کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    17761
    نه بابا دستم نمیگیرم بذارم رو انگشتم توضیح دادم که با مثلا گوجه سبز میدم یه کم بخوره همزمان اون انگشتمو بالای پاش میذارم خودش میاد رو انگشتم ولی انچنان احساس راحتی نمیکنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدپور نمایش پست ها
    نه بابا دستم نمیگیرم بذارم رو انگشتم توضیح دادم که با مثلا گوجه سبز میدم یه کم بخوره همزمان اون انگشتمو بالای پاش میذارم خودش میاد رو انگشتم ولی انچنان احساس راحتی نمیکنه
    اگه میترسه این طوری باهاش کار نکنید
    مقالات انجمن رو بخونید روش های بهتری هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    سلامم
    یه سوال من میتونم به طوطیم نون بدم یه کوچولو ؟

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط قاصدک24 نمایش پست ها
    سلامم
    یه سوال من میتونم به طوطیم نون بدم یه کوچولو ؟
    سلام
    خیر ،نان برای طوطی سانان غیر مجاز هست،این همه غذای خوب و مفید هست احتیاج به نان دادن نیست

Sent from my ASUS PadFone using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    ممنونم دوست خوبم اخه توی یه سات نوشته بود دوست دارن

طوطیه من البته یکم بد غذاست هرچیزی رو نمیخوره
    تشکررررررررررررررررر

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط قاصدک24 نمایش پست ها
    ممنونم دوست خوبم اخه توی یه سات نوشته بود دوست دارن

طوطیه من البته یکم بد غذاست هرچیزی رو نمیخوره
    تشکررررررررررررررررر
    خواهش میکنم ،پرنده ها گاهی وقتها غذاهای که اصلا واسشون خوب نیست رو بیشتر دوس دارند این ما هستیم که باید مراقبشون باشیم و با یک صحیح ازشون مراقبت کنیم،به توصیه های که توی برخی سایتها و برخی افرادمیکنند توجه نکنید ،از این پس برای تشکر از گزینه تشکر و لایک در پایین هر پست استفاده کنید،موفق باشید دوست عزیز

Sent from my ASUS PadFone using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام

من یه جفت ملنگو و یه جفت عروس دارم. ملنگوی ماده خیلی خیلی خیلی به عروسام حسودی میکنه، بعد از ظهر که برگردم خونه (یا کلا هر وقتی که خونه باشم) شروع میکنه به جبغ کشیدن که از قفس بیاد بیرون، اگر بیرون نیاد که همه رو دیوونه میکنه اگر هم بیرون بیاد چند تا کار میکنه: یا دنبال عروساس و گاز میگیرتشون - یا بازم جیغ میزنه - یا میخواد کلا بیاد بچسبه به من و خودشو لوس کنه که در مورد اخری باید بگم چون به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و گازای وحشتناک میگیره (حتی بیخودی، انگار جنی میشه)اصلا نمیذارم زیاد نزدیک شه.

لطفا کمکم کنید چیکارش کنم؟ خیلی باهوشه و دوستش دارم ولی از این کارای هر روزش خسته شدم، سه تا طوطی دیگه ام اندازه این دردسر ندارن

نکته: اولا فقط با من اینجوریه - دوما امکان نگهداری این دو تا قفس تو دو جای مجزا نیست و توی یک اتاقن

مرسی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام

من یه جفت ملنگو و یه جفت عروس دارم. ملنگوی ماده خیلی خیلی خیلی به عروسام حسودی میکنه، بعد از ظهر که برگردم خونه (یا کلا هر وقتی که خونه باشم) شروع میکنه به جبغ کشیدن که از قفس بیاد بیرون، اگر بیرون نیاد که همه رو دیوونه میکنه اگر هم بیرون بیاد چند تا کار میکنه: یا دنبال عروساس و گاز میگیرتشون - یا بازم جیغ میزنه - یا میخواد کلا بیاد بچسبه به من و خودشو لوس کنه که در مورد اخری باید بگم چون به هیچ وجه قابل اعتماد نیست و گازای وحشتناک میگیره (حتی بیخودی، انگار جنی میشه)اصلا نمیذارم زیاد نزدیک شه.

لطفا کمکم کنید چیکارش کنم؟ خیلی باهوشه و دوستش دارم ولی از این کارای هر روزش خسته شدم، سه تا طوطی دیگه ام اندازه این دردسر ندارن

نکته: اولا فقط با من اینجوریه - دوما امکان نگهداری این دو تا قفس تو دو جای مجزا نیست و توی یک اتاقن

مرسی
    سلام . اکثر ملنگو ها خصلتشون همینه . یا حسودی میکنن یا میخوان قلمرو طوطی های دیگه رو بدست بیارن ..

وقتی جیغ میزنه اصلا بیرون نیاریدش . وقتی ساکت شد بذارید بیاد بیرون .

قفس ها رو اگه نمیتونید تو دو تا اتاق جداگانه بذارید حداقل با فاصله از هم بذارید .

پرهاشو کوتاه کنید که نتونه وارد قلمرو عروس ها بشه

اگه نمیخواید پرهاشو کوتاه کنید وقتی میاریدش بیرون میتونید عروس ها رو داخل قفس نگه دارید ..

در مورد خودتون هم همین که نذارید زیاد نزدیک شه خوبه . فقط در حد یه سر خاروندن کوتاه ، هر چقدر کمتر در معرض گاز گرفتن شما قرار بگیره ، این عادت کم کم از سرش میفته ، در مقابل گاز هم واکنشی نشون ندین

وقتی داخل قفس هست بیشتر از وقتی که بیرون قفس هست ، بهش توجه کنید . اکثر صاحبای طوطی وقتی طوطی تو قفسه توجه کمتری بهشون میکنن و این باعث میشه طوطی فقط علاقه داشته باشه بیاد بیرون تا ارتباط نزدیک تری با صاحبش داشته باشه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    17761
    خب اینجا جواب بدین تو مقالات چیزای کلی نوشته شده چرا همش میگین مقاله مقاله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    راهکار عملی بدین خوب من شرایط طوطیمو گفتم بهتون اگه بلد هسین راهکار عملی بدین بلدم نیستین بگین بریم ؟!!!!!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدپور نمایش پست ها
    خب اینجا جواب بدین تو مقالات چیزای کلی نوشته شده چرا همش میگین مقاله مقاله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    راهکار عملی بدین خوب من شرایط طوطیمو گفتم بهتون اگه بلد هسین راهکار عملی بدین بلدم نیستین بگین بریم ؟!!!!!!
    وقتی تو مقاله همون چیزهایی رو نوشته که مد نظر ماست بیکاریم بیاییم دوباره تایپ کنیم؟
    شما هم اگه واقعا دنبال راهکار باشی میری و اونارو میخونی یعنی چهارتا کلیک کردن تو انجمن و دنبال راهکار گشتن انقدر براتون سخته که جواب حاضر و اماده کرده میخواید

صفحه 348 از 529 نخستنخست ... 248298329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367398448 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)