کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    20265
    لطف کنید در مورد وعده و ساعت هایی که به ملنگو غذا داده شود یا چند بار در روز و چه نوع غذایی همیشه بیس غذا باشه مرسی

Sent from my C6902 using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزاد لندی نمایش پست ها
    لطف کنید در مورد وعده و ساعت هایی که به ملنگو غذا داده شود یا چند بار در روز و چه نوع غذایی همیشه بیس غذا باشه مرسی

3_4وعده از انواع غذاهای مجاز و سالم. بستگی داره چه غذاهایی رو بیشتر دوست داشته باشه.ولی این نباید براش محدودیت ایجاد کنه و با وابستگی به نوع خاصی از خوردن بقیه محروم بشه. طوطیتون بالغه و به روش درست یا غلط تغذیه ای شکل گرفته ولی باز هم نباید از در اختیار گذاشتن همه نوع مواد غذایی ، چشم پوشی کرد. باید همه ویتامینها .املاح. مواد معدنی .... لازم به بدنش برسه که منجر به اون خطوط استرسی که روی پرهاش بود و یک نمونه از فقر ویتامینی هست نشه.

http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=22346&page=2

http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=25297

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    20304
    با سلام خدمت شما دوستان
    من یه طوطی جوجه ملنگو دارم الان یه 4 ماهی میشه دستمه. دستی بود منتها فکر میکردم مادست و باهاش واسه حرف زدن تمرین نکردم زیاد! ولی دیروز که دقت کردم انگار داره طوق در میاره! نسبت به چند ماه پیش داره دودی میشه طوقش به نظرم .نوکش هم پررنگ تر شده .میخواستم بدونم که هنوزم راه داره باهاش برا تکلم تمرین کنم ؟البته تو عکساش یکم ژولی پولیه که ائنم داره ریز پر میریزه .چنتایی عکس ازش گرفتم که میزارم شما بهتر نظر بدید .ممنون

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    20296
    اشتهاش تو حالت معمولي خوبه.من روشو ميندازم شب از اين نيست؟روشو انداختم ولي خودم بيدار بودم پاي تي وي.يه يك ساعت هم بيرون گذاشتمش.ديگه اتفاق خاصي نيوفتاده

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimc1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان
    من یه طوطی جوجه ملنگو دارم الان یه 4 ماهی میشه دستمه. دستی بود منتها فکر میکردم مادست و باهاش واسه حرف زدن تمرین نکردم زیاد! ولی دیروز که دقت کردم انگار داره طوق در میاره! نسبت به چند ماه پیش داره دودی میشه طوقش به نظرم .نوکش هم پررنگ تر شده .میخواستم بدونم که هنوزم راه داره باهاش برا تکلم تمرین کنم ؟البته تو عکساش یکم ژولی پولیه که ائنم داره ریز پر میریزه .چنتایی عکس ازش گرفتم که میزارم شما بهتر نظر بدید .ممنون

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    سلام. عكسها واضح نيست كه بشه طوق رو ديد ، ولي يه مقدار دودي رنگ به نظر مياد كه اگر اينطور باشه نر هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط publisher نمایش پست ها
    اشتهاش تو حالت معمولي خوبه.من روشو ميندازم شب از اين نيست؟روشو انداختم ولي خودم بيدار بودم پاي تي وي.يه يك ساعت هم بيرون گذاشتمش.ديگه اتفاق خاصي نيوفتاده

به تازگي روي قفس رو ميپوشونيد يعني همين چند روزي كه رفتارش عوض شده ؟ اينكارو ناگهاني انجام داديد ؟ چون وقتي يكباره روي قفس رو بپوشونيد بشدت ميترسن و اعتمادشون رو از دست ميدن . تا بحال بيرون نبوده ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    20265
    سلام منم منلگومو شبا روشو با پارچه میپوشیونم البته بالایه دو سالشه و اهلی هم نیست اشکال داره؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    20304
    سلام. عكسها واضح نيست كه بشه طوق رو ديد ، ولي يه مقدار دودي رنگ به نظر مياد كه اگر اينطور باشه نر هست.

منظورتون که واضح نیست چیه ؟ضعف نور داره ؟حالا به نظرتون دوباره شروع کنم تمرین حرف زدن رو ؟چشماشم داره طوسی میشه !

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزاد لندی نمایش پست ها
    سلام منم منلگومو شبا روشو با پارچه میپوشیونم البته بالایه دو سالشه و اهلی هم نیست اشکال داره؟

سلام . اشكالي كه نداره ولي بايد با ملايمت و در حالي كه باهاش اروم اروم صحبت ميكنيد انجام بشه نه اينكه يكباره روي قفس رو بپوشونيد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimc1 نمایش پست ها

منظورتون که واضح نیست چیه ؟ضعف نور داره ؟حالا به نظرتون دوباره شروع کنم تمرین حرف زدن رو ؟چشماشم داره طوسی میشه !
    سلام يعني كيفيتش پايينه ، موقع زوم تار ميشه . اگر جهت پر عوض بشه ، رنگ ، دودي به نظر ميرسه كه ممكنه ماده رو با نر اشتباه بگيريد . بايد دقت كنيد پرها در جهت هميشگي هستند يا خير . با دست مرتبش كنيد تا مشخص بشه . رنگ طوسي عنبيه ، سن زير يكسال رو نشون ميده . تا بزرگتر نشده تلاش كنيد براي اموزشش.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    20296
    از همون روزهاي اول ميپوشوندم.نميدونم ناگهاني بوده يانه.بله تواين دوروز ازادبوده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط publisher نمایش پست ها
    از همون روزهاي اول ميپوشوندم.نميدونم ناگهاني بوده يانه.بله تواين دوروز ازادبوده

احتمالا باز هم دوست داره ازاد بشه و اين رفتار ، نوعي اعتراضه . سر ساعات معيني از قفس بياريدش بيرون و با دست بهش غذا بديد و نوازشش كنيد . يكي دوساعت بيرون باشه و باز سر ساعت به قفس برگردونيد ولي نه با إجبار . با غذا يا اسباب بازي توجهشو به قفس جلب كنيد ،

صفحه 428 از 529 نخستنخست ... 328378409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447478528 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)