کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21456
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، يكسري علايم از بيماري كه نگرانم كرده بود رو داره ولي از كمبود و قارچی هم که در حال حاضر درگیرشه ميتونه باشه كه اميدوارم فقط همين مورد باشه چون به ازمايش خون نيازه. براي تغيير اهسته تغذيه اش تلاش كنيد .مصرف دايمي تخمه اصلا خوب نيست . بيمارش ميكنه. به مرور از مقدارش كم بشه طوري كه فقط يك يا دو بار در هفته و يا بعنوان تشويقي داده بشه . حتما بخش تغذيه رو بخونيد.

اگر در محل زندگيتون پت شاپ هست ، ويتامين مخصوص طوطي كه برندهاي مختلفي داره ( ورسل لاگا ، تابرنيل ، نكتون ، avi vit....) و پلت ويتامينه مثل senior diet محصول roudybush خريداري كنيد . كه اگر هر دو مورد رو تونستيد تهيه كنيد نحوه مصرفشو خدمتتون ميگم.

براي مشكل منقار ، خارش و قارچ پاهاش ، خصوصي دارو مينويسم . انشالله برطرف بشه و مسئله جدي نباشه.
    ممنون از توجه و پاسخگویی شما.تخمه رو تشویقی
    میدم الان.نخود عدس لوبیا سیب انار موز هندوانه کم گرجه فرنگی کم .کف دریاهم تازه گرفتم.قطره مولتی. ویتامین اطفال هر چند روز پنج میلی داخل ار میریزم وبعد چند ساعت اب تمیز می دم.کف قفس رو هر روز تمیز میکنم.چشم هاش قرمز هست مال قارچ هست یا عفونت؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدامیرنیکفر نمایش پست ها
    ممنون از توجه و پاسخگویی شما.تخمه رو تشویقی
    میدم الان.نخود عدس لوبیا سیب انار موز هندوانه کم گرجه فرنگی کم .کف دریاهم تازه گرفتم.قطره مولتی. ویتامین اطفال هر چند روز پنج میلی داخل ار میریزم وبعد چند ساعت اب تمیز می دم.کف قفس رو هر روز تمیز میکنم.چشم هاش قرمز هست مال قارچ هست یا عفونت؟
    خواهش میکنم. اگر ترشح نداره عفونت نکرده.از قارچ و خارشیه که داره. ویتامین انسانی برای طیور مناسب نیست عرض کرده بودم خدمتتون. كف دريا دريا هم براش تهيه كنيد كف دريا هم براش تهيه كنيد . قفس و وسايل ضدعفوني بشه ، دما رو كمي بالا ببريد و حمامش بديد از هر طريقي كه راحتتره . رطوبت محيط رو كمتر از قبل نگه داريد كه قارچ رشد نكنه .

تغذیه :

https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=8243

https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=22346

https://www.google.com/url?sa=t&sour...QM02U0TaPabLRg

https://www.google.com/url?sa=t&sour...SQeaOfmnrhig4g

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    جوجه طوطی(ملنگو)
    شماره عضویت
    21342
    سلام و عرض ادب: ببخشید یک مورد دیگه یادم رفت بگم از صبحی دیگه اتسه نمیزنه بعد از اینکه با گوش باک کن دماغش تمیز کردم و داخل سرلاکش موز بهش دادم داخل جایی که نگرش میدارم جوجه طوطی 37 روزم خاک اره گذاشتم امکان داره از اونا باشه علاءم سرماخوردگیش یا خیر سرما خورده؟ سباسگذارم از وقتی میزارید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsm64 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب: ببخشید یک مورد دیگه یادم رفت بگم از صبحی دیگه اتسه نمیزنه بعد از اینکه با گوش باک کن دماغش تمیز کردم و داخل سرلاکش موز بهش دادم داخل جایی که نگرش میدارم جوجه طوطی 37 روزم خاک اره گذاشتم امکان داره از اونا باشه علاءم سرماخوردگیش یا خیر سرما خورده؟ سباسگذارم از وقتی میزارید
    سلام. خاک اره مناسب نیست. وارد مجرای تنفسی میشه و همین علایم رو ایجاد میکنه

احتمال داره ریه اش عفونت کرده باشه. پوشال مخصوص طوطی سانان باید بخرید. داروهاشو خصوصی مینویسم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21456
    سلام.این دارو ها رو تونستم گیر بیارم.شربت کلسیم خوبه؟انسانی هست به چه مقدار بدم؟[IMG][/IMG]

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام.این دارو ها رو تونستم گیر بیارم.شربت کلسیم خوبه؟انسانی هست به چه مقدار بدم؟[IMG][/IMG]
    سلام ، نوشتم مقدارشو ، درمورد بقيه هم قبلا توضيحشو داده بودم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21456
    [QUOTE=animal lover;281085]سلام ، نوشتم مقدارشو ، درمورد بقيه هم قبلا توضيحشو داده بودم
    سلام.تشکر .کف دریا چند روز پبش تهیه کردم ولی بکی دوبار خیلی کم خورد .فکر کنم شربت بدم بهتره.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    [QUOTE=محمدامیرنیکفر;281091]
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، نوشتم مقدارشو ، درمورد بقيه هم قبلا توضيحشو داده بودم
    سلام.تشکر .کف دریا چند روز پبش تهیه کردم ولی بکی دوبار خیلی کم خورد .فکر کنم شربت بدم بهتره.
    سلام ، با اينحال بزاريد توي قفس باشه يا گاهي پودرشو به اندازه نصف قاشق غذاخوري روي دانهاش بريزيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    21456
    سلام.خاستم اول تشکر کنم بابت دارو هایی که گفتین. همون پماد رو چند روز زدم به نوکش با بدبختی چون نمیزاره.شربت کلسیم هم دادم.خیلی بهتر شده نوک .داره کم کم خوب میشه.فقط داخل مردمک یکی از چشماش یه نقطه کوچیک سفید شده وچشمش خیلی قرمز هست وچند روزه که همون چشم رو همش میبنده یکم هم احساس میکنم خیسه.چیکار کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام.خاستم اول تشکر کنم بابت دارو هایی که گفتین. همون پماد رو چند روز زدم به نوکش با بدبختی چون نمیزاره.شربت کلسیم هم دادم.خیلی بهتر شده نوک .داره کم کم خوب میشه.فقط داخل مردمک یکی از چشماش یه نقطه کوچیک سفید شده وچشمش خیلی قرمز هست وچند روزه که همون چشم رو همش میبنده یکم هم احساس میکنم خیسه.چیکار کنم؟
    سلام. خواهش میکنم . داروها رو ادامه بدید تا بهبودی کامل. چشمش خارش هم داره؟ توی بیناییش مشکلی هم پیش اومده؟ میشه عکسشو بزارید؟ خارش اطراف منقار برطرف شد؟ پاهاش ؟

صفحه 451 از 529 نخستنخست ... 351401432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470501 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)