فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  11,408
لایک لایک:  8,106
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 408 از 438 نخستنخست ... 308 358 398406407408409410 418 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,071 به 4,080 از 4378
    کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.29
    تعداد ارسال ها
    5,608
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak3030 نمایش پست ها
    درود

آقا بهزاد عزیز و آقا بابک گل ممنون از راهنماهاتون...من درباره سن طوطیم نظرم با شما یکی نیست...طوطی من نهایت سنی که داشته باشه زیر یکسال ونیمه...اصلا با نگاه کردن به پرنده هیچ اطلاعی هم که نداشته باشیم میتونیم تقریبا حدس بزنیم که پرنده ما بزرگه یا کوچیکه ...

اما سوالی که از محضرتون دارم اینه که : با همه این تفاسیر با طوطیم صحبت کنم میتونم سخنگوش کنم یا نه ؟؟

اگر واقعا امکانپذیر نیست نظرتون چیه یه ملنگوی نر بگیرم و بزارم تو قفسش ...یه لونه بزرگ دارم ..احتمالش چه جوریه که بتونم ازشون بچه بگیرم؟؟ هر چند میدونم کاره بسیار دشواریه تخم کردنشون اما میخوام یه توضیحی در این باره لطفا به من بدید.. متشکرم
    واقعیتش اینه که وقتی تا این حد اختلاف نظر داریم، بعیده که در سایر موارد هم بتونید از نظر ما استفاده کنید یا به عبارتی راهنمایی ما براتون مفید باشه! نوع سوالات شما نشون میده که سابقه و تجربه زیادی در نگهداری از طوطی نداشتید و در عجبم که چطور با این اطمینان سن طوطی رو زیر ۱ سال و نیم تخمین میزنید . از نظر من سن این طوطی حد اقل ۳ ساله و گرنه ممکنه خیلی بیشتر هم باشه. ملنگو ۷-۸ ساله ای که خوب ازش نگهداری شده هم میتونه همین رنگ چشم رو داشته باشه

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 9th February 2016 در ساعت 09:13 AM
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب

من میدانم که ما آفریده شدیم تا به دیگران کمک کنیم..اما نمیدانم دیگران برای چه افریده شدند

کاربر ساده

تخصص
    باقلوا استانبولی آرال
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    میانگین پست در روز
    0.13
    تعداد ارسال ها
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    واقعیتش اینه که وقتی تا این حد اختلاف نظر داریم، بعیده که در سایر موارد هم بتونید از نظر ما استفاده کنید یا به عبارتی راهنمایی ما براتون مفید باشه! نوع سوالات شما نشون میده که سابقه و تجربه زیادی در نگهداری از طوطی نداشتید و در عجبم که چطور با این اطمینان سن طوطی رو زیر ۱ سال و نیم تخمین میزنید . از نظر من سن این طوطی حد اقل ۳ ساله و گرنه ممکنه خیلی بیشتر هم باشه. ملنگو ۷-۸ ساله ای که خوب ازش نگهداری شده هم میتونه همین رنگ چشم رو داشته باشه

موفق باشید
    سلام اقا بابک عزیز...وقت شما بخیر...اره حق با شماست...من اولین پرنده ایی که داشتم...اخه یه سایت دیگه سوال کردم گفتن نهایتش یکسالو نیم سنش...البته من با نظر شما موافقم واسه همین زنگ زدم جایی که ازش این طوطی رو خریدم و قرار شد برم پس بدم به جاش یه جوجه شاه طوطی یکماه بگیرم...بنده خدا میگفت خودم رفتم از تو لونشون برداشتم...فقط سوالم اینه که جوجه های پرورشی شاه طوطی بهتر از پاکستانیها هستند...اینو از کجا میشه تشخیص داد..یه جا تو سایت دیوار دو تا بچه شاه طوطی غول گذاشته بود میگفت برنج ایرانی به همراه ارد و چیزهای دیگه میدم به جای سرلاک...به نظر شما اونو بگیرم یا اینی که رفته از تو لونشون برداشته.??

کاربر ساده

تخصص
    باقلوا استانبولی آرال
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    میانگین پست در روز
    0.13
    تعداد ارسال ها
    41
    http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20....jpgسارتا عکس جوجه شاه طوطی که قرار بخرمو آپلود کردم..،.میخواستم نظرتونو در رابطه باهاش بدونم..این پاکستانی و یا پرورشی? جثه اش خوبه یا نه?? جوجه خوبی هست?

کاربر ساده

تخصص
    باقلوا استانبولی آرال
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    میانگین پست در روز
    0.13
    تعداد ارسال ها
    41
    ویرایش توسط بابک آژیده : 10th February 2016 در ساعت 10:47 AM

کاربر ساده

تخصص
    باقلوا استانبولی آرال
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    میانگین پست در روز
    0.13
    تعداد ارسال ها
    41

کاربر ساده

تخصص
    باقلوا استانبولی آرال
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    میانگین پست در روز
    0.13
    تعداد ارسال ها
    41
    ببخشید من ظهری با تبلت داشتم عکسا رو آپلود میکردم که بدرستی نتونستم اینکارو انجام بدم : دو تا عکسی که از جوجه شاه طوطی مورده نظر که برام فرستاده اینه :

http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20160209-130734.jpg

http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20160209-130739.jpg

ممنون میشم نظرتونو در رابطه با این جوجه بیان کنید ....اگر خوبه بخرمش اگر از این وارداتیهاست که فکر میکنید استعداد یادگیریشون خوب نیست و بدرد نخور هست بیزحمت به من لطف کنید و بگید

کاربر ساده

تخصص
    باقلوا استانبولی آرال
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    میانگین پست در روز
    0.13
    تعداد ارسال ها
    41
    عکس جوجه پرورشی هم که یکی از دوستان در تهران برام فرستاده هم اینه : خودش با تغذیه ایی که درست میکنه بزرگشون میکنه :

http://up.parsipet.ir/uploads/9999_f38dd.jpg

http://up.parsipet.ir/uploads/12345.jpg

با این توضیحاتی که دادم اینو بهتره بگیرم یا اون عکس قبلی رو ؟؟

350 اختلاف قیمتشونه ( این عکس آخری قیمتش بیشتره از اونه )

من فکر میکنم این عکس آخریه واسه من راحت تره...چون اون قبلیه خیلی سنش کمه و برای منی که تجربه ندارم اون سخت تره...هر چند همه سعی و تلاشمو واسه اینکه به بهترین شکل بزرگشون کنم انجام میدم

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.22
    تعداد ارسال ها
    4,604
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak3030 نمایش پست ها
    عکس جوجه پرورشی هم که یکی از دوستان در تهران برام فرستاده هم اینه : خودش با تغذیه ایی که درست میکنه بزرگشون میکنه :

http://up.parsipet.ir/uploads/9999_f38dd.jpg

http://up.parsipet.ir/uploads/12345.jpg

با این توضیحاتی که دادم اینو بهتره بگیرم یا اون عکس قبلی رو ؟؟

350 اختلاف قیمتشونه ( این عکس آخری قیمتش بیشتره از اونه )

من فکر میکنم این عکس آخریه واسه من راحت تره...چون اون قبلیه خیلی سنش کمه و برای منی که تجربه ندارم اون سخت تره...هر چند همه سعی و تلاشمو واسه اینکه به بهترین شکل بزرگشون کنم انجام میدم
    سلام تغذیه ای که ایشون برای این جوجه دارند اصلا مناسب نیست. گرچه اگر بهشون هم بگید شدیدا مخالفت میکنن. اما مهترین چیز برای یه جوجه در حال رشد تغذیه مناسب هست که اونو تو سالهای بعدی عمرش سالم نگه میداره وگرنه ممکنه تا جوجس هیچ چیزی از کمبود رو نشون نده... بهترین تغذیه برای جوجه سرلاکی ، سرلاک مخصوص طوطی سانان هست که همه نیازهای جوجه رو در حال و آیندش تامین میکنه.

جوجه تهران یا جوجه قاچاق رو اگر بیمار نباشه نمیشه تشخیص داد. اما جوجه های قاچاق احتمال نهفته بودن بیماری رو دارند

اگر میخواید جوجه بگیرید اول سرلاک و جاش رو آماده کنید بعد اقدام به گرفتنش بکنید

نکته آخر اینکه سلامت و کیفیت جوجه های پرورشی صد در صد بهتر از جوجه های پاکستانی هست

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربر ساده

تخصص
    باقلوا استانبولی آرال
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    میانگین پست در روز
    0.13
    تعداد ارسال ها
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام تغذیه ای که ایشون برای این جوجه دارند اصلا مناسب نیست. گرچه اگر بهشون هم بگید شدیدا مخالفت میکنن. اما مهترین چیز برای یه جوجه در حال رشد تغذیه مناسب هست که اونو تو سالهای بعدی عمرش سالم نگه میداره وگرنه ممکنه تا جوجس هیچ چیزی از کمبود رو نشون نده... بهترین تغذیه برای جوجه سرلاکی ، سرلاک مخصوص طوطی سانان هست که همه نیازهای جوجه رو در حال و آیندش تامین میکنه.

جوجه تهران یا جوجه قاچاق رو اگر بیمار نباشه نمیشه تشخیص داد. اما جوجه های قاچاق احتمال نهفته بودن بیماری رو دارند

اگر میخواید جوجه بگیرید اول سرلاک و جاش رو آماده کنید بعد اقدام به گرفتنش بکنید

نکته آخر اینکه سلامت و کیفیت جوجه های پرورشی صد در صد بهتر از جوجه های پاکستانی هست

نفیسه خانوم لطفا این پست #4076 رو هم ملاحظه کنید ....با این تفاسیر کدووممو انتخاب کنم برای خریدن ؟؟

این چاقالوهه قیمتش 850

اون کوچیکتره 500

کاربر ساده

تخصص
    باقلوا استانبولی آرال
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    میانگین پست در روز
    0.13
    تعداد ارسال ها
    41
    سرلاک چه مارکی تهیه کنم ؟؟

برای جاش هم یه کارتن بزرگ دارم که تهشو خاک اره میرزیم و روشو یه حوله میذارم....

خوبه اینجوری؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)