کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16790
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdmionline نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید ،من یه جوجه طوطوی ملنگو می خوام بخرم چه سنی باشه بهتره؟چند وقتش باشه ؟دونخورباشه بهتره یا اینکه سرلاکی باشه؟میخوام باهام خیلی سریع دوست بشه،وهرجایی که میرم زمانی که بزرگ بشه بیاد دنبالم،ازکجای نهران طوطی بخرم بهتره؟قیمتش چقدره ؟ممنون میشم که به سوالات من پاسخ بدید
    سلام

سن متعادل که مناسب برای خرید باشه بین 3تا5 ماه هست قیمتش هم مختلفه 150هست حالا یکم بالا پایین داره..در تهران فروشنده ای نمیشناسم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    19220
    سلام خدمت اساتید محترم جوجه ملنگو من تقریبا 65 روزش اول خوب غذا می خورد اما تازگیها اصلا غذا نمیخوره دکترم بردم گفته چیزیش نیست الان فقط دارم به زور بهش غذا میدم می خواستم ببینم کسی مشکل منو داشته راهنمایی کنه خیلی لاغر شده ممنون میشم زود جواب بدین
    ویرایش توسط mahdi8464 : 16th May 2016 در ساعت 05:39 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    19254

7

نقل قول نوشته اصلی توسط king parrot نمایش پست ها
    سلام

سن متعادل که مناسب برای خرید باشه بین 3تا5 ماه هست قیمتش هم مختلفه 150هست حالا یکم بالا پایین داره..در تهران فروشنده ای نمیشناسم

خیلی ممنون از پاسختون،تفاوت طوطی های پاکستانی باطهرانی رو شما میدونید،من شنیدم پاکستانی ها توی ایران سریع میمیرن ،راسته؟
    طوطی که من قصد دارم بخرم نمیخوام خطر مردن رو داشته باشه،شما طول عمر طوطی های ملنگوراهم میدونین؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16790
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdmionline نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون،تفاوت طوطی های پاکستانی باطهرانی رو شما میدونید،من شنیدم پاکستانی ها توی ایران سریع میمیرن ،راسته؟
    طوطی که من قصد دارم بخرم نمیخوام خطر مردن رو داشته باشه،شما طول عمر طوطی های ملنگوراهم میدونین؟
    سلام

ملنگو ها اگر در تغذیه مناسب و غذایی رعایت بشه بین 30تا40سال میتونند عمر کنند...پاکستانی ها لخاطر مسیر و جابه جایی ممکن هست مریض بشن یا اتفاقی واسشون بیوفته

از این جهت میگن که درصد مرگش بالاست ..اگر هم جوجه تهرانی میخواید بهتره از پرورش دهنده بخرید چون تو بازار اکثر ملنگوها پاکستانی اند و تعداد کمی ایرانی البته در شهر ها متفاوته

شاید تهران ملنگو ایرانی بسیار زیاد باشه....

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8464 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم جوجه ملنگو من تقریبا 65 روزش اول خوب غذا می خورد اما تازگیها اصلا غذا نمیخوره دکترم بردم گفته چیزیش نیست الان فقط دارم به زور بهش غذا میدم می خواستم ببینم کسی مشکل منو داشته راهنمایی کنه خیلی لاغر شده ممنون میشم زود جواب بدین
    سلام
    احتمالا میخواد خودش دونه بخوره
    شما هویج ابپز رنده شده سعی کن بدی بهش هویج رو اروم به نوکش بزنید تا مزه کنه
    تخمه مرغ ابپز سفیدش همینطور
    گندم پحته -مغز تخمه افتابگردان خام بزنید به نوکش میخوره
    البته اگه ترس داره بهتره تو قفسش بذارید چون ممکنه بترسه و نخوره همیشه تو قفسش غذای نرم بذارید تا کم کم خودش غذا بخوره
    ویرایش توسط abolfazl : 17th May 2016 در ساعت 08:20 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    19220
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا میخواد خودش دونه بخوره
    شما هویج ابپز رنده شده سعی کن بدی بهش هویج رو اروم به نوکش بزنید تا مزه کنه
    تخمه مرغ ابپز سفیدش همینطور
    گندم پحته -مغز تخمه افتابگردان خام بزنید به نوکش میخوره
    البته اگه ترس داره بهتره تو قفسش بذارید چون ممکنه بترسه و نخوره همیشه تو قفسش غذای نرم بذارید تا کم کم خودش غذا بخوره
    ممنون بابت جوابت ولی از ظهر تا حالا غذا که خورده رو دار بالا میاره خواهشن کمکم کند

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8464 نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابت ولی از ظهر تا حالا غذا که خورده رو دار بالا میاره خواهشن کمکم کند
    در مورد بالا اوردنش غذارو با زور بهش ندید و دمای سرلاک کم و زیاد نباید باشه 39و40فکر میکنم خوب باشه
    اگرم بیحاله و علائم مریضی داره بهتره دامپزشک تشخیص بده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    19220
    [QUOTE=abolfazl;271221]در مورد بالا اوردنش غذارو با زور بهش ندید و دمای سرلاک کم و زیاد نباید باشه 39و40فکر میکنم خوب باشه
    اگرم بیحاله و علائم مریضی داره بهتره دامپزشک تشخیص بده[/QUدمای غذاش همیشه چک میکنم پیش دامپزشکم بردم این قطره رو داده bioseirne گفت مشکلی نداره راجب غذا هم اخه اصلا در طی روز هیچی نمیخوره بیشترم می خوابه قبلا خیلی شیطون بود الان خیلی لاغر شده جناق سینه اشم داره تیز میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    19220
    [QUOTE=abolfazl;271221]در مورد بالا اوردنش غذارو با زور بهش ندید و دمای سرلاک کم و زیاد نباید باشه 39و40فکر میکنم خوب باشه
    اگرم بیحاله و علائم مریضی داره بهتره دامپزشک تشخیص بده[/QUدمای غذاش همیشه چک میکنم پیش دامپزشکم بردم این قطره رو داده bioseirne گفت مشکلی نداره راجب غذا هم اخه اصلا در طی روز هیچی نمیخوره بیشترم می خوابه قبلا خیلی شیطون بود الان خیلی لاغر شده جناق سینه اشم داره تیز میشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    [QUOTE=mahdi8464;271224]
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    در مورد بالا اوردنش غذارو با زور بهش ندید و دمای سرلاک کم و زیاد نباید باشه 39و40فکر میکنم خوب باشه
    همون دارویی که دامپزشک تجویز کرده رو استفاده کنید
    از رو زمین نذارید چیزی بخوره(مو -پرز فرش و...)
    نزدیک دونه خور شدنش هست و تو این سن ممکنه بد غذا بگیره
    سرلاک کم کم بهش بدید یا اگه اصلا نمیخوره شلنگ بزرگ تر استفاده کنید که غذا یکسره بره تو چینه دان باید خیلی مواظب باشید
    تو این سن دفعات غذا دادن باید کم شه این هارو رعایت کنید روزی دوبار یا سه بار غذا بدید قسمت جوجه سرلاکی رو بخونید کامل توضیح داده شده

صفحه 420 از 529 نخستنخست ... 320370401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439470520 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)