کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    سلام خدمت استادان گرامی این انجمن.من حدود ۲ ساله که یه طوطی ملنگو دارم. مشکلم اینه که پر های طوطی من الان یه ساله که کیفیت نداره.رنگ پر هاش سبر تیره شده و پر هاش مرتب نیست.
    حدود ۲ ماه اول کیفیت پر هاش خوب بود ولی کم کم رنگ پر هاش تیره شدن و نا مرتب.یه بار همون یک سال پیش بردمش دامپزشک و ۵۰ هزار تومن هم خرج کردم . معاینه کردش یه قطره مولتی ویتامین داد گفت بریز تو ابش مشکلش حل میشه.
    اینم بگم همون موقع که برده بودمش پیش دام پزشک پر های دور منقارش ریخته بود ولی ۸ ماه طول کشید تا در بیاد کامل.الان رنگ پر های سرش خوبه ولی بال ها کیفیت ندارن.
    پرندم اشتهای خوبی داره.فقط سیب و تخمه دوست داره و به میوه های دیگه علاقه نداره و لب نمیزنه.هر روز بهش سیب تازه میدم و هر ۳ روز یه سیب متوسط رو کامل میخوره . چون که اهلی هست و خیلی به هم عادت کردیم خوشهال میشم راهنمایی کنیم که بفهمم چیه مشکلش

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    سلام خدمت استادان گرامی این انجمن.من حدود ۲ ساله که یه طوطی ملنگو دارم. مشکلم اینه که پر های طوطی من الان یه ساله که کیفیت نداره.رنگ پر هاش سبر تیره شده و پر هاش مرتب نیست.
    حدود ۲ ماه اول کیفیت پر هاش خوب بود ولی کم کم رنگ پر هاش تیره شدن و نا مرتب.یه بار همون یک سال پیش بردمش دامپزشک و ۵۰ هزار تومن هم خرج کردم . معاینه کردش یه قطره مولتی ویتامین داد گفت بریز تو ابش مشکلش حل میشه.
    اینم بگم همون موقع که برده بودمش پیش دام پزشک پر های دور منقارش ریخته بود ولی ۸ ماه طول کشید تا در بیاد کامل.الان رنگ پر های سرش خوبه ولی بال ها کیفیت ندارن.
    پرندم اشتهای خوبی داره.فقط سیب و تخمه دوست داره و به میوه های دیگه علاقه نداره و لب نمیزنه.هر روز بهش سیب تازه میدم و هر ۳ روز یه سیب متوسط رو کامل میخوره . چون که اهلی هست و خیلی به هم عادت کردیم خوشهال میشم راهنمایی کنیم که بفهمم چیه مشکلش

سلام عذرخواهی میکنم بابت تاخیر

برای ملنگوتون پلت بخرید تلاش کنید بخوره

میوه های دیگه رو هم همینطور

مکمل مولتی ویتانین مخصوص طوطی استفاده کنید

مشکلش احتمالا از تغذیه هست

غذاییش رو حتما اصلاح کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    19220
    با سلام خدمت دوستان من یه جوجه ملنگو چهل روز خریدم که موقع غذا خوردن خوبه وپر اشتها ولی دستم که می برم طرفش فرار میکنه و خودش زیر عروسکش قایم میکنه ایا به مرور زمان ترسش می ریز یا نه اگه میشه کمکم کنید ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    19220
    با سلام خدمت دوستان بنده یه جوجه چهل روز گرفتم که موقع غذا خوردن خوبه ولی وقتی دستم می برم طرفش فرار میکنه و یا خودشو زیر عروسکش قایم میکنه یا میره گوشه کارتن خوشو جمع میکنه لطفا دوستان کمکم کنید ایا به مرور زمان ترسش میریزه یا نه ممنون
    ویرایش توسط mahdi8464 : 7th May 2016 در ساعت 12:55 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16790
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi8464 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من یه جوجه ملنگو چهل روز خریدم که موقع غذا خوردن خوبه وپر اشتها ولی دستم که می برم طرفش فرار میکنه و خودش زیر عروسکش قایم میکنه ایا به مرور زمان ترسش می ریز یا نه اگه میشه کمکم کنید ممنون
    سلام

کلا پرنده ها بطور غریزی از انسان ترس دارند و با توجه به سن کمی که داره راحت میتونید رامش کنید و برای رام کردن از مقالات در سایت استفاده کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    19220
    بابت جوابتون ممنونم اما دوستم که با من جوجه خریده واس اون اصلا نمی ترسه تازه خیلی نترس هم هست به زور باید بذارید تو کارتن..من اولین تجربم بیشتر می ترسم که ترسش ادامه پیدا کنه مقالات اموزشی هم راجبع جوجه های 6 یا 7 ماه هست راجبع جوجه چهل روز چیزی پیدا نکردم خیلی ممنون شما می شم اگه بیشتر توضیح بدید بازم مچکرم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16790
    بابت جوابتون ممنونم اما دوستم که با من جوجه خریده واس اون اصلا نمی ترسه تازه خیلی نترس هم هست به زور باید بذارید تو کارتن..من اولین تجربم بیشتر می ترسم که ترسش ادامه پیدا کنه مقالات اموزشی هم راجبع جوجه های 6 یا 7 ماه هست راجبع جوجه چهل روز چیزی پیدا نکردم خیلی ممنون شما می شم اگه بیشتر توضیح بدید بازم مچکرم
    فعلا بإارید ب خونه عادت کنه و با سرلاک غإاهاشو بدید و بهش محبت کنید و کم کم رام میشه....میشه عکسش رو بدید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    19220
    ببخشید چجوری می تونم عکس بزارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16790
    ببخشید چجوری می تونم عکس بزارم
    از آپلودسنتر فروم استفاده کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    19220
    اینم عکس جوجو

صفحه 414 از 529 نخستنخست ... 314364395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433464514 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)