فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  11,402
لایک لایک:  8,098
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 366 از 438 نخستنخست ... 266316356364365366367368376416 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,651 به 3,660 از 4375
    مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sogand1379013 نمایش پست ها
    اخه با همین حرف زدنا خیلی روحیش خب شد و دوست شد باهامون اگه هر روز همینجوری باهاش حرف بزنم و بهم اعتماد کنه نمیتونم زود تر رامش کنم؟الان حتی اگه به قفسشم بچسبم نمیترسه فقط اگه دستمو ببرم تو قفس واکنش نشون میده.
    تاثیر داره و به رام شدن سریع ترش کمک میکنه
    ولی اینطر نیست که بخواید یک روزه رامش کنید کم کم نزدیک شید و بذارید به محیط عادت کنه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    اخه با همین حرف زدنا خیلی روحیش خب شد و دوست شد باهامون اگه هر روز همینجوری باهاش حرف بزنم و بهم اعتماد کنه نمیتونم زود تر رامش کنم؟الان حتی اگه به قفسشم بچسبم نمیترسه فقط اگه دستمو ببرم تو قفس واکنش نشون میده.
    سلام . به توضیحات آقا ابولفضل اضافه کنم دست رو داخل قفس نبرید ، نذارید احساس کنه دارید به قلمروش وارد میشید، این ممکنه تاثیر بد بذاره تو اعتمادش به شما
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو ارشد شهرسازی و کارمند
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    میانگین پست در روز
    0.19
    تعداد ارسال ها
    106
    سلاام
    طوطی من از وقتی که قادر به پرواز کردن شده روی دستم نمیاد کنجد من امکان نداشت دستمو سمتش ببرم و نیاد اما الان
    یکمم بد اخلاق شده
    چیکار میتونم بکنم این اخلاق از سرش بیوفته ! دستمو توی قفس ببرم اگه بخوام بزور بیاد از خودش صدا در میاره اما گاز نمیگیره

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط قاصدک24 نمایش پست ها
    سلاام
    طوطی من از وقتی که قادر به پرواز کردن شده روی دستم نمیاد کنجد من امکان نداشت دستمو سمتش ببرم و نیاد اما الان
    یکمم بد اخلاق شده
    چیکار میتونم بکنم این اخلاق از سرش بیوفته ! دستمو توی قفس ببرم اگه بخوام بزور بیاد از خودش صدا در میاره اما گاز نمیگیره
    سلام وتی پرهاشون کامل باشه و اعتماد نداشته باشن میپرن تو امضام فراخوانی صوتی رو بخونید و سعی کنید شرطی کنیدش

کاربر تازه وارد

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    18090
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    3
    باسلام الان یه هفته میشه که من جوجه ملنگومو خریدم پریشب که من خونه نبودم تو خونه ولش کردن قبل از اینکه دستی بشه خوش بختانه خودشو به در و دیوار نزده شب هم که خوابیده گذاشتنش تو قفس فکر میکنم کمی از اعتمادش کم شده باهش و دیشب هم که خونه نبودیم تموم اسباب بازی هاشو کنده و یکی ازچوب های نشیمنشو انداخته فک نمیکردم زورش اینقدر زیاد باشه راستش با اتفاقاتی که افتاده میترسم دستیش کنم چون احساس میکنم دیگه بهمون اعتمادی نداره و فکر میکنم هنوز برای دستیشدنش زوده از طرفی بهمون خیلی عادتپکرده امروز که از صبح باهاش حرف نزدم صداهای مثل جیغ های خیلی کوتاه و پپیاپی در میورد و وقتی یکم باهاش حرف زدم اروم شد .خیلی نگرانم میشه برای دستی شدنش و اینکه کی اقدام کنیم توضیح بدید خیلی ممنونتون میشم

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    باسلام الان یه هفته میشه که من جوجه ملنگومو خریدم پریشب که من خونه نبودم تو خونه ولش کردن قبل از اینکه دستی بشه خوش بختانه خودشو به در و دیوار نزده شب هم که خوابیده گذاشتنش تو قفس فکر میکنم کمی از اعتمادش کم شده باهش و دیشب هم که خونه نبودیم تموم اسباب بازی هاشو کنده و یکی ازچوب های نشیمنشو انداخته فک نمیکردم زورش اینقدر زیاد باشه راستش با اتفاقاتی که افتاده میترسم دستیش کنم چون احساس میکنم دیگه بهمون اعتمادی نداره و فکر میکنم هنوز برای دستیشدنش زوده از طرفی بهمون خیلی عادتپکرده امروز که از صبح باهاش حرف نزدم صداهای مثل جیغ های خیلی کوتاه و پپیاپی در میورد و وقتی یکم باهاش حرف زدم اروم شد .خیلی نگرانم میشه برای دستی شدنش و اینکه کی اقدام کنیم توضیح بدید خیلی ممنونتون میشم
    سلام
    اول بایدپرندتون جوجه باشه
    تا دوهفته کاری بهش نداشته باشید و فقط اب و غذا و از فاصله ای که نترسه باهاش حرف بزنید
    بعد که نزدیک شدی نترسید با دست بهش تخمه بدید تا اعتمادش جلب شه بعد از داخل قفس بهش غذا بدید و بعد هم به روش خاصی که چندتاش تو انجمن توضیح داده و فیلم های اموزشیش هست میتونید بیاریدش رو دست

کاربر موثر

تخصص
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    میانگین پست در روز
    0.19
    تعداد ارسال ها
    106
    نشد اونکاری که گفتینو انجام دادم اما بدتر شد حس میکنم احساس اعتمادی که بهم داشته کامل کامل از دست داده
    وقتی دستمو بهش نزدیک میکنم در بهترین حالت زبون میزنه و با نوکش دستمو دور میکنه و اگه بیشتر ادامه بدم از خودش صدای عصبانی در میاره و اصلا روی دستم نمیاد در صورتی که طوطی من به یاد ندارم دستمو سمتش میگرفتم و نیاد کاش اذیتش نمیکردم بخااطر یه کار مسخره که اینجوری شه خیلی ناراحتم ..

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نشد اونکاری که گفتینو انجام دادم اما بدتر شد حس میکنم احساس اعتمادی که بهم داشته کامل کامل از دست داده
    وقتی دستمو بهش نزدیک میکنم در بهترین حالت زبون میزنه و با نوکش دستمو دور میکنه و اگه بیشتر ادامه بدم از خودش صدای عصبانی در میاره و اصلا روی دستم نمیاد در صورتی که طوطی من به یاد ندارم دستمو سمتش میگرفتم و نیاد کاش اذیتش نمیکردم بخااطر یه کار مسخره که اینجوری شه خیلی ناراحتم ..
    بعد یک مدت خوب میشه
    فعلا بادست بهش غذاهایی که دوست داره رو بدید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام . دوست من چیکار کردین که اعتماد طوطی از بین رفته ؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    میانگین پست در روز
    0.19
    تعداد ارسال ها
    106
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    بعد یک مدت خوب میشه
    فعلا بادست بهش غذاهایی که دوست داره رو بدید
    منم اینجوری فکر میکردم اما الان داره میشه دو هفته. مجبور شدم غذای مورد علاقشو اصلا بهش ندم و شبا با دست اونم میاد میگره در میره

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . دوست من چیکار کردین که اعتماد طوطی از بین رفته ؟
    سلام همش با خودم میگم کاش زمان برمیگشت عقب و اونکارو تکرار نمیکردم
    براش اهنگ گذاشته بودم خیلی سرحال بودو سرشو تکون تکون میداد منم از شادیش خوشحال شدم و اوردمش رو دستم خیلی زیاد چرخوندمش میدونم کارم مسخرس اما الان که پر ریزیش تمام شده خیلی دلم میخواست بغلش کنم کلی نازش کنم
    از دستم ترسید از اون تکونای شدید ترسید
    طوطی من در قفسش بازه و شبا روی قفس میخوابه پراشم بلند شده و توی اتاقم بازی و پرواز میکنه همه با هم فک میکنم تاثیر داشته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)