صفحه 42 از 529 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606192142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 5288
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    :smile (177): s سلام shikra جان الان حالش خوبه دیشب دومین آمپولشو زدیم یکم بیحال میشه بچم فکر کنم بخاطر آمپولا باشه
    ولی در کل حالش خوبه چشمش هم بهتر شده
    حسابی هم شیطونی میکنه:smile (142):
    ایشالا زودتر بزرگ میشه پراش هم کامل میشه از این مصیبت خلاص میشه:smile (129):

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    :smile (177): s سلام shikra جان الان حالش خوبه دیشب دومین آمپولشو زدیم یکم بیحال میشه بچم فکر کنم بخاطر آمپولا باشه
    ولی در کل حالش خوبه چشمش هم بهتر شده
    حسابی هم شیطونی میکنه:smile (142):
    ایشالا زودتر بزرگ میشه پراش هم کامل میشه از این مصیبت خلاص میشه:smile (129):
    سلام

حال نعنا چطوره نفسیه جان؟؟؟
    کوچولوی خشگلیه.خدا برات حفظ کنه.مواظبش باش

ممنون

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab نمایش پست ها
    سلام

حال نعنا چطوره نفسیه جان؟؟؟
    کوچولوی خشگلیه.خدا برات حفظ کنه.مواظبش باش

ممنون

سلام ممنون حالش خوبه چشمش خیلی بهتر شده امروز یا فردا دوباره میبرمش پیش دکتر تا نظرشونو بگن امیدوارم دیگه به دارو احتیاج نداشته باشه

shikra جان همونطور که گفتید لامپی که براش خریدم سوخت:smile (243):
    حالا موندم چیکار کنم دیشب براش لامپ معمولی گذاشتم تو جای لامپ قبلیه روش رو هم پارچه گذاشتم اما پایه لامپه آب شد
    بابا مامانم هم نمیذارن براش بخاری بذارم:smile (69):

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    سلام ممنون حالش خوبه چشمش خیلی بهتر شده امروز یا فردا دوباره میبرمش پیش دکتر تا نظرشونو بگن امیدوارم دیگه به دارو احتیاج نداشته باشه

shikra جان همونطور که گفتید لامپی که براش خریدم سوخت:smile (243):
    حالا موندم چیکار کنم دیشب براش لامپ معمولی گذاشتم تو جای لامپ قبلیه روش رو هم پارچه گذاشتم اما پایه لامپه آب شد
    بابا مامانم هم نمیذارن براش بخاری بذارم:smile (69):
    سلام
    خدارو شکر که حالش خوبه.به نظر من باید با دکترش حرف بزنی براش ویتامین یا یه غذای تقویتی بده یکم جون بگیره.:smile (15):طفلک کارش چند وقت شده دارو خوردن.

ممنون

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    :smile (101): اره بچم خیلی دارئ خورده
    امروز میرم براش تقویتی میگیرم
    چیا بهش بدم خوبه؟
    جوانه میخوره . فلفل دلمه ای و سبز هم میخوره . سیب و میوه های دیگه هم میخوره
    پودر تقویتی و کلسیم هم توی آبش بهش میدم
    دیگه چی باید بدم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    چیا بهش بدم خوبه؟
    دیگه چی باید بدم؟
    والا چون من جدیدا وارد سایت شدم اگه چیزی بگم شاید به کاربران قدیمی بربخوره.ولی اونایی که بهش میدید به نظرم کافیه.مولتی ویتامین که میدی بهش سبزی هم که میگین میخوره سیب و تخمه هم میخوره پس غذاش خوبه نگران نباش اگه دوران داروخوریش تموم بشه(فعلا بدنش داره کار دفاعی میکنه در مقابل بیماریش دیگه امکان رشد ایده ال براش وجود نداره از طرفی هم حتما کلی هم آنتی بیوتیک خورده تا حالا.اونم کلی بدنش ضعیف میکنه) رشدش شروع میشه و جون میگیره.تخم مرغ هم بعضی وقتها بهش بدی خوبه.بالاخره پروتئین هست و تقویتش میکنه.(سفیده تخم مرغ آلبومین داره).نگران نباش عزیز زوده زود خوب میشه و پرهاش در میاد.اونقدر از سر و کولت بالا بره و گازت بگیره که از دستش کلافه بشی.

مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    چیا بهش بدم خوبه؟
    دیگه چی باید بدم؟
    سلام

اول از همه شهاب جان تبریک میگم ورودتون به سایت رو امیدوارم از وجود هم دیگه نهایت استفاده رو ببریم

نفیسه خانم تبریک میگم، امیدوارم زودی حالش خوب خوب بشه.... یه چیزی، توی نقل قولتون یک جاییش رو مشخص کردم یعنی چی؟ اگر منظورتون اینه که فلفل دلمه ای و سبزی که هیچی ولی اگه منظورتون فلفل دلمه ای و فلفل سبز هست یه چیزی رو باید به گفته های شهاب عزیز اضافه کنم، یه جایی دیدم یک کاربر از شیکرا درباره فلفل سبز پرسید که میتونه به شاه طوطیش بده یا نه، شیکرا هم گفتن ضرر داره البته یک کاربر دیگه هم اونجا بود که میگفت فلفل خوبه و دلیلشم این بود که میگفت توی فهرست ترکیبات یکی از مکمل های خارجی که فکر کنم همین اکزکت بود، فلفل رو به عنوان ترکیبات نوشته.... البته من جویا شدم و چیزی پیدا نکردم و پیشنهاد میکنم حرف شیکرا رو عمل کنید و به پرنده فلفل سبز ندین.... البته طوطی این آقا جوجه بود مثل طوطی شما حالا نمیدونم شیکرا میگفتن فقط برای جوجه ها ممنوعه یا برای طوطی های بالغ هم اشکال داره.... شیکرا؟

و یه چیز دیگه، اگه دیده باشید از دامپزشک پرسیدم و ایشون تایید کردند که لامپ از نظر سلامتی هیچ نگرانی نداره شیکرا هم کم و بیش تایید کردن ولی یک نکته هست، به نظر من لامپ زرد آخرین گزینه برای گرمایش در شبه و خیلی آسیب میزنه.... توصیه میکنم یک لامپ مادون قرمز دیگه بخرید.... البته شاید همین لامپتون سالم باشه چون بعضی موقع ها این سیم توشون در میره و اگه یکم با دقت پایین بالاشون کنید دوباره جا میوفته

پیروز باشید

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab نمایش پست ها
    والا چون من جدیدا وارد سایت شدم اگه چیزی بگم شاید به کاربران قدیمی بربخوره.ولی اونایی که بهش میدید به نظرم کافیه.مولتی ویتامین که میدی بهش سبزی هم که میگین میخوره سیب و تخمه هم میخوره پس غذاش خوبه نگران نباش اگه دوران داروخوریش تموم بشه(فعلا بدنش داره کار دفاعی میکنه در مقابل بیماریش دیگه امکان رشد ایده ال براش وجود نداره از طرفی هم حتما کلی هم آنتی بیوتیک خورده تا حالا.اونم کلی بدنش ضعیف میکنه) رشدش شروع میشه و جون میگیره.تخم مرغ هم بعضی وقتها بهش بدی خوبه.بالاخره پروتئین هست و تقویتش میکنه.(سفیده تخم مرغ آلبومین داره).نگران نباش عزیز زوده زود خوب میشه و پرهاش در میاد.اونقدر از سر و کولت بالا بره و گازت بگیره که از دستش کلافه بشی.

مرسی
    سلام شهاب جان ممنون چشم منم امیدوارم که زود خوب بشه :smile (264):
    گاز که همین الانشم حسابی دمار از روزگارمون درمیاره :smile (69)::smile (165):
    نقل قول نوشته اصلی توسط Da Vinci نمایش پست ها
    سلام

اول از همه شهاب جان تبریک میگم ورودتون به سایت رو امیدوارم از وجود هم دیگه نهایت استفاده رو ببریم

نفیسه خانم تبریک میگم، امیدوارم زودی حالش خوب خوب بشه.... یه چیزی، توی نقل قولتون یک جاییش رو مشخص کردم یعنی چی؟ اگر منظورتون اینه که فلفل دلمه ای و سبزی که هیچی ولی اگه منظورتون فلفل دلمه ای و فلفل سبز هست یه چیزی رو باید به گفته های شهاب عزیز اضافه کنم، یه جایی دیدم یک کاربر از شیکرا درباره فلفل سبز پرسید که میتونه به شاه طوطیش بده یا نه، شیکرا هم گفتن ضرر داره البته یک کاربر دیگه هم اونجا بود که میگفت فلفل خوبه و دلیلشم این بود که میگفت توی فهرست ترکیبات یکی از مکمل های خارجی که فکر کنم همین اکزکت بود، فلفل رو به عنوان ترکیبات نوشته.... البته من جویا شدم و چیزی پیدا نکردم و پیشنهاد میکنم حرف شیکرا رو عمل کنید و به پرنده فلفل سبز ندین.... البته طوطی این آقا جوجه بود مثل طوطی شما حالا نمیدونم شیکرا میگفتن فقط برای جوجه ها ممنوعه یا برای طوطی های بالغ هم اشکال داره.... شیکرا؟

و یه چیز دیگه، اگه دیده باشید از دامپزشک پرسیدم و ایشون تایید کردند که لامپ از نظر سلامتی هیچ نگرانی نداره شیکرا هم کم و بیش تایید کردن ولی یک نکته هست، به نظر من لامپ زرد آخرین گزینه برای گرمایش در شبه و خیلی آسیب میزنه.... توصیه میکنم یک لامپ مادون قرمز دیگه بخرید.... البته شاید همین لامپتون سالم باشه چون بعضی موقع ها این سیم توشون در میره و اگه یکم با دقت پایین بالاشون کنید دوباره جا میوفته

پیروز باشید
    مرسی دوستم:smile (235):
    منظورم همون فلفل دلمه ای رنگی
    و فلفل سبز شبیه فلفلی که توی عکس آواتار آیسان عسلی میخوره
    چشم دیگه بهش نمیدم محض احتیاط
    لامپش هم فکر کنم رشته توش پاره شده تکونش میدم صدا میده
    باید یکی دیگه بگیرم در اولین فرصت:smile (22):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Da Vinci نمایش پست ها
    سلام

پیروز باشید
    سلام شهاب جان ممنون چشم منم امیدوارم که زود خوب بشه :smile (264):
    گاز که همین الانشم حسابی دمار از روزگارمون درمیاره :smile (69)::smile (165):

مرسی دوستم:smile (235):
    منظورم همون فلفل دلمه ای رنگی
    و فلفل سبز شبیه فلفلی که توی عکس آواتار آیسان عسلی میخوره
    چشم دیگه بهش نمیدم محض احتیاط
    لامپش هم فکر کنم رشته توش پاره شده تکونش میدم صدا میده
    باید یکی دیگه بگیرم در اولین فرصت:smile (22):
    سلام
    دوستان لطفا در نقل قولها دقت کنید
    قلقل دلمه ای در هر رنگی دادنش به طوطی خوبه ... مشکلی نداره ... فلفل سبز دلمه ای،*قرمز،*زرد و نارنجی
    فلفل سبز تند و یا فلفل قرمز تند بهتره که به طوطی داده نشه ... رنگدانه ای که در فلفل قرمز تند هست که میگن برای طوطی ها خوبه در فلفل دلمه های قرمز هم هست ..... با این حال بعضی ها دوست دارند که فلفل تند را ( چه سبز و چه قرمز) به طوطی شون بدهند .... مثل خانم آیسان که شما به عکس طوطی اش اشاره کردید ... این دیگه به تصمیم صاحب طوطی بستگی داره ....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    دوستان لطفا در نقل قولها دقت کنید
    قلقل دلمه ای در هر رنگی دادنش به طوطی خوبه ... مشکلی نداره ... فلفل سبز دلمه ای،*قرمز،*زرد و نارنجی
    فلفل سبز تند و یا فلفل قرمز تند بهتره که به طوطی داده نشه ... رنگدانه ای که در فلفل قرمز تند هست که میگن برای طوطی ها خوبه در فلفل دلمه های قرمز هم هست ..... با این حال بعضی ها دوست دارند که فلفل تند را ( چه سبز و چه قرمز) به طوطی شون بدهند .... مثل خانم آیسان که شما به عکس طوطی اش اشاره کردید ... این دیگه به تصمیم صاحب طوطی بستگی داره ....
    بله بله عذرخواهی میکنم.... منظورم از فلفل سبز فلفل تند بوده..... آخه کلا آشپزیم هم خوب نیست اینه که از این چیزا اصلا سر در نمیارم :smile (269):

صفحه 42 از 529 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606192142 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)