کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    12537
    مرسی با همون
    سانستول
    بهتر شد.
    ولی چون به همدیگه میزنن جداشون کردم.
    ولی بخوام جفتشون کنم باید چیکار کنم؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    malengo
    شماره عضویت
    12617
    بار هم ممنون به خاطر جوابهای خوبتون
    چشم حتمی عکسهاش می ذارم تا این فندق خان ما رو ببینید فقط یه چیزی من همه آینه هاش برداشتم اما اون تا از قفس میاد بیرون میره سراغ آینه بزرگی که تو سالن و کنار اون میشینه حالا میگید مانعش بشم یعنی بلندش کنم یا آینه را بردارم از اونجا؟؟؟و یه چیز دیگه بیرون از قفسم واسش اسباب بازی بذارم ؟ و در ضمن من بعد از صحتنهام با شما کم کم دارم مدت تو قفس بودنش زیاد میکنم اما اونم میاد پایین و تمام روزنامه زیر قفس و پاره میکنه بعدم کل غذایی که واسش میذارم و پرت میکنه و پخش میکنه تا فاصله نیم متری از قفس هم حتی غذاهاش پرت شده وقتیم میارمش بیرون تا نیم ساعت میچسبه بهم و کل سر و صورتم نوک میزنه مگه میشه اون وقت به این بچه وابسته نشد؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط fedii نمایش پست ها
    بار هم ممنون به خاطر جوابهای خوبتون
    چشم حتمی عکسهاش می ذارم تا این فندق خان ما رو ببینید فقط یه چیزی من همه آینه هاش برداشتم اما اون تا از قفس میاد بیرون میره سراغ آینه بزرگی که تو سالن و کنار اون میشینه حالا میگید مانعش بشم یعنی بلندش کنم یا آینه را بردارم از اونجا؟؟؟و یه چیز دیگه بیرون از قفسم واسش اسباب بازی بذارم ؟ و در ضمن من بعد از صحتنهام با شما کم کم دارم مدت تو قفس بودنش زیاد میکنم اما اونم میاد پایین و تمام روزنامه زیر قفس و پاره میکنه بعدم کل غذایی که واسش میذارم و پرت میکنه و پخش میکنه تا فاصله نیم متری از قفس هم حتی غذاهاش پرت شده وقتیم میارمش بیرون تا نیم ساعت میچسبه بهم و کل سر و صورتم نوک میزنه مگه میشه اون وقت به این بچه وابسته نشد؟
    سلام . دقیقا مشکلی که منم با طوطی دومم داشتم . مانعش نشید که نره سمتش ولی قبل از اینکه از قفس بیاریدش بیرون آینه رو بپوشونید با یه پارچه ای چیزی .

بله میتونید براش بیرون قفس هم اسباب بازی بذارید .

قفسش چه مدلیه ؟ 1033 ؟ اگه امکانش هست که فاصله میله های زیر قفس رو زیادتر کنید که طوطی نتونه به روزنامه کف قفس دسترسی داشته باشه . به جای روزنامه هم میتونید کاغذ سفید یا کاهی بذارید . اما باید زود به زود عوض کنید . اسباب بازی ها رو زود به زود تغییر بدین . که براش تکراری نشه .

عادت کرده وقتی شما رو میبینه بیاد بیرون از قفس برای همین با اینکارا سعی میکنه به شما بفهمونه که میخواد بیاد بیرون . از قفس بیرون اومدن تفریحی باشه بهتره .بیرون از قفس سعی کنید باهاش بازی کنید یعنی می تونید غذای کاملش رو تو قفس بهش بدین . خودش گرسنه بشه غذاشو میخوره . ممکنه اوایل لجبازی کنه . به کارایی که برای لجبازی و جلب توجه شما انجام میده توجه نکنید ، نگاهش نکنید . سعی کنید غذاهایی که خیلی دوست داره تو قفس بهش بدین . هر وقت آروم شد به عنوان جایزه بیاریدش بیرون .

والا مورد آخر به خود شما بستگی داره . طوطی ها واقعا دوست داشتنی هستن حق میدم بهتون . من فقط مشکلاتی که به علت وابستگی شدید طوطی به صاحبش و صاحبش به طوطی پیش میاد رو سعی کردم توضیح بدم .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    بهترین سن برای خرید ملنگو چیست لطفا رنگ چشمش هم بگید تا سرمون کلاه نذارن البته برای سخنگویی میخوام؟قیمتش هم بگید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    بهترین سن برای خرید ملنگو چیست لطفا رنگ چشمش هم بگید تا سرمون کلاه نذارن البته برای سخنگویی میخوام؟قیمتش هم بگید

سلام

با توجه به اینکه هدفتون سخنگو کردن ملنگو هستش حتما جوجه ی امساله تهیه کنید که رنگ عنبیه چشمش مشکی یا قهوه ای تیره یا نهایتا طوسی باشه .

موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD REZA 137017 نمایش پست ها
    سلام

با توجه به اینکه هدفتون سخنگو کردن ملنگو هستش حتما جوجه ی امساله تهیه کنید که رنگ عنبیه چشمش مشکی یا قهوه ای تیره یا نهایتا طوسی باشه .

موفق باشید
    لطفا قیمتش هم بگید که پولامو آماده کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
    من یک مشکلی برام پیش اومده، مدت دو هفته هست که طوطیم به صورت وحشتناکی جیغ میکشه فقط زمانی که تاریک باشه یا پارچه ای روش بکشم ساکت میشه. همیشه بیرون قفس بوده، ولی بخاطر همین کارش تو قفس نگهش داشتم.زمانی هم که بیرون بود همش حمله میکردو جیغ بنفش میکشید
    البته فقط جیغ خالی نیست اولش با غرغر شروع میشه. چکار کنم رفع بشه. در ضمن فکر کنم طوطیم ماده باشه.
    یک بار وسط این غرغراش کلمه ی سلامو که یکی از مهمونام بهش گفتو تکرار کرد فقط هم همون یکبار بود و دیگه تکرار نکرد. من باهاش سلامو 5 ماه پیش به مدت 1ماه کار کرده بودم. طوطیم 14ماهشه و از روز اولی که خریدم تا الان حرفی نزده. ممکن من اشتباه شنیده باشم؟ اخه هم من هم مهمونمون یک چیز شنیدیم.
    با تشکر.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
    من یک مشکلی برام پیش اومده، مدت دو هفته هست که طوطیم به صورت وحشتناکی جیغ میکشه فقط زمانی که تاریک باشه یا پارچه ای روش بکشم ساکت میشه. همیشه بیرون قفس بوده، ولی بخاطر همین کارش تو قفس نگهش داشتم.زمانی هم که بیرون بود همش حمله میکردو جیغ بنفش میکشید
    البته فقط جیغ خالی نیست اولش با غرغر شروع میشه. چکار کنم رفع بشه. در ضمن فکر کنم طوطیم ماده باشه.
    یک بار وسط این غرغراش کلمه ی سلامو که یکی از مهمونام بهش گفتو تکرار کرد فقط هم همون یکبار بود و دیگه تکرار نکرد. من باهاش سلامو 5 ماه پیش به مدت 1ماه کار کرده بودم. طوطیم 14ماهشه و از روز اولی که خریدم تا الان حرفی نزده. ممکن من اشتباه شنیده باشم؟ اخه هم من هم مهمونمون یک چیز شنیدیم.
    با تشکر.

شروع جیغ کشیدنش با اتفاق خاصی همراه بوده ؟ مثلا ساعت موندش داخل قفس رو زیاد کرده باشید یا وقتی جیغ کشیده واکنش خاصی انجام دادین ؟ یا وقتی کسی اطرافش نیست برای جلب توجه جیغ میکشه؟

وقتی تو دیدش باشید بازم جیغ میزنه ؟

طوطی شما اهلی نشده ؟ روی دست نمیاد ؟

تمرین سخنگویی رو قطع کردین ؟ دیگه باهاش تمرین نمیکنید ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    1- وقتی بیرون قفس بود همیشه رو قفس مینشست. هرکسی هم میخواست بره طرفش جیغ میکشید و حمله میکرد بعضی وقتا هم میرفت پشت تلویزیون خرابکاری میکرد کسی هم نمیتونست طرفش بره چون حمله میکردو گاز میگرفت. واسه تنبیهش گذاشتم تو قفس بدتر شده. رو دست من میومد ولی ایست نمیکرد میپرید. فقط زمانی که باهاش حرف بزنی و غذا خوردن و زمانی که پارچه روشه جیغ نمیزنه وگرنه صبح تا شب جیغ میکشه. حتی وقتی تو دیدش باشید. البته اگر قفسو بچسبونم کنار خودمو باهم تلویزیون ببینیم جیغ نمیکشه. خیلی کم شده تمرین حرف زدن بعضی وقتا که 1 یا 2 روز عقب میوفته. کلمه بابا رو باهاش تمرین کردم. ولی هیچ وقت نگفته.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    لطفا قیمتش هم بگید که پولامو آماده کنم
    سلام.بین 150-250 هزارتومان باید گیر بیارید.

صفحه 166 از 529 نخستنخست ... 66116147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185216266 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)