فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  11,403
لایک لایک:  8,099
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 90 از 438 نخستنخست ... 40808889909192100140190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 4376
    کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    شماره عضویت
    5807
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    68
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام دوستان عرض ادب
    خبر بد برای خودم و خبر خوب برای میتو تو یک جریان بسیار بسیار غیر قابل باور و خود بنده هم هنوز باور ندارم میتو صاحب قبلیش دوست یکی از دوستای برادرم بوده که طی صحبتی که برادر بنده داشته اند متوجه میشوند که این ملنگو ما همون ملنگوی ایناس،خلاصه اینکه قرار میگذارن و تشریف میارن خونه ما میبینن اره خودشه،بنده آمدم و دیدم رو دست آن اقای محترم و چند دقیقه یکبار همو میبوسن،آخر کلام هر دوشون خوشحال شدن و دوست دوست داداشم با خواهش و تمانا میتو رو با 2 برابر قیمت خرید خودم به زور خرید
    معذرت میخوام سر دردتون کردم دیدم اینطور برای حیوون هم خوبه
    سوالی داشتم:دوستانی که از بنده شناخت دارن میفرمایند بنده چیکار کنم جاش خالیی و بنده تنهام
    ممنون از وقت عزیزتون
    If you do good,it is your own souls you do good to,and if you do evil it is to them likewise.Then,when the promise of the second came to pass,we sent against you our servants to discountenance you,and to enter the temple,as they entered it the first time,and to destroy utterly that which they ascended to. asra 7

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,607
    نقل قول نوشته اصلی توسط technano نمایش پست ها
    هیچی همین طوری گفتم چون از نظر قیافه از ماده سنش بیشتره !:89:
    الان اون ماده خیلی به نر ـه زور میگه .... اصلا نمیزاره بیاد چیزی بخوره ... به نظرتون باید جداشون کنم ... بعضی اوقات هم میزنتش !:smile (132):
    اینا کی ترسشون میریزه ... هر وقت میرم پیششون بهشون غذا بدم میرن میچسبن به دیواره ....:46:
    بله جداشون کنید چون جفت نیستند
    تا به سن بلوغ نرسند جفت گیری اصلا معنایی نداره...با این کار ممکنه باعث بشید یکی به دیگری آسیب جدی بزنه...اگر همو قبول نکنند دعوا های سختی ممکنه بینشون پیش بیاد
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب

من میدانم که ما آفریده شدیم تا به دیگران کمک کنیم..اما نمیدانم دیگران برای چه افریده شدند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    6283
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    28
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    بله جداشون کنید چون جفت نیستند
    تا به سن بلوغ نرسند جفت گیری اصلا معنایی نداره...با این کار ممکنه باعث بشید یکی به دیگری آسیب جدی بزنه...اگر همو قبول نکنند دعوا های سختی ممکنه بینشون پیش بیاد
    ممنون ار پاسخ گویی ـتون !
    واقعیتش از صبح که دیدمشون زیاد با هم مشکل نداشتتد و پیش هم(بهم میچسبن) هستن .... میدونم جفت نیستند ولی اگر با هم باشند نمیشه رام ـشون کرد ؟
    یه نکته دیگه ای هم هست که خیلی اعصبام رو ریخته به هم اینکه از صبح چیز خاصی نخوردن ... فقط میشنن ... دارم نگران میشم ... چه زمانی نرمال میشه وضعشون !
    ممنون از توجهتون !

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,607
    ممنون ار پاسخ گویی ـتون !
    واقعیتش از صبح که دیدمشون زیاد با هم مشکل نداشتتد و پیش هم(بهم میچسبن) هستن .... میدونم جفت نیستند ولی اگر با هم باشند نمیشه رام ـشون کرد ؟
    یه نکته دیگه ای هم هست که خیلی اعصبام رو ریخته به هم اینکه از صبح چیز خاصی نخوردن ... فقط میشنن ... دارم نگران میشم ... چه زمانی نرمال میشه وضعشون !
    ممنون از توجهتون !

اگر استرس دارند غذا نخوردن طبیعیه...شب تا صبح که همه خواب هستند و خانه خلوت و دنجه یک چراغ شب خواب براشون روشن کنید تا صبح غذا بخورند
    در غیر این صورت به دامپزشک نشونشون بدید

در ضمن 2 تا عروس هلندی وحشی کنار هم رام نشدنی هستند

موفق باشید
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب

من میدانم که ما آفریده شدیم تا به دیگران کمک کنیم..اما نمیدانم دیگران برای چه افریده شدند

کاربر ساده

شماره عضویت
    6262
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    46
    من چون خیلی صبر حوصله به خرج دادم رفتم یه جوجه 7 ماهه با یه نر یک ساله خریدم !

چون فصل جفت گیری هست و جوجه کشی از ملنگو زیاد سخت نیست تصمیم گرفتم نر و ماده بگیرم که بتونم ازشون جوجه بکشم ....حالا از اساتید میخوام چند تا سوال داشته باشم :1-برای خورد و خوراک چه چیزی بهتر هست ..لینک هم باشه خوبه 2- برای جوجه کشی هم لینک بدین ....3-اینا کی عات میکنن بهم ... من همونجا به یارو گفتم پراشونو کشید !!:smile (109): ..خیلی ناراحت کننده بود ... الانم چسبیدن به دیواره قفس .... به نظرتون کی به حالت عادی برمیگردن ؟!:smile (141):

از کجا پیدا کردید؟؟؟ من که هر جا پرسیدم زیر 1 سال نداشت....:smile (141):اگر سراغ دارید بگید. با اگه کسی رامو دستی بالغ کم سن وسال سراغ داره بگه بهم:smile (89):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    6283
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    28
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    اگر استرس دارند غذا نخوردن طبیعیه...شب تا صبح که همه خواب هستند و خانه خلوت و دنجه یک چراغ شب خواب براشون روشن کنید تا صبح غذا بخورند
    در غیر این صورت به دامپزشک نشونشون بدید

در ضمن 2 تا عروس هلندی وحشی کنار هم رام نشدنی هستند

موفق باشید
    امروز میزامشون تو 2 تا قفس جدا از هم ...شب هم براشون یک لامصپ ضعیف روشن میزام ... البته یه چیزایی میخون ولی خب خیلی کم ... من 2 تا ملنگو دارم ... البته همه طوطی سانان یه یه شیوه رام میشن و فکر میکنم 2 تا کنار هم نشدنی باشه !!

نقل قول نوشته اصلی توسط o0oro نمایش پست ها
    از کجا پیدا کردید؟؟؟ من که هر جا پرسیدم زیر 1 سال نداشت....:smile (141):اگر سراغ دارید بگید. با اگه کسی رامو دستی بالغ کم سن وسال سراغ داره بگه بهم:smile (89):
    عزیز شما برو اوتوبان آزادگان یک مرکزی هست که توسط شهرداری ایجاد شده که هر نوع پرنده در سنین مختلف اونجا خرید فروش میشه ... االبته اگر تهران هستید !

کاربر ساده

شماره عضویت
    6262
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    46
    ببخشید اینجور جاها پرنده هاشون مریض نیست؟ مثل مولوی...؟بعد اینکه تو جوجه ها نرو مادشو چطور تشخیص بدم؟ من اصلا تجربه در حد زیر صفر میترسم برم بهم بندازن:smile (258)::smile (146):

بعد اینکه از چه سنی شروع به طوق انداختن میکنه؟ یجا زنگ زدم گفت 8 ماهه داره . باید ضاهرش چطوری باشه؟ از کجا حدودی بفهمم نر هست!!!؟یا ماده شونصد ساله
    قیمت یه همچین جوجه ماهه ای که نیمه دستیه چنده؟؟؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    6283
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    28
    ببخشید اینجور جاها پرنده هاشون مریض نیست؟ مثل مولوی...؟بعد اینکه تو جوجه ها نرو مادشو چطور تشخیص بدم؟ من اصلا تجربه در حد زیر صفر میترسم برم بهم بندازن:smile (258)::smile (146):

بعد اینکه از چه سنی شروع به طوق انداختن میکنه؟ یجا زنگ زدم گفت 8 ماهه داره . باید ضاهرش چطوری باشه؟ از کجا حدودی بفهمم نر هست!!!؟یا ماده شونصد ساله
    اون مرکز که گفتم ، یه دامپزشک داره که پرنده ها رو میبینه !
    به نظرم شما برو از یک جای معتبر خریداری کن که مشکلی پیش نیاد ... ماده ها اصلا طوقه ندارن و همچنین نوکشون سیاه میشه ولی نر تپل تر و طوقه هم داره ... قیمت هم از 40 داره به بالا ...یکی بود میگفت 110 !!! فقط و فقط خاصیش گاز نگرفتن هست !!

کاربر تازه وارد

تخصص
    لاک پشت شناس
    شماره عضویت
    923
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    4

طوق در ملنگو از حدود 2.5سال کامل میشه در ضمن در جوجه های نر اثار طوق در زیر گردن به وضوح قابل شناسایی است رنگ چشمام ملنگو از 1 تا 5 ماهگی سیاه کامل است و از 5 ماهگی تا 1 سالگی عنبیه به دودی تغییر رنگ میدهد :smile (276):

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    شماره عضویت
    5807
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    68
    دوستان سلام کسی نیست تا منو راهنمایی بکنه؟آخه شما خودتون درک میکنید دیگه یه پرنده ادم از دست بده
    ممنون از شما
    If you do good,it is your own souls you do good to,and if you do evil it is to them likewise.Then,when the promise of the second came to pass,we sent against you our servants to discountenance you,and to enter the temple,as they entered it the first time,and to destroy utterly that which they ascended to. asra 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)