فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  11,406
لایک لایک:  8,104
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 345 از 438 نخستنخست ... 245 295 335343344345346347 355 395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,441 به 3,450 از 4378
    همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

تخصص
    فوق لیسانس روانشناسی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    میانگین پست در روز
    0.72
    تعداد ارسال ها
    746
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط قاصدک24 نمایش پست ها
    سلاااام
    یه سوال داشتم ؛ میزان اب مصرفیه طوطی بالغ چه اندازه باید باشه ؟
    سلام
    دوست عزیز مصرف اب برای طوطی سان اندازه مشخصی نداره،از اونجای که توی رژیم غذایشون انواع میوه جات و سبزی جات هست اب مورد نیاز بدنشون تامین میشه و این امر باعث میشه ما فکر کنیم پرندمون اب مصرف نمیکنه،مصرف اب بستگی به دمایی هوا هم داره، در تابستون که هوا گرمتره بیشتر و در زمستون کمتر هست،شما ظرف ابش رو همیشه پر نگه دارید،ملنگو من در طول روز فقط ۱بار اب میخوره بیشترین منبع تامین اب بدنش از میوه و سبزیجات هست،موفق باشید

Sent from my ASUS PadFone using Tapatalk
    ویرایش توسط aramesh : 28th May 2015 در ساعت 11:19 AM
    آکواریوم نخرید!!!
    اما اگر خریدید به بهترین نحوی به آن برسید که گویی دیگر عضوی از خانواده شما هستند❤️❤️❤️

کاربر تازه وارد

تخصص
    دبیر
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    17743
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    1
    سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم ازتون ممنون میشم بهم کمک کنین
    من یه جوجه ملنگو خریدم که اون موقع که خریدمش تقریبا یک هفته داشت و الان یه ماهشه دیگه پرهاش در اومده ،موقعی که خریدمش بدنش کاملا لخت بود حتی کرک هم نداشت و به اندازه یه تخم مرغ بود .من براش سرلاک اگزکت خریدم و از همون اول همونو میخوره من با سرنگ کم کم داخل دهانش میریزم تا قورت بده تقریبا هر 4 ساعت بهش 8 سی سی میدادم اوایل مثل همه طوطیا که در موردشون خونده بودم با اشتیاق غذا میخورد و اون حالت هد زدن رو داشت ولی بعد دیگه این کارو نمکرد و خیلی آروم غذا میخوره فقط صدای جیر جیر در میاره و الان دو روزی هست که زیاد به غذاش علاقه ای نشون نمیده گاهی سرشو تکون میده به چپ و راست و غذا رو بیرون میریزه فکر کردم براش میوه رنده شده بزارم پس منم رنده سیب و هویج پخته شده و موز رو امتحان کردم که بهشون لب نمیزنه به زبونش که میخوره سرشو تکون میده انگار بدش میاد. یه چند روزی هست که یه حلقه سبز روشن دور گرنش در اومده که برام عجیبه چرا این حلقه رو داره .من از روز اول داخل جعبه گذاشتمش و فقط برای غذا خوردن بیرون آوردمش جعبه داخلش تاریکه فقط روی درش یه طلق گذاشتم که نور کمی داخل جعبه بره ولی در کل همیشه در جعبه بسته هست ، با این وجود که از اول پیش من بوده و با دست غذا خورده و من موقع غذا خوردن بسیار آروم باهاش حرف میزنم و نازش میکنم ولی به شدت از بیرون جعبه میترسه نمیدونم چرا . یعنی کلا وقتی بیرونه و دارم بهش غذا میدم تا وقتی بین حولش هست و داره غذا میخوره آرومه به محض اینکه حوله بره کنار فوری فرار میکنه میره طرف جعبه و وقتی هم که در جعبشو باز میکنم تا بیرون بیارمش صدای عصبانی در میاره .ببخشید خیلی حرف زدم ولی هر چی بود و گفتم .ممنون میشم در مورد غذا خوردنش کمکم کنید و اینکه چرا انقدر میترسه .
    از همگی دوستان ممنون
    ویرایش توسط maryam.hk : 28th May 2015 در ساعت 04:23 PM

کاربر ساده

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    17611
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    26
    سلام و خسته نباشيد..من يه جوجه ملنگو گرفتمواز اول خودم بزرگش کردم الان ديگه بزرگ شده و پرواز ميکنه ...چند تا سوال داشتم الان چند روزه که انگار صداش گرفته ولى بازى گوشى ميکنه وقتى منو ميبينه صداش در مياد و جيغ جيغ ميکنه فک يکنم که مريض شده باشه چون هيچ علايمى نداره فقط صداش گرفته...راجب تغذيهم با سرلاک بزرگش کردم ولى ديگه بهش سرلاک نميدم چون نميخوره تخم مرغ اب پز و هويج و ...رو چند بار امتحان کردن بهش بدم ولى جواب نداد سيب ميخوره موز ميخوره مغز تخمه هم ميخوره ولى تخمه با پوست هنوز نديدم که بخوره لطفا راجب تغذيش راهنمايى کنيد ببخشيد و ممنون

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsh نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد..من يه جوجه ملنگو گرفتمواز اول خودم بزرگش کردم الان ديگه بزرگ شده و پرواز ميکنه ...چند تا سوال داشتم الان چند روزه که انگار صداش گرفته ولى بازى گوشى ميکنه وقتى منو ميبينه صداش در مياد و جيغ جيغ ميکنه فک يکنم که مريض شده باشه چون هيچ علايمى نداره فقط صداش گرفته...راجب تغذيهم با سرلاک بزرگش کردم ولى ديگه بهش سرلاک نميدم چون نميخوره تخم مرغ اب پز و هويج و ...رو چند بار امتحان کردن بهش بدم ولى جواب نداد سيب ميخوره موز ميخوره مغز تخمه هم ميخوره ولى تخمه با پوست هنوز نديدم که بخوره لطفا راجب تغذيش راهنمايى کنيد ببخشيد و ممنون
    سلام
    تغییر صدا اکه با علائم دیگه بیماری همراه باشه باید دامپزشکی ببریدش
    در مورد تغذیه هم قاطی چیزایی که دوست داره میوه های دیگه هم بذارید مثلن سیب با موز و هویج ابپز بذارید مزه کنه میخوره
    جوانه گندم مقدار کم -حبوباتی که خوب تو اب مونده و ابپز شده
    تو قسمت مقالات غذاهای مجاز رو میتونید همشو بهش کم کم معرفی کنید شاید خورد
    اگرم نخرود با غذاهایی که دوست داره قاطی کنید

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.hk نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم ازتون ممنون میشم بهم کمک کنین
    من یه جوجه ملنگو خریدم که اون موقع که خریدمش تقریبا یک هفته داشت و الان یه ماهشه دیگه پرهاش در اومده ،موقعی که خریدمش بدنش کاملا لخت بود حتی کرک هم نداشت و به اندازه یه تخم مرغ بود .من براش سرلاک اگزکت خریدم و از همون اول همونو میخوره من با سرنگ کم کم داخل دهانش میریزم تا قورت بده تقریبا هر 4 ساعت بهش 8 سی سی میدادم اوایل مثل همه طوطیا که در موردشون خونده بودم با اشتیاق غذا میخورد و اون حالت هد زدن رو داشت ولی بعد دیگه این کارو نمکرد و خیلی آروم غذا میخوره فقط صدای جیر جیر در میاره و الان دو روزی هست که زیاد به غذاش علاقه ای نشون نمیده گاهی سرشو تکون میده به چپ و راست و غذا رو بیرون میریزه فکر کردم براش میوه رنده شده بزارم پس منم رنده سیب و هویج پخته شده و موز رو امتحان کردم که بهشون لب نمیزنه به زبونش که میخوره سرشو تکون میده انگار بدش میاد. یه چند روزی هست که یه حلقه سبز روشن دور گرنش در اومده که برام عجیبه چرا این حلقه رو داره .من از روز اول داخل جعبه گذاشتمش و فقط برای غذا خوردن بیرون آوردمش جعبه داخلش تاریکه فقط روی درش یه طلق گذاشتم که نور کمی داخل جعبه بره ولی در کل همیشه در جعبه بسته هست ، با این وجود که از اول پیش من بوده و با دست غذا خورده و من موقع غذا خوردن بسیار آروم باهاش حرف میزنم و نازش میکنم ولی به شدت از بیرون جعبه میترسه نمیدونم چرا . یعنی کلا وقتی بیرونه و دارم بهش غذا میدم تا وقتی بین حولش هست و داره غذا میخوره آرومه به محض اینکه حوله بره کنار فوری فرار میکنه میره طرف جعبه و وقتی هم که در جعبشو باز میکنم تا بیرون بیارمش صدای عصبانی در میاره .ببخشید خیلی حرف زدم ولی هر چی بود و گفتم .ممنون میشم در مورد غذا خوردنش کمکم کنید و اینکه چرا انقدر میترسه .
    از همگی دوستان ممنون
    سلام
    اگه پرهاش کامل شده میتونید تو قفس بذاریدش البته بازم نباید بهش باد بخوره
    در مورد تغذیش هم فعلن همون اگزکت رو باید مصرف کنید براش غذای نرم بذارید شاید کم کم خودش بتونه بخوره البته هنوز تا سن 75و80 روزگی که دونه خور بشه باید سرلاک بخوره ولی در حد همون بازی کردن با میوه ها و غذاها باعث میشه زودتر غذا خور شه

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو ارشد شهرسازی و کارمند
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    میانگین پست در روز
    0.18
    تعداد ارسال ها
    106
    سلااام
    کنجد منو میشسناسید که امروز صبح که رو قفسشو برداشتم یکی از دماش کف قفس بود بلند ترین دمش چرااااا؟ دمش خراب نبود
    سالمه فک میکنم این از همه هم بلند تر بوده بنظر نمیاد کنده شده باشه شایدم کنده نمیدونم اخه اهلش نیست همیشه با ملایمت پراشو مرتب میکنه
    یه چیزه دیگه که باعث تعجب خییییییییلی زیادم شد من از صبح ساعت هفت که ترکش کردم تا ساعت پنج ظرف غذاشو دیدم کپ کردم تخمه نخورده بود چرااااااااااا؟؟ همیشه تمامشون میکرد سیب اما خورده بود اما بازم زنظرم نسب به روزای قبل کمتر
    چه اتفاقی افتاده ؟

اینم دمش که گفتم

ویرایش توسط قاصدک24 : 30th May 2015 در ساعت 07:58 PM دلیل: افزودن عکس

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.23
    تعداد ارسال ها
    4,604
    سلااام
    کنجد منو میشسناسید که امروز صبح که رو قفسشو برداشتم یکی از دماش کف قفس بود بلند ترین دمش چرااااا؟ دمش خراب نبود
    سالمه فک میکنم این از همه هم بلند تر بوده بنظر نمیاد کنده شده باشه شایدم کنده نمیدونم اخه اهلش نیست همیشه با ملایمت پراشو مرتب میکنه
    یه چیزه دیگه که باعث تعجب خییییییییلی زیادم شد من از صبح ساعت هفت که ترکش کردم تا ساعت پنج ظرف غذاشو دیدم کپ کردم تخمه نخورده بود چرااااااااااا؟؟ همیشه تمامشون میکرد سیب اما خورده بود اما بازم زنظرم نسب به روزای قبل کمتر
    چه اتفاقی افتاده ؟

اینم دمش که گفتم

سلام، احتمال زیاد تو پرریزی رفته، پر ریزی از پرهای بزرگ شروع میشه

تخمه رو کم کنید تو رژیم غذاییش روزی یک مشت کافیه

تو دوران پرریزی غذاهای کلسیم دار و مواد معدنی بهش برسونید.

از مکمل "مودا" برند تابرنیل هم میتونید استفاده کنید

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو ارشد شهرسازی و کارمند
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی وملنگو
    شماره عضویت
    17650
    میانگین پست در روز
    0.18
    تعداد ارسال ها
    106
    سلام ممنونم چیکار کنم پر ریزی نکنه
    دیروز برای اولین بار رفت حمام خودش سرشو توی ظرف ابش شست در واقع یه کم خیس شد منم با حوله ابشو گرفتم و سشوار از دور بهش اروم گرفتم خشکش کردم برای اون نیست ؟
    باشه حتما براش میگیرم
    یه کم هم دیروز عدس خورد اما خیلی کم
    این مکملو چه جوری بهش بدم اب زیاد نمیبینم بخوره

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.23
    تعداد ارسال ها
    4,604
    سلام ممنونم چیکار کنم پر ریزی نکنه
    دیروز برای اولین بار رفت حمام خودش سرشو توی ظرف ابش شست در واقع یه کم خیس شد منم با حوله ابشو گرفتم و سشوار از دور بهش اروم گرفتم خشکش کردم برای اون نیست ؟
    باشه حتما براش میگیرم
    یه کم هم دیروز عدس خورد اما خیلی کم
    این مکملو چه جوری بهش بدم اب زیاد نمیبینم بخوره
    پر ریزی یه سیکل طبیعیه و ممکنه در سال دوبار هم اتفاق بیوفته و بخاطر تغیرات دما و فصول هست

این مکمل رو باید تو ظرف آبش اضافه کنید، دو ساعت ظرف ابش رو بردارید بعد مکمل رو اضافه کنید و براش بگذارید

دستور مصرفش تو انجمن هست سرچ کنید

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی - ماهی - قناری -
    شماره عضویت
    17670
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    45
    سلام دوستان بند در چند پست بالا گفته بودم که طوطی من که با سرنگ غذا میدادم غذا نمیخوره بعد از کمی تحقیق گفتند که با سرنگ شیلنگ دار غذا بدید همین کارو انجام دادم پرها در اومده داره شاه پر هارو بلند و تخت میکنه مشکلی که غذا خودش نمیخوره میلی نداره !

ارزن بزارم پیشش ؟ چخ کار کنم باز هم به همون روال سرلاک بریزم تو معدش ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)