همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    [QUOTE=Babak3030;268066]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    با توصیفی که از رنگ چشمش کردید که سفید هست با رگ های خونی زیاد سنش حدود یک سال هست یا کمی بیشتر. دو روز زمان کمیه. باید حداقل دو هفته بهش زمان بدید تا به محیط عادت کنه. از دور فقط باهاش صحبت کنید فعلا و غذا بگذارید و نظافت کنید قفسشو

لونه که اصلا نیاز نداره. بقیه وسایلم کم کم باید بهش معرفی کنید نه یهو بگذارید تو قفسش

چارش همون اینتره [/QUOTE
    امروز که اومدم مغازه میبینم هی بیتابی میکنه...میخواد بیاد بیرون از قفس...به نظر شما باید درش بیارم از قفس یا نه ؟؟؟ بعد اگر دراوردم چه جوری دوباره برش گردونم؟؟ دستم بردم تو قفس درش بیارم اینقدر بیتابی کرد بالا و پایین پرید جیغ زد که بیخیالش شدم !!! به نظر شما اینو چکارش کنم ؟؟؟ ببرم پسش بدم یه جوجه شاه طوطی سرلاکی بگیرم یا نه روی همین کار کنم ؟؟؟ تازه کلی چیزی براش سفارش دادم ( قفس1033 لونه تاب..اسباب بازی ) ولی حسابی نا امید شدم !!! حالم حسابی گرفته شده توی این 3 روز...عجب اشتباهی کردم اصلا اینو گرفتم !!! من تا حالا تجربه پرنده داشتن نداشتم!! الان موندم !!! نمیدونم باید با همین سر کنم یا بهتره ببرم به جاش یه چیزه دیگه بگیرم!! 130 پول دادم واسش....مقدار پولش مهم نیست..عددشو نوشتم که همه چیزشو بدونین...خیلی حالم گرفته است!!
    عرض کردم خدمتتون نباید فعلا بیرون بیاریدش . چون اصلا به محیط آشنا نیست چه برسه به اعتماد به محیط و شما. با این کارتون فقط ترسوندینش

اگر توانایی سرو کله زدن با پرنده وحشی رو ندارید بهتره عوضش کنید هم خودتون راحت ترید هم اون پرنده. قیمتی که میفرمایید گرفتید هم قیمت جوجه رام نیست

قبل خرید بهتره حتما مشورت کنید تا خدای نکرده دوباره سربون کلاه نگذارند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    [QUOTE=nafiseh65;268072]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak3030 نمایش پست ها

عرض کردم خدمتتون نباید فعلا بیرون بیاریدش . چون اصلا به محیط آشنا نیست چه برسه به اعتماد به محیط و شما. با این کارتون فقط ترسوندینش

اگر توانایی سرو کله زدن با پرنده وحشی رو ندارید بهتره عوضش کنید هم خودتون راحت ترید هم اون پرنده. قیمتی که میفرمایید گرفتید هم قیمت جوجه رام نیست

قبل خرید بهتره حتما مشورت کنید تا خدای نکرده دوباره سربون کلاه نگذارند
    این طوطی دست کسی که ازش خریدم رام بود ..!!! از وقتی آوردمش اینجا این شکلی شده !! در مورده قیمت هم فکر نمیکنم زیره این عدد طوطی بدن!! من که تو سایتای خری و فروش که میرم کمترین قیمت این پرنده 150 تومنه .. نیمه رامش....میتونم سخنگوش کنم اگر وقت بزارم و باهاش هی حرف بزنم؟؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    [QUOTE=Babak3030;268073]

این طوطی دست کسی که ازش خریدم رام بود ..!!! از وقتی آوردمش اینجا این شکلی شده !! در مورده قیمت هم فکر نمیکنم زیره این عدد طوطی بدن!! من که تو سایتای خری و فروش که میرم کمترین قیمت این پرنده 150 تومنه .. نیمه رامش....میتونم سخنگوش کنم اگر وقت بزارم و باهاش هی حرف بزنم؟؟

اگر از رام بودن و فروشنده مطمعنید که وقت بگذارید براش

بله عرض کردم این قیمت جوجه نیست . قیمت جوجه خیلی بالاتر از اینه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    [QUOTE=nafiseh65;268074]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak3030 نمایش پست ها

اگر از رام بودن و فروشنده مطمعنید که وقت بگذارید براش

بله عرض کردم این قیمت جوجه نیست . قیمت جوجه خیلی بالاتر از اینه
    مطمءن که نمیشه گفت کاملا هستم اما اینجور که فروشندش به من گفت گفتش از دست کسی که گرفته خودش بزرگش کرده !!
    از کجا میتونم تشخیص بدم که وقت گذاشتن روی این پرنده درسته یا نه !؟؟ چه مشخصه هایی داره ؟؟ همش پشتشنو به من میکنه !!

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    [QUOTE=Babak3030;268075]

مطمءن که نمیشه گفت کاملا هستم اما اینجور که فروشندش به من گفت گفتش از دست کسی که گرفته خودش بزرگش کرده !!
    از کجا میتونم تشخیص بدم که وقت گذاشتن روی این پرنده درسته یا نه !؟؟ چه مشخصه هایی داره ؟؟ همش پشتشنو به من میکنه !!

با این واکنش و ترسیدنش بنظر نمیاد که دستی بزرگ شده باشه. اگر دستی بزرگ شده بود نباید از دست میترسید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    green parrot
    شماره عضویت
    18332
    http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20150918-191852.jpg

این عکسشه گفتید بفرستم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط hina-lovely نمایش پست ها
    http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20150918-191852.jpg

این عکسشه گفتید بفرستم
    این عکس کفیت لازم رو نداره
    عکس باید واضح باشه طوری که چشم پرنده واضح باشه
    اگه شاریط عکس گرفتن ندارید خودتون چشمش رو نگاه کنید اگه حلقه ی دور چشمش بعد نوار طوسی رنگ سفید -زرد-سفید بارگه قرمز یانارنجی باشه احتمالا دیگه بالغ شده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    green parrot
    شماره عضویت
    18332
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    این عکس کفیت لازم رو نداره
    عکس باید واضح باشه طوری که چشم پرنده واضح باشه
    اگه شاریط عکس گرفتن ندارید خودتون چشمش رو نگاه کنید اگه حلقه ی دور چشمش بعد نوار طوسی رنگ سفید -زرد-سفید بارگه قرمز یانارنجی باشه احتمالا دیگه بالغ شده
    بله میدونم هینا منظورم طوطیمه الان 11 ماهشه
    این عکسه واسه این فرستادم چون من گفتم هینا چندروزه حال و حوصله نداره کم غذا میخوره.بازی نمیکنه .میخواستم راهنماییم کنن که بیبنم چشه.که نفیسه جان گفتن عکسشو بفرست منم فرستادم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط hina-lovely نمایش پست ها

بله میدونم هینا منظورم طوطیمه الان 11 ماهشه
    این عکسه واسه این فرستادم چون من گفتم هینا چندروزه حال و حوصله نداره کم غذا میخوره.بازی نمیکنه .میخواستم راهنماییم کنن که بیبنم چشه.که نفیسه جان گفتن عکسشو بفرست منم فرستادم
    فکر کردم سن رو میخواید تشهیص بدید
    اگه حالت بی حوصلگیش چند روز ادامه داشته باشه غذاهم کم بخوره دوتا از نشانه های بیماری رو داره
    اگر فلش هم طبیعی نیست بهتره به دامپزشک نشونش بدید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    درود...آقا این پسته ما فقط تخمه میخوره!!! مثلا دیروز واسش ماکارونی پخته بدون نمک و روغن ‍ذاشتم لب نزد!!! باز بعدش براش ماش پختم چند بار هم قبل از پختن ماش آبشو هی عوض کردم بعد که براش ‍ذاشتم اونم لب نزد!! تازه تخمه رو هم برداشته بودم!! تا آخر شب بعد دیدم رفته ته قفس داره پوست تخمه ها رو می‍‍‍‍‍کرده ببینه تخمه پیدا میکنه یا نه !! که منم دلم سوخت و براش تخمه ‍ذاشتم دوباره.....چه کنم با این پسته ‍‍کوکولیم؟؟ چه جوری باید به خوردش بدم!!! ؟؟؟ میخوام برم واسش قطره مولی ویتامین توتال بکیرم تا حداقل ویتامینهای لازمشو بدست بیاره

صفحه 405 از 529 نخستنخست ... 305355386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424455505 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)