صفحه 43 از 529 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616293143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 5288
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    دوستان لطفا در نقل قولها دقت کنید
    قلقل دلمه ای در هر رنگی دادنش به طوطی خوبه ... مشکلی نداره ... فلفل سبز دلمه ای،*قرمز،*زرد و نارنجی
    فلفل سبز تند و یا فلفل قرمز تند بهتره که به طوطی داده نشه ... رنگدانه ای که در فلفل قرمز تند هست که میگن برای طوطی ها خوبه در فلفل دلمه های قرمز هم هست ..... با این حال بعضی ها دوست دارند که فلفل تند را ( چه سبز و چه قرمز) به طوطی شون بدهند .... مثل خانم آیسان که شما به عکس طوطی اش اشاره کردید ... این دیگه به تصمیم صاحب طوطی بستگی داره ....

سلام شیکرا جان

من به یه مشکلی برخوردم.از آنجا که تازه وارد سایت شدم امکان ارسال پیام خصوصی ندارم .اگه یه تدبیری اتخاذ بشه که کاربران تازه وارد بتونن پیام خصوص بدند خیلی خوب میشه.ممکنه مثل الان یه مشکلی پیش بیاد که باید با مدیران در جریان گذاشته بشه در اینصورت چیکار باید بکنیم؟؟؟؟؟؟. من تو بخش معرفی حیوانات اعضا یه قسمتی برای معرفی پرندگان خودم باز کرده بودم و شروع به معرفی آنها کردم ولی امروز دیدم که اون قسمت پاک شده.مگه معرفی کردن پرندگان خلاف مقررات سایته؟؟؟؟؟لطفا بررسی کنید و دلیلش بگید که چرا پاک شده.

منتظر پاسخ شما هستم.خیلی ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab نمایش پست ها
    سلام شیکرا جان

من به یه مشکلی برخوردم.از آنجا که تازه وارد سایت شدم امکان ارسال پیام خصوصی ندارم .اگه یه تدبیری اتخاذ بشه که کاربران تازه وارد بتونن پیام خصوص بدند خیلی خوب میشه.ممکنه مثل الان یه مشکلی پیش بیاد که باید با مدیران در جریان گذاشته بشه در اینصورت چیکار باید بکنیم؟؟؟؟؟؟. من تو بخش معرفی حیوانات اعضا یه قسمتی برای معرفی پرندگان خودم باز کرده بودم و شروع به معرفی آنها کردم ولی امروز دیدم که اون قسمت پاک شده.مگه معرفی کردن پرندگان خلاف مقررات سایته؟؟؟؟؟لطفا بررسی کنید و دلیلش بگید که چرا پاک شده.

منتظر پاسخ شما هستم.خیلی ممنون
    سلام

نگران نباشید شهاب جان شما به محض اینکه 15 پسته بشید میتونین پیام خصوصی هم بدین.... البته همین الانم به مدیر کل میتونید پیام بدید.... درباره حذف پست هم شیکرا سرشون شلوغه و جسارتا بنده پیگیری میکنم ولی ناراحت نباشین چون یا اشتباهی شده یا اینکه منتقلش کردن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    سلام

من یه جوجه ملنگو دارم که مشکلی تو پاهاش بوجود آمده.اول که خریده بود خیلی کوچولو بود حتی کوچولتر از جوجه های قبلی که گرفته بودم.امروز 7 روز میشه که دارمش.روزهای اول راه میرفت ولی قدرت زیادی نداشت من گفتم شاید بخاطر ضعیف بودنش هست ولی الان میتونه سرپا به ایسته ولی راه نمیره بعضی وقتها هم تعادلش از دست میده و میافته.اکثر وقتها انگشتهاش جمع میکنه مانند مشت دست ما و انگشتهاش و ناخن هاش با منقارش گاز میگره البته آروم.قبلا دیده بودم که طوطی ها ناخنهاشون با منقارشون تمیز میکنند ولی مثل این نه.الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟به نظرتون با گرم کردن محل نگهداریش و پاهاش میشه مشکلش حل بشه؟؟؟؟؟وضع خودش خدا رو شکر و ماشاا....خیلی خوبه.

اینم عکسش:

ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    :smile (177): s سلام shikra جان الان حالش خوبه دیشب دومین آمپولشو زدیم یکم بیحال میشه بچم فکر کنم بخاطر آمپولا باشه
    ولی در کل حالش خوبه چشمش هم بهتر شده
    حسابی هم شیطونی میکنه:smile (142):
    ایشالا زودتر بزرگ میشه پراش هم کامل میشه از این مصیبت خلاص میشه:smile (129):
    آره.بین خودمون باشه.نعنا بهتر شده؟؟؟؟نگرانشم.

مرسی نفیسه با مرام

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    :smile (118)::69:
    خوبه خدا رو شکر دیروز بردمش دکتر ودکتر گفتن ریه اش سالمه عکس هم گرفتن
    فقط سینوزیتشه که اذیت میکنه
    ولی در کل حالش خوبه
    خوشحال میشم به تاپیکش سربزنی
    اسم جوجتو چی گذاشتی؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    :smile (118)::69:
    خوبه خدا رو شکر دیروز بردمش دکتر ودکتر گفتن ریه اش سالمه عکس هم گرفتن
    فقط سینوزیتشه که اذیت میکنه
    ولی در کل حالش خوبه
    خوشحال میشم به تاپیکش سربزنی
    اسم جوجتو چی گذاشتی؟
    فعلا منتظرم ببینم نمیره بعد اسم بذارم.اگه 15 روزش رد کنه طلسم میشکنه.میترسم اسم بذارم بمیره باز غصه بخورم.

مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    سلام.
    دلم واسه این تاپیک تنگ شده میام میخونم میرم اما من که دیگه ملنگو ندارم که چیزی بگم :smile (141):
    فقط خیلی مراقب طوطیهاتون باشید:smile (235):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092

من یه جوجه ملنگو دارم که مشکلی تو پاهاش بوجود آمده.اول که خریده بود خیلی کوچولو بود حتی کوچولتر از جوجه های قبلی که گرفته بودم.امروز 7 روز میشه که دارمش.روزهای اول راه میرفت ولی قدرت زیادی نداشت من گفتم شاید بخاطر ضعیف بودنش هست ولی الان میتونه سرپا به ایسته ولی راه نمیره بعضی وقتها هم تعادلش از دست میده و میافته.اکثر وقتها انگشتهاش جمع میکنه مانند مشت دست ما و انگشتهاش و ناخن هاش با منقارش گاز میگره البته آروم.قبلا دیده بودم که طوطی ها ناخنهاشون با منقارشون تمیز میکنند ولی مثل این نه.الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟به نظرتون با گرم کردن محل نگهداریش و پاهاش میشه مشکلش حل بشه؟؟؟؟؟وضع خودش خدا رو شکر و ماشاا....خیلی خوبه.

سلام
    لطفا با دستتون روی پای طوطی را فشار دهید تا پا باز بشه کف پا بین خطوط رو نگاه کنید بیبینید ترک یا زخمی وجود داره ! اگر بتونید از پاها کامل عکس بگذارید که خیلی عالی میشه!
    ویرایش توسط بابک آژیده : 8th July 2011 در ساعت 07:50 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab نمایش پست ها
    سلام

اینم عکسش:

ممنون

حتما به مواردی که آقای فائقی نژاد اشاره کردند دقت کنید ... ولی جدای موضوعی که ایشون فرمودند باید خدمتتون عرض کنم :

جوجه طوطی ها اصلا نباید راه برن دوست عزیز
    فکر نکنم کسی تاحالا جوجه طوطی رو تو طبیعت دیده باشه...چون تا 50-60 روزگی تو لانه هاشون(معمولا سوراخ های عمیق داخل تنه درختان قطور) هستند و راه هم نمیرن

راه رفتن در این سن میتونه باعث دفرمه شدن پاها و آسیب دیدن استخوان های پای طوطی بشه
    دویدن ناگهانی و برخورد با اجسام میتوه باعث شکستگی در قفسه سینه طوطیتون بشه
    همچنین با برخور چینه دان پر از غذا(همونطور که تو عکس پیداست چیه دان پرندتون پره) با اشیاء ممکنه چینه دان آسیب ببینه و توانایی نگهداری و رد کردن غذا به معده رو از دست بده.حتی با برخورد ناگهانی چینه دان با اشیاء احتمال برگشتن غذا و رفتن به مجرای تنفسی و در نتیجه خفگی و یا عفونت های ریه هم بسیار زیاده

حتما رعایت کنید تا مثل ملنگو های قبلیتون از بین نره

آژیده
    ویرایش توسط بابک آژیده : 8th July 2011 در ساعت 09:20 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    پیشنهاد من به شما برای نگهداری جوجه طوطیتون :

1.دما رو تا 29-30 درجه سانتی گراد بالا ببرید
    2.رطوبت رو حد اقل روی 50 درصد نگهدارید...پیشنهاد من به شما 60% هست
    3.از سرلاک مخصوص جوجه طوطی استفاده کنید
    4.روزی 3-4 دفعه ولی به میزان کم غذا بدید.تو عکس مشخصه که اونقدر بهش غذا دادید که نمتیونه نفس بکشه!!! غذای زیاد باعث ایجاد حالت ترشیدگی و رشد قارچ در چینه دان میشه(به دلیل مرطوب و گرم بودن محیط) که 99% منجر به مرگ طوطی میشه
    5.سعی کنید تو هر 1 سی سی از سرلاکی که درست میکنید چند قطره آب لیموی تازه و یا سرکه بریزید تا محلول سرلاک اسیدی بشه.تو محیط های اسیدی رشد عفونت های قارچی و باکتریایی تا حدود بسیار زیادی کاهش پیدا میکنه
    6.سعی کنید لانش همیشه تمیز باشه و فضولات و مدفوع رو خیلی سریع خارج کنید.محیط زندگیش در این دوره باید تاریک و کم نور باشه

موفق باشی

صفحه 43 از 529 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616293143 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)