کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز
    شماره عضویت
    18350
    سلام .امروز یکی از پرهای بلند دم طوطیم کنده شد علتش چیه ؟وآیا دوباره بیرون میاد پرش؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط ERFAN GH نمایش پست ها
    سلام .امروز یکی از پرهای بلند دم طوطیم کنده شد علتش چیه ؟وآیا دوباره بیرون میاد پرش؟
    سلام
    علت میتونه گیر کردن و کشیده شدن-سست بودن پر که نشونه کمبود ویتامین و ضعف هست-پر ریزی- کندن توسط خود پرنده باشه
    که مورد اخر کم پیش میاد
    فکر میکنم علتش گیر کردن به جایی هست
    بعد حدود دوماه در میاد دوباره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    17611
    سلام..بله تماس گرفتم ولى همون چيزاى قبلى که دکترا گفتن رو گفتن ...ديگه نميدونم چکارش کنم ..ديروز که حمام کرد ديدم که پرهاش نوک زدن.به نظر شما اگه يه ملن ديگه که دستيه بگم که تنها نباشه براش مشکلى پيش نمياد؟تو حرف زدنش و .. تاثير نداره؟ دوستان خاهشا اگه کسى در اين رابطه تجربه داره ممنون ميشم راهنمايى کنيد..ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsh نمایش پست ها
    سلام..بله تماس گرفتم ولى همون چيزاى قبلى که دکترا گفتن رو گفتن ...ديگه نميدونم چکارش کنم ..ديروز که حمام کرد ديدم که پرهاش نوک زدن.به نظر شما اگه يه ملن ديگه که دستيه بگم که تنها نباشه براش مشکلى پيش نمياد؟تو حرف زدنش و .. تاثير نداره؟ دوستان خاهشا اگه کسى در اين رابطه تجربه داره ممنون ميشم راهنمايى کنيد..ممنون
    سلام
    از نقل قول استفاده کنید تا دو صفحه قبل رو چک کردم پستی از شما نبود
    در هر صورت انگار پرنده پرکنی داره
    براش جفت بخرید
    حرف زدن و دستی بودنش کم میشه ولی ممکنه پرکنی نکنه
    اگه بالغه براش جفت بخرید
    ویرایش توسط abolfazl : 13th October 2015 در ساعت 09:23 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsh نمایش پست ها
    اگه طوطی شما پرجوی داشته باشه با دارو و مکمل ها نمی تونید انتظار داشته باشید که یک ماهه تغییر تو پرهاش ایجاد بشه . چون ریشه این پرها هنوز تو بدن طوطی هست . تا وقتی که تو لک نره پرهای جدید در نمیاره .

اگه مطمئن هستید که پررکنی داره ، سعی کنید غذاییشون اصلاح کنید ، اگه با شما ارتباط خوبی داره سعی کنید بیشتر بهش توجه کنید . و اسباب بازی در اختیارش بذارید . نور و دما و رطوبت رو کنترل کنید

اگه باز هم ادامه داشت به فکر جفت باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطى
    شماره عضویت
    18413
    سلام من ١٥ روزى ميشه كه طوطيمو گرفتم ولى خيلى ازم ميترسه سمته قفسش ميرم فرار ميكنه بهش گرسنگى هم ميدم بازم ميترسه از دستم غذا بخوره بايد چيكار كنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط گل آقا نمایش پست ها
    سلام من ١٥ روزى ميشه كه طوطيمو گرفتم ولى خيلى ازم ميترسه سمته قفسش ميرم فرار ميكنه بهش گرسنگى هم ميدم بازم ميترسه از دستم غذا بخوره بايد چيكار كنم؟
    سلام
    اول باید به پرنده فرصت بدید تا به محیط عادت کنه
    غذاشو براش بذارید بعد یک مدت که دیگه از نزدیک شدن به قفس ترسی نداشت باید با دست بهش غذا بدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    18404
    سلام
    قبلا درمورد عادت کردن ملنگوم با صاحب جدیدش پرسیده بودم که محبت کردید جواب دادید
    الان خیلی باهام دوست شده ، چون خیلی دوسش دارم و ناخودآگاه بهش محبت زیاد میکنم فک کنم داره رفیق میشه باهام ، چون دیگه اسم خودمو صدا میکنه
    حالا سوالم درباره اناره! خیلی خیلی خیلی انار دوس داره! از اولین بار که بهش دادم دیکه سیب هم بزور میخوره!
    هویج - برنج پخته - ذرت خام - بیسکوئیت کنجدی - نون - فلفل دلمه ای- پسته و گردو(خیلی کم) کلا سبد غذاییشه! مناسبه این ؟ چقد در روز انار بهش بدم مجازه براش؟
    ممنونم بازم از اینکه با حوصله جواب میدین

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط طوسی کوچولو نمایش پست ها
    سلام
    قبلا درمورد عادت کردن ملنگوم با صاحب جدیدش پرسیده بودم که محبت کردید جواب دادید
    الان خیلی باهام دوست شده ، چون خیلی دوسش دارم و ناخودآگاه بهش محبت زیاد میکنم فک کنم داره رفیق میشه باهام ، چون دیگه اسم خودمو صدا میکنه
    حالا سوالم درباره اناره! خیلی خیلی خیلی انار دوس داره! از اولین بار که بهش دادم دیکه سیب هم بزور میخوره!
    هویج - برنج پخته - ذرت خام - بیسکوئیت کنجدی - نون - فلفل دلمه ای- پسته و گردو(خیلی کم) کلا سبد غذاییشه! مناسبه این ؟ چقد در روز انار بهش بدم مجازه براش؟
    ممنونم بازم از اینکه با حوصله جواب میدین
    سلام . انار روزی 10 15 تا دونه کافیه ، برنج بدون نمک و روغن باشه به مقدار کم ، ذرت رو چند دقیقه آبپز کنید خوبه ، بیسکوییت ندین اصلا ، نون به هیچ عنوان ، فلفل دلمه و هویج خوبه ، پسته یا گردو یه دونه در روز کافیه .

غذاهای پروتئین دار ، کلسیم دار هم به غذاییش اضافه کنید . بخش تغذیه رو مطالعه کنید

اصول تغذیه طوطی سانان

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    green parrot
    شماره عضویت
    18332

سلام.من یسوال داشتم
    طبیعیه طوطی ملنگو نسبت به اسباب بازی بی میل باشه؟؟؟؟؟؟؟
    هینام اصلا به اسباب بازی هیچ علاقه ای نداره فقط دوستداره روشونه بشینه یا روقفس خودش پرای خودشو مرتب بکنه.تنها چیزی که دوستداره جوویدن زیراندازشه وبس.اصلا به اسباب بازیاش اهمیت نمیده.دوستنداره باهام بازی بکنه
    .
    چیکارش بکنم؟؟؟؟؟؟؟نکنه افسرده شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 385 از 529 نخستنخست ... 285335366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404435485 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)