صفحه 72 از 529 نخستنخست ... 22535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 711 به 720 از 5288
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5156
    کسی جوابه مارو نمیده؟ 2 ساعت عکس آپ کردم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو(نبات)
    شماره عضویت
    4136
    طوطی شما به نظر می رسه مادست

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی طوق دار هندی
    شماره عضویت
    4130
    نقل قول نوشته اصلی توسط tooti_salar نمایش پست ها
    طبق درسهایی که قبلا از مدیر این بخش(داوینچی) گرفتم باید بگم که نابالغ هست .
    1- طوق ندارد 2- عنبیه سفید نیست 3- فک پایین مشکی نیست .
    اگر اصلا حوصله ندارید بفروشید ولی اگر حوصله دارید شانس رام شدن را داره . البته بستکی به صبر و تمرین شما داره .:smile (272):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط attakh نمایش پست ها
    طبق درسهایی که قبلا از مدیر این بخش(داوینچی) گرفتم باید بگم که نابالغ هست .
    1- طوق ندارد 2- عنبیه سفید نیست 3- فک پایین مشکی نیست .
    اگر اصلا حوصله ندارید بفروشید ولی اگر حوصله دارید شانس رام شدن را داره . البته بستکی به صبر و تمرین شما داره .:smile (272):
    سلام

من هم با نظر attakh موافقم.... اما به یک چیز باید توجه کنید، در درجه اول جوجه گوشتی فقط فصل بهار وجود داره و لی از اون مهم تر بزرگ کردنش خیلی خیلی سخته، یعنی واقعا خیلی سخته، سخت تر از رام کردن یک طوطی وحشی.... پس همونطور که attakh گفت اگر کلا حوصله نداری پسش بده وگرنه به خیال جوجه گوشتی هم نباش.... البته میتونی الان بگردی و جوجه ای بخری که پرورشی باشه و با دست بزرگ کرده باشن که البته کم پیدا میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5156
    پس اگه نا بالغه نگهش میدارم. فکر کردم بالغه. خیلی خیلی ممنونم. ------------------
    داره کم کم رام میشه فقط صبح ها یادش میره که روز قبل از دستم غذا گرفته ولی 5 دقیقه نمیشه میگیره دوباره.

هنوز میشه بهش حرف زدن یاد داد دیگه؟

جوووووووونه من جواب بدیییین مرسی
    رامش کردم.
    شرطیش کردم.
    خیلیییییییی عالییییییی شده. از همتون ممنونم.
    خیلیییییی خوشحالم

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    آقا طوطی من جدیدن وقتی میخوام نازش کنم روشو به من میکنه(چون من از پشت نازش میکنم)و میاد سمت دستم که فکر کنم یا گاز بگیره یا بیاد رو دستم حالا نمیدونم کدومشه ولی سریع دستمو میکشم
    حالا این خوبه یا بد؟
    ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی طوق دار هندی
    شماره عضویت
    4130
    پس اگه نا بالغه نگهش میدارم. فکر کردم بالغه. خیلی خیلی ممنونم. ------------------
    داره کم کم رام میشه فقط صبح ها یادش میره که روز قبل از دستم غذا گرفته ولی 5 دقیقه نمیشه میگیره دوباره.

هنوز میشه بهش حرف زدن یاد داد دیگه؟

جوووووووونه من جواب بدیییین مرسی
    رامش کردم.
    شرطیش کردم.
    خیلیییییییی عالییییییی شده. از همتون ممنونم.
    خیلیییییی خوشحالم
    سلام . تبریک میگم که وضعیتش راضی کننده هست . منم خوشحالم که شما نتیجه گرفتی . اینم یه تجربه است دیگه . میتونی تجربیات جدیدت را یا اینجا یا در جای مناسب خودش در انجمن قرار بدی تا بقیه هم استفاده کنند .
    اما در مورد حرف زدن :
    هرچی کوچک تر باشه امکان حرف زدنش بیشتر هست . نه اینکه جوجه یه ماهه حرف بزنه ، بلکه بعد از مدتی به حرف میاد . مال شما هم چون نابالغ هست شانس حرف زدن را هنوز داره . با پشتکار و خلاقیت و جایزه میتونید یادش بدید . نمیدونم شاید چند کلمه یاد بگیره . بستگی به خودتون داره . به لینک زیر برو چند تا تاپیک هست که خودم نخوندم ولی احتمالا مطالب مفیدید درش هست .
    آموزش سخن گویی به طوطی سانان
    فقط برای یادگیری طوطی نیاز به آرامش داره (شاید توی اون تاپیک هم گفته باشه) . یعنی اگه ترس داشته باشه نمیتونه تمرکز کنه . الان راحت و بدون ترس میاد روی دستتون ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    آقا طوطی من جدیدن وقتی میخوام نازش کنم روشو به من میکنه(چون من از پشت نازش میکنم)و میاد سمت دستم که فکر کنم یا گاز بگیره یا بیاد رو دستم حالا نمیدونم کدومشه ولی سریع دستمو میکشم
    حالا این خوبه یا بد؟
    ممنون
    اینکه دسستون را میکشید خوب نیست . شاید بخواد بیاد روی دست . اگه بخواد گاز بگیره انقدر سریع میگره که نمیتونید بکشید عقب . شاید میخواد ببینه غذاست . به هر حال یه بار دستتون را نکشید ببینید چی کار میکنه . بعید میدونم گاز بگیره . طوطی ها وقتی چاره ی دیگه ای نداشته باشن گاز و جیغ را امتحان میکنن که معمولا در شرایطی که اون را در یک گوشه ای گیر بندازید یا مثلا بگیریدش توی دست یا دست را ببرید توی قفس و بخواهید بگیریدش و خلاصه شرایطی که چاره ای جز گاز گرفتن نداشته باشه . در هر صورت با تجربه ها میگن حتی اگه گاز هم گرفت تا حد امکان واکنشی نشون ندید تا این به یک تکنیک برای ترسوندن شما تبدیل نشه .

ممنون .

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    نقل قول نوشته اصلی توسط attakh نمایش پست ها

اینکه دسستون را میکشید خوب نیست . شاید بخواد بیاد روی دست . اگه بخواد گاز بگیره انقدر سریع میگره که نمیتونید بکشید عقب . شاید میخواد ببینه غذاست . به هر حال یه بار دستتون را نکشید ببینید چی کار میکنه . بعید میدونم گاز بگیره . طوطی ها وقتی چاره ی دیگه ای نداشته باشن گاز و جیغ را امتحان میکنن که معمولا در شرایطی که اون را در یک گوشه ای گیر بندازید یا مثلا بگیریدش توی دست یا دست را ببرید توی قفس و بخواهید بگیریدش و خلاصه شرایطی که چاره ای جز گاز گرفتن نداشته باشه . در هر صورت با تجربه ها میگن حتی اگه گاز هم گرفت تا حد امکان واکنشی نشون ندید تا این به یک تکنیک برای ترسوندن شما تبدیل نشه .

ممنون .
    آخه میدونین چیه حالت گاز گرفتنش با اینکاری که وقتی برمیگرده انجام میده فرق داره یعنی چه جوری بگم وقتی میخواد گاز بگیره با سرعت میاد و بعد دهنشو باز میکنه ولی اونموقع که برمیگرده وقتی دستمو میبرم جلوی نوکش دهنشو باز میکنه و آروم میاد سمتش
    حالا به نظرتون این چه واکنشیه؟
    یه چیزه دیگه اینکه این طوطی بلد نیست بیاد رو دست و فقط صبح ها که بازیگوسی میکنه وقتی از بیرون قفس چوبو میکنم تو میاد روش وایمیسه همین
    اگر هم تونستم یه کلیپ(مثل اون یکی)میزارم که حالت باز کردنه دهنشو ببینید (اگر تونستم چون خیلی سخته با یه دست فیلم بگیری بعد اون یکی رو بزنی به نوک یا بدن طوطی)
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    5140
    سلام من با اينكه يه ماه شد كه ملنگوم رو خريدم و به كارهايي كه هنگام خريد طوطي بايد انجام داد ، عمل كردم اما هنوزم ازم ميترسه چه برسه به اينكه بخوام باهاش دستي شدن رو كار كنم. مخصوصا از من بيشتر ميترسه چون من قفسش رو تميز ميكنم و اون موقع ها بيشتر ميترسه.خواهش ميكنم راهنمايي ام بكنيد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی طوق دار هندی
    شماره عضویت
    4130
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    آخه میدونین چیه حالت گاز گرفتنش با اینکاری که وقتی برمیگرده انجام میده فرق داره یعنی چه جوری بگم وقتی میخواد گاز بگیره با سرعت میاد و بعد دهنشو باز میکنه ولی اونموقع که برمیگرده وقتی دستمو میبرم جلوی نوکش دهنشو باز میکنه و آروم میاد سمتش
    حالا به نظرتون این چه واکنشیه؟
    یه چیزه دیگه اینکه این طوطی بلد نیست بیاد رو دست و فقط صبح ها که بازیگوسی میکنه وقتی از بیرون قفس چوبو میکنم تو میاد روش وایمیسه همین
    اگر هم تونستم یه کلیپ(مثل اون یکی)میزارم که حالت باز کردنه دهنشو ببینید (اگر تونستم چون خیلی سخته با یه دست فیلم بگیری بعد اون یکی رو بزنی به نوک یا بدن طوطی)
    ممنون
    نمیدونم . موقعی که حمله میکنه صدای (ها) هم در میاره ؟ احتمالا میخواد بترسوندتون که مزاحمش نشید . ولی شما نباید اجازه بدید که موفق بشه . نباید واکنشی مثل ترس نشون بدید .
    روی دست آوردن را باید با جایزه ممکن کنید . باید گرسنش بذارید و طی چند مرحله وادارش کنید که بیاد روی دست . و هر پیشرفتی را با جایزه پاسخ بدید . البته توصیه میکنم که بیرون قفس این کارها را بکنید . چون دست که میره داخل قفس طوطی فکر میکنه گیر افتاده . چون هیچ راه فراری نداره . ولی وقتی بیرون باشه و دست بره به سمتش آرامش بیشتری داره .

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi2006 نمایش پست ها
    سلام من با اينكه يه ماه شد كه ملنگوم رو خريدم و به كارهايي كه هنگام خريد طوطي بايد انجام داد ، عمل كردم اما هنوزم ازم ميترسه چه برسه به اينكه بخوام باهاش دستي شدن رو كار كنم. مخصوصا از من بيشتر ميترسه چون من قفسش رو تميز ميكنم و اون موقع ها بيشتر ميترسه.خواهش ميكنم راهنمايي ام بكنيد.
    خب با دست غذا دادن را امتحان کنید . باید حس کنه که شما براش مفیدید . اگه همینطوری 6 ماهم نگهش دارید رام نمیشه که . اگه همه ی نیاز هاش را همیشه برطرف کنید و کاری به کارش نداشته باشید اون هم کاری به کار شما نخواهد داشت . باید کاری کنید که بهتون احتیاج پیدا کنه . مثلا گرسنش بذارید و بعد گرسنگیش را رفع کنید .

ممنون

صفحه 72 از 529 نخستنخست ... 22535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091122172 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)