کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21456
    [IMG][url=http://up.parsipet.ir/uploads/Screenshot-2017-04-25-00-12-17.jpeg]

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21456

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21456

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21456
    سلام.خارش تاجایی که من دیدم خیلی کمتر شده.چشم رو ندیدم خارش داشته باشه.چشم قرمز رو همش میبنده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدامیرنیکفر نمایش پست ها
    سلام.خارش تاجایی که من دیدم خیلی کمتر شده.چشم رو ندیدم خارش داشته باشه.چشم قرمز رو همش میبنده
    اينطور كه مشخصه تا حدودی به عفونت قارچي شبیه. تورم هم ديده نميشه. ولي تشخيص دقيق قارچ ، ازمايشات پيچيده خاص خودشو داره . مشكل تنفسي ، ابريزش بيني ، گرفتگي صدا ، بعد از قرمز شدن چشم پيش نيومده ؟ اگر توضيحات بيشتري هست بفرماييد .منقارش هم خیلی خوب شده . خوشحال شدم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21227
    سلام
    مرسي از پاسختون
    كلا يكي دوروز باهم نتونستن سر كنند و جداشون كردم
    اما اينكه چه مقدار بعد از جدا كردن اينطوري شد اون كه سفيده كه از اول اين مشكل رو داشت و پيدا كرده بود بعدش ملنگو ابيه اضافه شد تقريبا سه ماه پيش خريدمش گفتم شايد زياد وقت رسيدگي ندارم و تو خونه تنهاست افسرده بشه بزار يه پرنده ديگه كنارش باشه
    اما اين جديده كه عرض كردم سه ماهه خريدمش تازه تقريبا يك ده روز ميشه شروع كرده به پوسته پوسته كردن
    دكتر نبردم ولي تصاويرشونو واسه دامپزشك فرستادم نظرش اين بود انتي ويت استفاده كنم كه دارم انجام ميدم
    كف دريا اگه منظور اين سنگهاي سفيده كه دارن تو قفسشون ولي تازگي اضافه كردم از نظر ترشحات و تب و پر ريزي بايد بگم نه منفيه چيزي نديدم تا حالا همينطور خونريزي ته بال
    مشكل تغذيه رو كه دارند چون واقعا بجز تخمه و سيب خيلي به سختي پيش مياد چيزي بخورن نخ سبيزيجات درست كردم يه كوچولو لوبيا سبز و بيشتر فلفل قرمز خوردن جفتشون

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21227
    درضمن حبوبات هم واسشون درست كردم اما همچين استقبالي نشد و ملنگو سفيده كه همرو ميندازه بيرون از ظرفش
    و بلال و ذرت رو هم خوب ميخورند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21456
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    اينطور كه مشخصه تا حدودی به عفونت قارچي شبیه. تورم هم ديده نميشه. ولي تشخيص دقيق قارچ ، ازمايشات پيچيده خاص خودشو داره . مشكل تنفسي ، ابريزش بيني ، گرفتگي صدا ، بعد از قرمز شدن چشم پيش نيومده ؟ اگر توضيحات بيشتري هست بفرماييد .منقارش هم خیلی خوب شده . خوشحال شدم
    اول یه نقطه سفید تو مردمک ظاهر شد بعد چند روز دیدم کم کم قرمز شد حالا هم که همش چشمش رو میبنده .تنگی نفس .ابریزش بینی .گرفتگی صدا هم نداره.پر های جلو سر یکم ریخته داخل عکس عم مشخص هست.اول فکر کردم چیزی رفته تو چشمش ولی زیر لایه شفاف چشم هست لکه سفید رنگ.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدامیرنیکفر نمایش پست ها
    اول یه نقطه سفید تو مردمک ظاهر شد بعد چند روز دیدم کم کم قرمز شد حالا هم که همش چشمش رو میبنده .تنگی نفس .ابریزش بینی .گرفتگی صدا هم نداره.پر های جلو سر یکم ریخته داخل عکس عم مشخص هست.اول فکر کردم چیزی رفته تو چشمش ولی زیر لایه شفاف چشم هست لکه سفید رنگ.
    ممنون ، خصوصيتون رو چك كنيد. بعد از درمان با اين دارو ، ضد قارچ خوراكي مينويسم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanmotamedi نمایش پست ها
    سلام
    مرسي از پاسختون
    كلا يكي دوروز باهم نتونستن سر كنند و جداشون كردم
    اما اينكه چه مقدار بعد از جدا كردن اينطوري شد اون كه سفيده كه از اول اين مشكل رو داشت و پيدا كرده بود بعدش ملنگو ابيه اضافه شد تقريبا سه ماه پيش خريدمش گفتم شايد زياد وقت رسيدگي ندارم و تو خونه تنهاست افسرده بشه بزار يه پرنده ديگه كنارش باشه
    اما اين جديده كه عرض كردم سه ماهه خريدمش تازه تقريبا يك ده روز ميشه شروع كرده به پوسته پوسته كردن
    دكتر نبردم ولي تصاويرشونو واسه دامپزشك فرستادم نظرش اين بود انتي ويت استفاده كنم كه دارم انجام ميدم
    كف دريا اگه منظور اين سنگهاي سفيده كه دارن تو قفسشون ولي تازگي اضافه كردم از نظر ترشحات و تب و پر ريزي بايد بگم نه منفيه چيزي نديدم تا حالا همينطور خونريزي ته بال
    مشكل تغذيه رو كه دارند چون واقعا بجز تخمه و سيب خيلي به سختي پيش مياد چيزي بخورن نخ سبيزيجات درست كردم يه كوچولو لوبيا سبز و بيشتر فلفل قرمز خوردن جفتشون

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanmotamedi نمایش پست ها
    درضمن حبوبات هم واسشون درست كردم اما همچين استقبالي نشد و ملنگو سفيده كه همرو ميندازه بيرون از ظرفش
    و بلال و ذرت رو هم خوب ميخورند

سلام،مكملي كه دكتر تجويز كردن كافي نيست . وقتي هر دو در يك بازه زماني درگير شدن ، احتمال قارچي بودن هست . يعني كمبودها باعث غلبه بيماريهاي ثانويه شده خصوصي داروهاشو مينويسم .

صفحه 452 از 529 نخستنخست ... 352402433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471502 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)