مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط sogand1379013 نمایش پست ها
    اخه با همین حرف زدنا خیلی روحیش خب شد و دوست شد باهامون اگه هر روز همینجوری باهاش حرف بزنم و بهم اعتماد کنه نمیتونم زود تر رامش کنم؟الان حتی اگه به قفسشم بچسبم نمیترسه فقط اگه دستمو ببرم تو قفس واکنش نشون میده.
    سلام . به توضیحات آقا ابولفضل اضافه کنم دست رو داخل قفس نبرید ، نذارید احساس کنه دارید به قلمروش وارد میشید، این ممکنه تاثیر بد بذاره تو اعتمادش به شما

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    سلاام
    طوطی من از وقتی که قادر به پرواز کردن شده روی دستم نمیاد کنجد من امکان نداشت دستمو سمتش ببرم و نیاد اما الان
    یکمم بد اخلاق شده
    چیکار میتونم بکنم این اخلاق از سرش بیوفته ! دستمو توی قفس ببرم اگه بخوام بزور بیاد از خودش صدا در میاره اما گاز نمیگیره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط قاصدک24 نمایش پست ها
    سلاام
    طوطی من از وقتی که قادر به پرواز کردن شده روی دستم نمیاد کنجد من امکان نداشت دستمو سمتش ببرم و نیاد اما الان
    یکمم بد اخلاق شده
    چیکار میتونم بکنم این اخلاق از سرش بیوفته ! دستمو توی قفس ببرم اگه بخوام بزور بیاد از خودش صدا در میاره اما گاز نمیگیره
    سلام وتی پرهاشون کامل باشه و اعتماد نداشته باشن میپرن تو امضام فراخوانی صوتی رو بخونید و سعی کنید شرطی کنیدش

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    18090
    باسلام الان یه هفته میشه که من جوجه ملنگومو خریدم پریشب که من خونه نبودم تو خونه ولش کردن قبل از اینکه دستی بشه خوش بختانه خودشو به در و دیوار نزده شب هم که خوابیده گذاشتنش تو قفس فکر میکنم کمی از اعتمادش کم شده باهش و دیشب هم که خونه نبودیم تموم اسباب بازی هاشو کنده و یکی ازچوب های نشیمنشو انداخته فک نمیکردم زورش اینقدر زیاد باشه راستش با اتفاقاتی که افتاده میترسم دستیش کنم چون احساس میکنم دیگه بهمون اعتمادی نداره و فکر میکنم هنوز برای دستیشدنش زوده از طرفی بهمون خیلی عادتپکرده امروز که از صبح باهاش حرف نزدم صداهای مثل جیغ های خیلی کوتاه و پپیاپی در میورد و وقتی یکم باهاش حرف زدم اروم شد .خیلی نگرانم میشه برای دستی شدنش و اینکه کی اقدام کنیم توضیح بدید خیلی ممنونتون میشم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط sogand1379013 نمایش پست ها
    باسلام الان یه هفته میشه که من جوجه ملنگومو خریدم پریشب که من خونه نبودم تو خونه ولش کردن قبل از اینکه دستی بشه خوش بختانه خودشو به در و دیوار نزده شب هم که خوابیده گذاشتنش تو قفس فکر میکنم کمی از اعتمادش کم شده باهش و دیشب هم که خونه نبودیم تموم اسباب بازی هاشو کنده و یکی ازچوب های نشیمنشو انداخته فک نمیکردم زورش اینقدر زیاد باشه راستش با اتفاقاتی که افتاده میترسم دستیش کنم چون احساس میکنم دیگه بهمون اعتمادی نداره و فکر میکنم هنوز برای دستیشدنش زوده از طرفی بهمون خیلی عادتپکرده امروز که از صبح باهاش حرف نزدم صداهای مثل جیغ های خیلی کوتاه و پپیاپی در میورد و وقتی یکم باهاش حرف زدم اروم شد .خیلی نگرانم میشه برای دستی شدنش و اینکه کی اقدام کنیم توضیح بدید خیلی ممنونتون میشم
    سلام
    اول بایدپرندتون جوجه باشه
    تا دوهفته کاری بهش نداشته باشید و فقط اب و غذا و از فاصله ای که نترسه باهاش حرف بزنید
    بعد که نزدیک شدی نترسید با دست بهش تخمه بدید تا اعتمادش جلب شه بعد از داخل قفس بهش غذا بدید و بعد هم به روش خاصی که چندتاش تو انجمن توضیح داده و فیلم های اموزشیش هست میتونید بیاریدش رو دست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    نشد اونکاری که گفتینو انجام دادم اما بدتر شد حس میکنم احساس اعتمادی که بهم داشته کامل کامل از دست داده
    وقتی دستمو بهش نزدیک میکنم در بهترین حالت زبون میزنه و با نوکش دستمو دور میکنه و اگه بیشتر ادامه بدم از خودش صدای عصبانی در میاره و اصلا روی دستم نمیاد در صورتی که طوطی من به یاد ندارم دستمو سمتش میگرفتم و نیاد کاش اذیتش نمیکردم بخااطر یه کار مسخره که اینجوری شه خیلی ناراحتم ..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نشد اونکاری که گفتینو انجام دادم اما بدتر شد حس میکنم احساس اعتمادی که بهم داشته کامل کامل از دست داده
    وقتی دستمو بهش نزدیک میکنم در بهترین حالت زبون میزنه و با نوکش دستمو دور میکنه و اگه بیشتر ادامه بدم از خودش صدای عصبانی در میاره و اصلا روی دستم نمیاد در صورتی که طوطی من به یاد ندارم دستمو سمتش میگرفتم و نیاد کاش اذیتش نمیکردم بخااطر یه کار مسخره که اینجوری شه خیلی ناراحتم ..
    بعد یک مدت خوب میشه
    فعلا بادست بهش غذاهایی که دوست داره رو بدید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام . دوست من چیکار کردین که اعتماد طوطی از بین رفته ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    بعد یک مدت خوب میشه
    فعلا بادست بهش غذاهایی که دوست داره رو بدید
    منم اینجوری فکر میکردم اما الان داره میشه دو هفته. مجبور شدم غذای مورد علاقشو اصلا بهش ندم و شبا با دست اونم میاد میگره در میره

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . دوست من چیکار کردین که اعتماد طوطی از بین رفته ؟
    سلام همش با خودم میگم کاش زمان برمیگشت عقب و اونکارو تکرار نمیکردم
    براش اهنگ گذاشته بودم خیلی سرحال بودو سرشو تکون تکون میداد منم از شادیش خوشحال شدم و اوردمش رو دستم خیلی زیاد چرخوندمش میدونم کارم مسخرس اما الان که پر ریزیش تمام شده خیلی دلم میخواست بغلش کنم کلی نازش کنم
    از دستم ترسید از اون تکونای شدید ترسید
    طوطی من در قفسش بازه و شبا روی قفس میخوابه پراشم بلند شده و توی اتاقم بازی و پرواز میکنه همه با هم فک میکنم تاثیر داشته

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    منم اینجوری فکر میکردم اما الان داره میشه دو هفته. مجبور شدم غذای مورد علاقشو اصلا بهش ندم و شبا با دست اونم میاد میگره در میره

سلام همش با خودم میگم کاش زمان برمیگشت عقب و اونکارو تکرار نمیکردم
    براش اهنگ گذاشته بودم خیلی سرحال بودو سرشو تکون تکون میداد منم از شادیش خوشحال شدم و اوردمش رو دستم خیلی زیاد چرخوندمش میدونم کارم مسخرس اما الان که پر ریزیش تمام شده خیلی دلم میخواست بغلش کنم کلی نازش کنم
    از دستم ترسید از اون تکونای شدید ترسید
    طوطی من در قفسش بازه و شبا روی قفس میخوابه پراشم بلند شده و توی اتاقم بازی و پرواز میکنه همه با هم فک میکنم تاثیر داشته
    سلام . خب این روی دست نیومدنش روی قفس و داخل قفسه درسته ؟ اصلا جای دیگه نمیذارید باشه ؟ واکنشش به شما دور از قفس چطوره ؟ اگه دور باشه میاد روی دست ؟

چرا در قفس بازه و شبا بیرون از قفس میخوابه ؟ قوانین شما همیشه این بوده یا به تازگی این روش رو دارید پیاده میکنید . چون کاملا اشتباهه .. اینکار کمکی به اعتمادش به دست شما نمیکنه ،

شما باید بهش ثابت کنید که دست شما دیگه مثل قبل براش خطری نداره .. از دست شما غذا میگیره ؟

صفحه 366 از 529 نخستنخست ... 266316347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385416466 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)