صفحه 70 از 529 نخستنخست ... 20515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 691 به 700 از 5288
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی طوق دار هندی
    شماره عضویت
    4130
    نقل قول نوشته اصلی توسط djalireza_mixer نمایش پست ها
    یعنی رو سر و شونه نمیاد یا منظورت اینه که مثلا به آدم وابسته نمیشه و ممکنه فرار کنه
    سلام دوست من . روی سر شون نمیاد و تا حد امکان از آدم فاصله میگیره . ببینید همینطور که Da vinci هم گفت کاملا اهلی نمیشه . یعنی چی ؟ مثلا فرض کنید شما یه ظرف تخمه براش بذارید و در همون لحظه دستتون را هم پر تخمه کنید و جلوش بگیرید . قطعا اون بین دست شما و ظرف ، ظرف را انتخاب میکنه .یعنی در صورتی که راهی جز ارتباط با انسان داشته باشد اون راه را انتخاب میکند . ولی طوطی اهلی وابسته به انسان میشه .مثلا هر وقت صاحبش صداش کنه جواب میده . هر وقت صاحبش را ببینه یه واکنش های جالبی نشون میده . که از این جهت نیاز های ما انسان ها را بر آورده میکنه و حس خوبی به آدم دست میده .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو(نبات)
    شماره عضویت
    4136
    الان طوطی شما حرف میزنه؟فک نکنم دیگه حرف نزنه ولی سخته حرف یاد دادن بهش تازه ماله من هنوز طوقش کامل نشده

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی طوق دار هندی
    شماره عضویت
    4130
    نقل قول نوشته اصلی توسط djalireza_mixer نمایش پست ها
    الان طوطی شما حرف میزنه؟فک نکنم دیگه حرف نزنه ولی سخته حرف یاد دادن بهش تازه ماله من هنوز طوقش کامل نشده
    حرف که خیلی خیلی بعیده . مال منم حرف نمیزنه . اگه برات مهمه که حرف بزنه عوضش کن .
    نمیدونم طوق کامل نشده چه طوری هست ؟ ببینید طوق از زیر منقار که شروع میشه مشکی هست بعد به وسط گردن که میرسه صورتی میشه و تا پشت سر طوطی ادامه پیدا میکنه . پست سر طوطی کاملا صورتی و کم رنگ هست و دیگه مشکی درش وجود نداره . فکر نمیکنم مال شما هم طوقش کامل نباشه ولی به هر حال همین که طوق انداخته یعنی برای آموزش دیر هست .

من به نظرم میاد که دوست داری امتحان کنی (مثل خودم میمونی) . اشکالی نداره باهاش کار کن شاید در حد قابل قبولی(برای خودت) جواب بگیری و نیازت را برطرف کنه . برای اولین تجربه بد نیست . فقط مثل من بهش خیلی وابسته نشو ... .:53:

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو(نبات)
    شماره عضویت
    4136
    اونجا که از یارو پرسیدم (فروشنده ) گفت یه سال و نیم خواستم اینجا هم بپرسم که مطمئن شم.الان 1 ساعت اوردمش بیرون گرفتمش هیچ دست و پایی نزد فقط یه گاز مهمونمون کرد :smile (268): میخواستم بگیرمش نازش کنم الان 5روزه رام شده :smile (118):

---------------------
    الان بهش تخمه دادم ولی وقتی دست خالی میبرم سمتش گاز میگیره نافرم(هنوز دستم داره میسوزه) قبلا اینطوری نبود میشه بگید چیکارش کنم؟؟؟
    ویرایش توسط djalireza_mixer : 14th September 2011 در ساعت 12:17 PM دلیل: غلط املایی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5156
    آقا یه سوال طوطی تا وقتی جوجس پاهاش تقریبا سیاهه دیگه نه؟

------------------------------------------------------------------------------

یه سوال دیگه این طوطی من هر روز که از خواب بیدار میشم مثل روز اولی که خریدمش میشه یعنی ازم میترسه الان دو شبه روش پارچه میندازم امکان داره مال اون باشه؟ قبلش اینجوری نبود یعنی صبحا خودم بهش تخمه میدادم. یه راهنمایی بکنین.
    جوجه بودن طوطی به رنگ نوکش هم بستگی داه؟ منظورم سیاهی نوکه.
    ویرایش توسط Da Vinci : 15th September 2011 در ساعت 04:44 PM دلیل: تعدد ارسال ها

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    آی گفتی و درده دله منو تازه کردی
    چون مال منم مثلا از ساعت 1 بعد از ظهر خوبه بعد که روشو میندازم و صبح که روشو بر میدارم میبینم مثله شب اول ازم میترسه(البته یکم بهتر) باز 2باره از ساعت 1 خوب میشه و همین آشو همین کاسه در ضمن من از اول روش پارچه انداختم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی طوق دار هندی
    شماره عضویت
    4130
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    آی گفتی و درده دله منو تازه کردی
    چون مال منم مثلا از ساعت 1 بعد از ظهر خوبه بعد که روشو میندازم و صبح که روشو بر میدارم میبینم مثله شب اول ازم میترسه(البته یکم بهتر) باز 2باره از ساعت 1 خوب میشه و همین آشو همین کاسه در ضمن من از اول روش پارچه انداختم
    فکر میکنم در طولانی مدت این موضوع حل بشه . من همین مشکل را با از دست غذا گرفتن سالار داشتم . یعنی هر روز یادش میرفت که دیروز از دست غذا گرفته ولی بعد از یک ماه دیگه فهمید و کاملا عادی شد . الان دوباره چند وقته که اذیتش نمیکنم . یه قفس بزرگ براش ساختم و چند ساعت هم میارمش بیرون . گرسنش نمیزارم بادستم بهش غذا نیمدم (حدود دو هفته هست) . دیشب خواستم بهش غذا بدم هی فرار میکرد . خواستم بگم اینطوریه . یعنی باهاش کار کنی در طولانی مدت شرطی میشه و اگه دوباره یه مدت طولانی باهاش کار نکنی یادش میره (تجربه خودم ) . :smile (272):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط tooti_salar نمایش پست ها
    آقا یه سوال طوطی تا وقتی جوجس پاهاش تقریبا سیاهه دیگه نه؟

------------------------------------------------------------------------------

یه سوال دیگه این طوطی من هر روز که از خواب بیدار میشم مثل روز اولی که خریدمش میشه یعنی ازم میترسه الان دو شبه روش پارچه میندازم امکان داره مال اون باشه؟ قبلش اینجوری نبود یعنی صبحا خودم بهش تخمه میدادم. یه راهنمایی بکنین.
    جوجه بودن طوطی به رنگ نوکش هم بستگی داه؟ منظورم سیاهی نوکه.

سلام

1. بستگی به گونه داره.... در مورد ملنگو ها اصلا اینطور نیست.... ممکنه خطرناک باشه حتما عکس بذارید

2/2. رنگ نوک در حین رشد یک طیف رو سپری میکنه اما این سیاهی که پرسیدید برای ملنگو ها وجود داره.... بعد از بلوغ فقط فک پایینی به رنگ سیاه در میاد

دوستان اگر ممکنه سعی کنین همه سوال هاتون رو در یک پست بپرسید و اگر لازم شد از گزینه "ویرایش پست" استفاده کنید.... در غیر این صورت مجبورم ویرایششون کنم یه وقتم دیدین موتور سایت اسپم شناساییتون کرد و اخراج شدید ها

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5156
    Davinci جان منظورت سیاهی پاست که میگی خطر ناکه؟ طوسی رنگه مایل به کرمه.
    ------------------------------------------------------------
    نوکش هم اون قسمتش که تیز میشه سیاهه فک پایینشم که کامل سیاهه.
    راهنمایی میخام Da Vinci جون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط tooti_salar نمایش پست ها
    Davinci جان منظورت سیاهی پاست که میگی خطر ناکه؟ طوسی رنگه مایل به کرمه.
    نوکش هم اون قسمتش که تیز میشه سیاهه فک پایینشم که کامل سیاهه.
    راهنمایی میخام Da Vinci جون
    سلام

آخه طوسی مایل به کرم رو چه به سیاه؟!.... بله برای پاها طوسی طبیعیه ولی سیاه نباید باشیه حتی لحظه ای که از تخم میاد بیرون باید شبیه رنگ غضروفی و پوست تازه باشه.... البته یک جا دیدم در مورد یک نژاد ترکیبی میگفت که رنگ پاهای ملنگوش تیره هست.... اما از این چیزا توی ایران پیدا نمیشه مطمئنا

فک پایینی هم که گفتم باید سیاه باشه اما محل رشد فک بالایی باید به مرور به قرمزی برگرده.... ممکنه به خاطر کمبود مواد معدنی این طوری شده باشه.... شما اگر میوه و سبزیجات تازه توی ش داشته باشی، مشکل حل میشه و زیاد جای نگرانی نداره

موفق باشید

صفحه 70 از 529 نخستنخست ... 20515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889120170 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)