صفحه 68 از 529 نخستنخست ... 18495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687118168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 5288
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط djalireza_mixer نمایش پست ها
    الان نمیتونم عکس بندازم ولی میتونم بهتون بگم که چشماش سیاهه و دورش نارنجی و به نظرم طوق گردنش کامل نشده چون پشتش نارنجیه و نشونی از سیاهی نیست

---------
    آقا 11 ساعت گذشته یعنی بجز آقای Da Vinci کسه دیگه ای پاسخگو نیس
    سلام

دوست گل اینجا تالاره چت روم که نیست.... پاسخ گویی حداقل یک روز طول میکشه

اگر دور مردمک چشمش سفید یا به قول شما نارنجیه مطمئن باشید بالغه.... یعنی بالای 1.5 سال.... حالا یا 2 سال یا 10 سال یا 30 سال.... شما دو تا راه دارید.... یا تست دی ان ای که تو ایران کم پیدا میشه و اصلا نمیارزه و یکی دیگه چروک های پاش.... اینطوری نمیتونم توضیح بدم باید حضوری مقایسه کرد

طوق ملنگو کامل دور گردنش رو نمیگیره که.... پشتش صورتی رنگ میشه مثل عکس زیر :

طوطی در این سن خیلی سخت آموزش میبینه.... در 10-20 صفحه گذشته ی این تالار مفصل راجع بش بحث شده.... پیشنهاد میکنم مطالعه کنید و اگر لازم بود هرچه زود تر طوطی رو پس بدین

موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط djalireza_mixer نمایش پست ها
    الان نمیتونم عکس بندازم ولی میتونم بهتون بگم که چشماش سیاهه و دورش نارنجی و به نظرم طوق گردنش کامل نشده چون پشتش نارنجیه و نشونی از سیاهی نیست

---------
    آقا 11 ساعت گذشته یعنی بجز آقای Da Vinci کسه دیگه ای پاسخگو نیس

دوست گرامی

تا عکس نباشه در رابطه با پرنده نمیشه اظهار نظر کرد.
    تاپیکها توسط همه دوستان مسئول رصد میشه و تا زمانیکه یکی از مدیران پاسخگو هستند و دیگران جوابها رو کافی میدانند کسی پست نمیزنه.
    متشکر
    م

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5156
    سلام به دوستای گلم خیلی خودمو راضی کردم که چیزی نگم ولی نشد.
    فکر کنم به گفته ی دوست گلموم Da Vinci طوطی که djalireza_mixer خریده بالای 100 سال سنشه:smile (138):

دوست گلم این چه حرفیه که اگه دور چشمای طوطی نارنجی شده بالای 2 سال سنشه؟
    من الان یه جوجه 6 ماهه دارم دور چشمش نارنجی کم رنگه.

من طوطی djalireza_mixer رو از نزدیک دیدم سنش خیلی باشه 1سالو 2 یا 3 ماهش باشه.

شما میدونید که وقتی کسی مثلا djalireza_mixer طوطی رو میخره وقتی کسی که طوطی رو از نزدیک ندیده میگه ممکنه 20 یا 30 سالش باشه چه حسی بهش دست میده؟ فکر نمیکنییید از خریدش پشیمون بشه؟ پس تا طوطی از نزدیک ندیدید لطفا در موردش نظر ندید. ممنون میشم.

:smile (138):احتمالا امروز فرداست که طوطی djalireza_mixer بمیره چون به گفته دوستمووون سنش بیش از حد بالاست:smile (277):

همتوووووووونووووووووووووو و دوست دارم امیدوارم ناراحت نشده باشید از دستم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط tooti_salar نمایش پست ها
    سلام به دوستای گلم خیلی خودمو راضی کردم که چیزی نگم ولی نشد.
    فکر کنم به گفته ی دوست گلموم Da Vinci طوطی که djalireza_mixer خریده بالای 100 سال سنشه:smile (138):

دوست گلم این چه حرفیه که اگه دور چشمای طوطی نارنجی شده بالای 2 سال سنشه؟
    من الان یه جوجه 6 ماهه دارم دور چشمش نارنجی کم رنگه.

من طوطی djalireza_mixer رو از نزدیک دیدم سنش خیلی باشه 1سالو 2 یا 3 ماهش باشه.

شما میدونید که وقتی کسی مثلا djalireza_mixer طوطی رو میخره وقتی کسی که طوطی رو از نزدیک ندیده میگه ممکنه 20 یا 30 سالش باشه چه حسی بهش دست میده؟ فکر نمیکنییید از خریدش پشیمون بشه؟ پس تا طوطی از نزدیک ندیدید لطفا در موردش نظر ندید. ممنون میشم.

:smile (138):احتمالا امروز فرداست که طوطی djalireza_mixer بمیره چون به گفته دوستمووون سنش بیش از حد بالاست:smile (277):

همتوووووووونووووووووووووو و دوست دارم امیدوارم ناراحت نشده باشید از دستم
    سلام

عضویتتون رو تبریک میگم و راستش خیلی خوشحال شدم که نتونستید جلوی خودتون رو بگیرید.... امیدوارم همکاریتون ادامه پیدا کنه

خب راستش شاید حق با شما باشه.... من تجربه عملی کمی دارم و تا حالا ملنگو با صلبیه "نارنجی" رو ندیدم.... به دوستمون هم گفتم : "اگر دور مردمک چشمش سفید یا به قول شما نارنجیه مطمئن باشید بالغه" به لفظ "به قول شما" توجه کنید.... برداشتتون از این جمله چیه؟ برداشت من اینه که "اگر سفید باشه بالغه حالا اگر شما به سفید میگین نارنجی پس بازم بالغه" اگر منظورم رو بد رسوندم واقعا عذرخواهی میکنم.... در هر صورت هم بنده هم جناب فائقی نژاد تاکید کردیم که بازم باید عکس بگذارند و همونطور که شما گفتید رو هوا نمیشه به پرنده مردم عیب گذاشت.... من بدترین حالت رو فرض کردم تا دوستمون حتما پیگیر بشن و مثل این که همینطور هم شد.... اگر این تاپیک رو از ابتدا مطالعه کنید متوجه تجربه های تلخی میشید که کاربرها با یک پرنده بالغ داشتند و من نمیخواستم که باز هم تکرار بشه

در هر صورت از دوستمون خواهش میکنم که یک عکس واضح از صلبیه چشم طوطی و همینطور فک پایینیش بذارن تا اگر طبق گفته شما صلبیه به رنگ نارنجی هم وجود داره مستندا اثبات بشه.... من هم سعی میکنم منابع رو مطالعه کنم

و یک انتقاد هم به پستتون دارم.... چرا میگید نظر ندم؟ خوب ما همه اینجا هستیم تا ببینیم اشتباهاتمون چیه.... بنده حتی اگر نظر اشتباه بدم مدیران و کاربر های با تجربه دیگه حتی اعضای جدید مثل شما کاملا حق دارن ایراد بگیرن.... فکر میکنم که اشکال نداشته باشه که نظر بدیم حتی اگه مطمئن نباشیم.... نظر نظره دیگه خبر که نیست

با سپاس فراوان

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5156
    .:ببخشید ببخشید ببخشید:.
    دوست گله خوووووووودم آقای Da Vinci من اصلا قصد نداشتم تجربه شما رو زیر سوال ببرم.اگه حرف بدی زدم که باعث ناراحتیت شد ببخشید داداش گلم.:smile (276):

شما درست میگید من منظور شمارو درست متوجه نشدم شرمنده.

(تنها حرف من این بود که بعد از خریدش نگران این نکنید که از خریدش پشیمون بشه)

همووووووووون حرف اولتوون درست بود که گفتید 1.5 سالشه(البته اگر اشتباه نکنم)
    ----------------------------
    همتووونووو دوست دارم
    -----------------------------------------
    دوست دارم از تجربیاتتون استفاده کنم
    ویرایش توسط eclectus : 13th September 2011 در ساعت 05:52 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    بابا اینا که بیشتر به عکس هنری میزنن.... خداوکیلی همون چهارمی رو خودت یه نگا بنداز

.:ببخشید ببخشید ببخشید:.
    دوست گله خوووووووودم آقای Da Vinci من اصلا قصد نداشتم تجربه شما رو زیر سوال ببرم.اگه حرف بدی زدم که باعث ناراحتیت شد ببخشید داداش گلم.:smile (276):

شما درست میگید من منظور شمارو درست متوجه نشدم شرمنده.

(تنها حرف من این بود که کسو بعد از خریدش نگران این نکنید که از خریدش پشیمون بشه)

همووووووووون حرف اولتوون درست بود که گفتید 1.5 سالشه(البته اگر اشتباه نکنم)
    ----------------------------
    همتووونووو دوست دارم
    -----------------------------------------
    دوست دارم از تجربیاتتون استفاده کنم
    نه بابا ناراحت برای چی.... البته مثل این که بازم منظور همو متوجه نشدیم ولی کلا بگذریم.... منم خوشحال میشم فعالیتتون رو ادامه بدین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5156
    راست مییییییییییییییگه خدایی اصلا واضح نیست.

اقا اصلا بیخیال سنش چون تو عکس نه رنگ چشم درست میافته نه چیزای دیگه مشخسه. در مورد اهلی کردن بپرسیم بهتره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو(نبات)
    شماره عضویت
    4136
    آقا الان صبحا که گشنه میشه از دست غذا میگیره درشم امروز باز گذاشتم اصلن نیومد بیرون حتی بیرون قفس هم سیب گذاشتم ولی نیومد رو دست هم نمیاد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    راست مییییییییییییییگه خدایی اصلا واضح نیست.

اقا اصلا بیخیال سنش چون تو عکس نه رنگ چشم درست میافته نه چیزای دیگه مشخسه. در مورد اهلی کردن بپرسیم بهتره
    خوب یه کاری.... هردو مون توافق داریم که بالای 1.5 داره دیگه، اصلا میگیم 1 سالشه.... شما به تجربه خودت قبول نداری که همین سن هم زیاده؟ اهلی کردن همچین پرنده ای کار کسی نیست که اولین تجربشه.... حالا اون به کنار، همین کاربر خوبمون attakh .... "سالار"ش رو وقتی خرید بالغ بود و کلی هم براش زحمت کشید اما آخرش اونی که میخواست نشد.... شما قبول ندارید که این پرده با یک پرنده پرورشی یا یک جوجه 4 ماهه فرق میکنه؟ من مطمئنم توی ذهن همه کسایی که میرن پرنده تک میخرن اینه که میشه یه چیزی مثل سگ و گربه و با آدم خیلی راحته اما این طور نیست.... فقط طوطی های نابالغ و بهتر از اون پرورشی این طوری میشن و بالغ ها نیمه وحشی میمونن

صفحه 68 از 529 نخستنخست ... 18495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687118168 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)