمتر ازنسبت یک قاشق تو بیس لیتر ریختم.
    غذاشون ترکیب جگروزرده تخم مرغ و هویج پخته است صب میریزم یه نوبتم غذای خشک تترا میریزم. آبشون رو پنج شیش روز یبار عوض میکنم از آب تسویه یه روز مونده استفاده میکنم.راستی یه لجن خوار نارنجی هم دارم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی گوپی
    شماره عضویت
    28263
    یکی از ماده هاهم دمش خراب شده طفلکی بعداز زایمانش کمرش کج میشه خوندم بخاطرتغذیس و دیگه باردار نمیشه چون قبلا فقط تترامیدادم ولی با غذا جدید کمرش بهترشد ودوباره هم بچه آورد.نمی دونم حالا جداش کنم باز مثله اونیکی نمیره؟ باشه هم شاید بقیه بگیرن؟ آبشونو یه روزدرمیون عوض کردم از وقتی قرمزه دمش خراب شده بود

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر
    شماره عضویت
    28320

فایتر

سلام ماهی فایتر من چن روزه باله هاش جمع شده و کم تحرکه بعضی وقتا هم روی آب کج میشه غداش از این دونه سبز و قرمزاس که روزی یه وعده میدم البته این چن روزه غذا هم نمیخوره لاغر شده و دیگه به قشنگی اولش نیست توی تنگ نگهش میدارم دمای آبم خوبه نکات تعویض آب رو هم رعایت میکنم تررروخدا بگید چکار کنم خوب شه

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrriyazat نمایش پست ها
    سلام ماهی فایتر من چن روزه باله هاش جمع شده و کم تحرکه بعضی وقتا هم روی آب کج میشه غداش از این دونه سبز و قرمزاس که روزی یه وعده میدم البته این چن روزه غذا هم نمیخوره لاغر شده و دیگه به قشنگی اولش نیست توی تنگ نگهش میدارم دمای آبم خوبه نکات تعویض آب رو هم رعایت میکنم تررروخدا بگید چکار کنم خوب شه
    هر دلیلی میتونه داشته باشه از پیر بودن ماهی تا بیماری
    غذایی که میدی مناسب نیست
    براش کرم فشرده خشک بخر روزی دوبار غذا بده هر بار مقدار بسیار کم
    فضولاتش رو هر روز خارج کن و اب تمیز چند روز مونده بریز ولی همه ی اب رو کامل عوض نکن
    اگر قطره ویتامین خارجی مخصوص ماهی در دسترست هست بهش بده خیلی خوبه تقویت میشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    26621
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrriyazat نمایش پست ها
    اون غذا ها که میدید انرژیه و اصلا بدرد نمیخوره و دیگ هیچ وقت ندید به ماهی هاتون.بجاش بیومار بخرید،اصلی باشه،به اندازه دهن ماهی خورد کنید بدید بهش،البته این شاید به دلیل ویتامین کمه،به ازای هر لیتر یک قطره مولتی ویتامین بریزید از همینا که به بچه ها میدن.انشالله خوب بشه،وعده غذاییش رو هم روزی دوباره بکنید

صفحه 128 از 130 نخستنخست ... 2878109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)