همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط technano نمایش پست ها
    خب یک سوال پیش میاد ! جوجه هایی که از پاکستان میان بهتر از تهران و اطراف هست ؟! ... از لحاظ قیمت که وطنی بهتر ـه !
    یک سوال دیگه میشه رو شاه طوطی به عنوان یک پرنده سخن گو حساب باز کرد یا وقت گذاشتن برای آموزش به شاه طوطی وقت تلف کردن ـه ؟!:37:
    جوجه هایی که از پاکستان میاد قاچاقی هستند و ممکنه در راه اومدن کلی بیماری و مصیبت بکشند شما با هزار امید و آرزو میخری ولی بعد از یه مدت بیماریی که ممکنه توی مسیر گرفته باشه اونو از پا در بیاره و شما هم نتونی براش کاری کنی
    منکه شخصا تصمیم دارم صبر کنم تا اردیبهشت و اونموقع خرید کنم

شاهطوطی بین پاراکیت ها سخنگو ترینه اگه از جوجگی باهاش کار کنید توی شش ماهگی میتونید ازش انتظار صحبت کردن داشته باشید که با تمرین به مرور واضح و شفاف میشه

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039

سوال مهم

سلام ببخشید طوطی من اصلا آب نمیخوره
    البته لازم به ذکر است که اگر میوه ای مثل سیب (و کلا میوه های آبدار) در قفس نباشه آب میخوره ولی اگر در قفس باشه لب به آب نمیزنه
    برای مثال یکدفعه در قفس سیب نذاشتم بعد آب خورد ولی وقتی در قفسش سیب هست لب به آب نمیزنه این طبیعیه؟
    یک چیز دیگه:
    اینکه همش میشینه روی اون حلقه (آواتار) یعنی از صبح تا شب اونجاهه طوری که انگار زندگیش به اونجا وابستس و فقط برای آب و غذا میاد تو قفس و دوباره برمیگرده بالا.
    یکبار هم برش داشتم همش نگاه میکرد به اونجا و هر چیز دور و برش بود رو میکند(لجبازی و اعتراض) حالا من باید چیکار کنم؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    سلام ببخشید طوطی من اصلا آب نمیخوره
    البته لازم به ذکر است که اگر میوه ای مثل سیب (و کلا میوه های آبدار) در قفس نباشه آب میخوره ولی اگر در قفس باشه لب به آب نمیزنه
    برای مثال یکدفعه در قفس سیب نذاشتم بعد آب خورد ولی وقتی در قفسش سیب هست لب به آب نمیزنه این طبیعیه؟
    یک چیز دیگه:
    اینکه همش میشینه روی اون حلقه (آواتار) یعنی از صبح تا شب اونجاهه طوری که انگار زندگیش به اونجا وابستس و فقط برای آب و غذا میاد تو قفس و دوباره برمیگرده بالا.
    یکبار هم برش داشتم همش نگاه میکرد به اونجا و هر چیز دور و برش بود رو میکند(لجبازی و اعتراض) حالا من باید چیکار کنم؟

سلام بله طبیعیه وقتی میوه باشه بیشتر آب بدنش رو از اون تامین میکنه ولی آب هم میخوره شما نمیبینید. مگه شما 24 ساعت چشمتون بهشه یه وقتی میخوره که شما نمیبینید.

بخاطر این میره روی اون حلقه چون بالاترین جاییه که میتونه بره این برای همه پرنده ها مشترکه هرچی بالاتر امن تر.

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام بله طبیعیه وقتی میوه باشه بیشتر آب بدنش رو از اون تامین میکنه ولی آب هم میخوره شما نمیبینید. مگه شما 24 ساعت چشمتون بهشه یه وقتی میخوره که شما نمیبینید.

بخاطر این میره روی اون حلقه چون بالاترین جاییه که میتونه بره این برای همه پرنده ها مشترکه هرچی بالاتر امن تر.
    یعنی حوصلش سر نمیره اون بالا از صبح تا شب؟(البته من باهاش بازی میکنم مثلا 3 تا 4 ساعت در روز ولی بقیش چی؟
    آخه میدونین چیه من امکان گذاشتن اسباب بازی در قفس رو ندارم فکر کنم آخرش باید قفس رو عوض کنم :smile (258):

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    یعنی حوصلش سر نمیره اون بالا از صبح تا شب؟(البته من باهاش بازی میکنم مثلا 3 تا 4 ساعت در روز ولی بقیش چی؟
    آخه میدونین چیه من امکان گذاشتن اسباب بازی در قفس رو ندارم فکر کنم آخرش باید قفس رو عوض کنم :smile (258):
    خب بجا اینکه آخرش قفسش رو عوض کنید همین امروز فردا عوض کنید هم شما مدام تو فکر کاراش نیستین هم اون اسباب بازی دار میشه

کاربر ساده

شماره عضویت
    6262
    من چی کار کنم این با اسباب بازیش اصلا بازی نمیکنه . اصلا از دورش رد نمیشه:89:

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط o0oro نمایش پست ها
    من چی کار کنم این با اسباب بازیش اصلا بازی نمیکنه . اصلا از دورش رد نمیشه:89:
    یواش یواش باهاش آشنا میشه و بازی میکنه

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    اسباب بازی چی باید براش بزاریم؟
    میتونیم خودمون درست کنیم؟
    چی درست کنیم و.....
    قفس بیشتر طولش مهمه یا ارتفاش؟ گمون کنم طولش

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    چشم حتما عوض میکنم فقط شما قبلش یه نظر بدید راجب این عکس ها و فیلم ها

کوچیکه؟
    http://online.gozarweb.com/myparrot/40.mp4
    این فیلمو ببینید این میتونه سرگرمی باشه ؟
    http://online.gozarweb.com/myparrot/41.mp4
    اینم یه فیلم کوتاه همینجوری
    البته این میبینید آدرسش عجیب غریبه برای اینه که هاست خودمه چون خودمم میخوام داشته باشم و هم اینجا نشون شما بدم عکسارو با یه تیر 2نشون زدم:smile (22):

کاربر ساده

شماره عضویت
    6262
    سلام. این همش زل میزنه به لامپ. چشش در نیاد؟

صفحه 98 از 529 نخستنخست ... 48798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117148198 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)