صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    ممنون علی جان بابت توضیحاتت و عکس ها خیلی زحمت کشیدی واقعا مر300000000000000000000000000000000000000000
    منم از همین قاب متال دارم از روش خوبی برای نگه داشتن متال روی تانک استفاده کردی ولی تانک شما بک گراند داره اگه نداشت دیگه نمیشد از اون تسمه واسه نگه داشتن متال استفاده کرد
    توی آب شور لوازم و تجهیزات حرف اول رو میزنه هرچقدر وسایل پیشرفته تر و کامل تر باشه کار راحت تره
    نمیدونم این قاب های اماده چی داره که قیمت هاش این قدر نجومیه!!!
    جدای متال و ترانسش یه تیکه ورق المینیوم بیشتر نیست کسی تجربه ساخت قاب نداره؟اصلا میشه ساخت

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    در مورد دما رو قبول دارم اما تجربه بیرون پریدن ماهی تجربه تلخیه .
    گابی ها - دارت فیش ها - دلقک - نئون - من تجربه اینها رو دارم تو تابستون درب تانک رو برداشته بودم که بیرون پریدن .
    روی تانکت هم کم خطر تر از بیرون پریدن ماهی نیست ماهی اگه به متال بخوره که دیگه سرخ شده - مهتابی = با آبپز و کم مصرف ماهی رو به صورت بخار پز بهت تحویل میده .
    امیدوارم مشکلی هیچ وقت واسه ماهی هیچ کدوم از دوستان پیش نیاد .
    به نظرم این مشکل رو میشه با یک طوری مناسب به راحتی حل کرد تا هم امکان جریان هوا وجود داشته باشه و هم ماهی بیرون نپره.توریهایی که بیرنگ هستند رو میشه به جای درب رو ی اکواریوم قرار داد.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    به نظرم این مشکل رو میشه با یک طوری مناسب به راحتی حل کرد تا هم امکان جریان هوا وجود داشته باشه و هم ماهی بیرون نپره.توریهایی که بیرنگ هستند رو میشه به جای درب رو ی اکواریوم قرار داد.
    ولی به نظز من درب شیشه ای واسه اکواریوم واجبه چون جدای همه این قضایا ممکنه یه چیزی تو تانک بیوفته مثلا شاید خدای نکرده متال افتاد پایین شیشه میتونه یه مقاومتی از خودش نشون بده ولی تور این جور نیست در ضمن ما که غرب کشور زندگی میکنیم گاه گداری مهمون گردوخاک عراق میشیم و کلی خاک میشینه رو تانک بعضی وقتا گردوخاکی که رو شیشه بالا هست کاملا مشخصه حالا شما حساب کن اینا همه میره خورد ماهی ها

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    ولی به نظز من درب شیشه ای واسه اکواریوم واجبه چون جدای همه این قضایا ممکنه یه چیزی تو تانک بیوفته مثلا شاید خدای نکرده متال افتاد پایین شیشه میتونه یه مقاومتی از خودش نشون بده ولی تور این جور نیست در ضمن ما که غرب کشور زندگی میکنیم گاه گداری مهمون گردوخاک عراق میشیم و کلی خاک میشینه رو تانک بعضی وقتا گردوخاکی که رو شیشه بالا هست کاملا مشخصه حالا شما حساب کن اینا همه میره خورد ماهی ها
    صحیح میفرمایید .شاید من در مورد شرایط خودم گفتم چون سیستم led امکان افتادن نداره ضمن اینکه مشهد گرد و خاک نداریم .در مورد گرد و خاک و اینکه برای ماهی ها مشکلی ایجاد میکنه یا نه من مطمئن نیستم ولی فکر نکنم چندان ایرادی داشته باشه و فوقش داخل اب میره و بخشیش که در سیستم سامپ جدا میشه و بقیه هم ته نشین میشه .خنک کردن اکواریوم در هوای تابستان واقعا سخته که من با یک فن دما رو تا 24 درجه پایین اوردم و تقریبا بین 24 تا 25 ثابته.به نظرم میارزه که از توری استفاده کنیم و به جاش هزینه ی سنگین چیلر و مصرف برقش رو نپردازیم!
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی - قناری - مرغ عشق - سره - یه زمانی گربه و عروس هلندی
    شماره عضویت
    18017
    سلام
    فكر كنم من اماتور ترين و بي پول ترين ادمي باشم كه ابشور استارت كرده[emoji5]️
    جسارتاً كسي در خصوص ساخت دنيتراتور نظر ، نقشه يا ايده يا ... داره كه بشه از روش ساخت؟
    ممنون ميشم
    ارادتمند تك تك شما به ويژه جناب آژيده

Sent from my iPad using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    نقل قول نوشته اصلی توسط t4kin نمایش پست ها
    سلام
    فكر كنم من اماتور ترين و بي پول ترين ادمي باشم كه ابشور استارت كرده[emoji5]️
    جسارتاً كسي در خصوص ساخت دنيتراتور نظر ، نقشه يا ايده يا ... داره كه بشه از روش ساخت؟
    ممنون ميشم
    ارادتمند تك تك شما به ويژه جناب آژيده

دوست عزیز با توجه به روشهای کارآمدتر و بروزتری که الان وجود داره به نظر شخصی من استفاده از دنیتراتور دیگه مناسب نیست. بهتره از بایوپلت یا منابع کربنی استفاده کنید هم دردسرش کمتره و هم تاثیرش خیلی بیشتر از دنیتراتوره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی - قناری - مرغ عشق - سره - یه زمانی گربه و عروس هلندی
    شماره عضویت
    18017
    منبع كربني يعني همون ود...كا و سركه و شكر؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ،ماهی
    شماره عضویت
    18902
    درود
    دوستان من قصد ساخت رفرجیوم برای آکواریوم tl 550 رو دارم اگه کسی این کارو انجام داده و یا ایده ای دارید خوشحال میشم کمکم کنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)