صفحه 34 از 529 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525384134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 5288
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    سلام

من یه طوطی ماده بالغ که حدودا 3 سال بیشتر داشت یه مدتی داشتم اما وحشی بود زیاد باهاش کار کردم ولی باهام رابطه برقرار نکرد و من هم دیدم که از من خوشش نمیاد گفتم اذیت نشه و پسش دادم.

بله منقار که از دو قسمت پایینی و بالایی درست شده و قسمت بالایی کمی بلند تر از پایینی هست.اگه در عکس طوطی های بالغ نگاه کنی متوجه میشی قسمت پایینی منقار از رنگ قرمز به رنگ سیاه تغییر رنگ داده ولی چون در نر ها بدلیل
    طوق گردن که از قسمت منقار با رنگ سیاه شروع و نهایتا در پشت کردن با رنگ قرمز مایل به صورتی تموم میشه که در نر ها به دلیل همین طوق ، سیاهی منقار زیاد به چشم نمیاد ولی در ماده ها چون طوق ندارند این سیاهی کاملا معلومه.از این طریق میشه فرق بین طوطی نابالغ با طوطی ماده که به هم شباهت دارند تشخیص داد.

من این نشانه رو دیدم و برای اینکه مطمئن بشم هر موقع از جلو پرنده فروشی ها رد بشم اگه طوطی ماده ببینم به منقارش دقت میکنم که تا به حال 99% ماده ها به همین شکل هستند.

در مورد اسم " کوتریموکسازول " هم باید بگم دکتر اسمش اشتباه ننوشته من موقع تایپ بعضی موقع ها بی دقتی میکنم که این مورد نباید از نادانستن دکتر فرض کنید.

من میدونم که آنتی بیوتیک ها رو باید با معده خالی خورد و قبل از استفاده از دارو از سایتهای اطلاعات دارویی به نحوه مصرف و عوارض جانبی و هشدار هاش نگاه میکنم که دقیقا بدونم چطوری باید استفاده کنم.ولی از آنجایی که جوجه ها خیلی ضعیف هستند و به خاطر استفراع ضعف بدنیشون بیشتر هم شده دلم نیومد با شکم خالی داروی به اون تلخی رو بدم بهش.راستش دلم میسوزه به حالشون .بعضی وقتها یه جوری به من نگاه میکنند که انگار میخوان بگن که من اذیت نکن.

"اریترومایسین" رو هم 4 روز کامل طبق تجویز دکتر با رعایت دوره درمان دادم ولی آبریزش بینی قطع نشد.
    مقدار تمام آنتی بیوتیک ها رو هم یک چهارم قرص و با فاصله زمانی 6 ساعت برای اریترومایسین و فاصله زمانی 12 ساعت برای دو تای دیگر باید رعایت می کردم.در ضمن من اونقدر هم نادان نیستم که چند آنتی بیوتیک با هم بدم.چشم بازم رعایت میکنم.

از آدرس اون سایت هم خیلی ممنونم که دادید راستش دنبال همچین آدرسی میگشتم.

اگه بازم چیزی به نظرتون برسه ممنون میشم بگید.

من هیچ وقت نمیتونم مینام از یاد ببرم.خیلی خیلی دوسش داشتم.طوطی خیلی مهربون و بی آزاری بود.از هیچ کس نمیترسد و کاملا باهوش و با استعداد بود:46:.

اینم عکس هاش

--------------------------------------------------------------------------

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی طوق دار هندی
    شماره عضویت
    4130
    فکر کنم سو تفاهم شده هاااا .
    چون شما از آپلود سنتر انجمن استفاده کردید وقتی سرور دچار مشکل میشه کل عکس ها به صورت پیش فرض به یک تصویر خاص تغییر میکنه . حتی در سرور های آپلود عکس خارجی هم همینطور هست . وقتی که عکس از روی سرور پاک میشه و یا سرور مشکل پیدا میکنه یه عکس خاص که معمولا تبلیغ اون سایت هست جایگزین میشه . الان هم کل انجمن با مشکل فنی رو به رو هست . مثلا همین الان صفحه انجمن به هم ریخته اجرا شده .

ببینید عکس های پست های قبلی هم که در آپلود سنتر انجمن آپلود کردن همین مشکل را داره ؟ یا فقط عکس های شماست . اگه فقط عکس شما باشه حق داری ناراحت بشی .

ویرایش :
    همین الان صفحه 24 را بزن . سر پست های da vinci هم همین بلا اومده . پس مشکل از سرور هست . ناراحت نشو .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    سلام به آقا یا خانومی که پست من ویرایش کرده

کی پست من ویرایش کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه من عکس مبتذل گذاشتم که عکسهای طوطی من(مینا) پاک کردین و بجاش تبلیغات سایت قرار دادین.واقعا متاسفم براتون که به خودتون اجازه میدید که پستی که هیچ گونه مخالف قوانین انجمن نیست ویرایش کردید و اعتماد ما رو نسبت به سایت و خودتون اینطوری از بین بردید.

من دیگه به این سایت نمیام.
    عکس مبتذل نبود دوست عزیز . دیشب سایت رو به روز رسانی کردند. کمی مشکلات پیش اومده و عکس ها به این شکل افتاده. مدیریت در حال حل این مشکل هستند. از شما پوزش می خوایم. لطفا کمی صبور باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    tabriz10 سلام
    چرا انقدر زود عصبانی شدید...خب این سایت هم مثل همه سایت های دیگه ممکنه به مشکل بر بخوره...این یه چیز طبیعیه.....فکر کنم مشکل فنی داشتن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق63 نمایش پست ها
    tabriz10 سلام
    چرا انقدر زود عصبانی شدید...خب این سایت هم مثل همه سایت های دیگه ممکنه به مشکل بر بخوره...این یه چیز طبیعیه.....فکر کنم مشکل فنی داشتن
    سلام

قبول کنید شقایق خانم شما هم بودید ناراحت میشدید...

البته من بخش مشکلات این موضوع رو مطرح کردم و پیشنهاد دادم اگه طول میکشه اطلاعیه بزنن ولی آقای اژیده گفتند تا فردا حل میشه و عکس ها هم بر میگردن

راستی"
    tabriz10 " جان کارت به کجا کشید؟ حالشون چطوره؟ تهوع، مدفوع، آبریزش و... همه خوب شدن؟..... میشه تعریف کنی چه اتفاق هایی پیش اومد

و یه سوال دیگه، نگفتی کدوم نژاد ها اون علامته رو دارن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق63 نمایش پست ها
    tabriz10 سلام

بابا من به اشتباهی کردم شده واسه من عثمان هر کی گذرش به این انجمن میافته یه پست میزنه و به من میتوپه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    دوستان مشکلی پیش نیومده که. tabriz 10 دوست خوب شما هم ناراحت نشید لطفا.

دوستان می خواستن توضیح بدن تا شما از ناراحتی خارج بشید .
    ویرایش توسط hsoonheb : 9th June 2011 در ساعت 01:07 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    سلام قصد من توهین نبود به خدا.می خواستم از ناراحتیتون کم کنم.شرمنده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    بابا این چیزا که دیگه این حرفا رو نداره..... روی هم دیگه رو ببوسین قال قضیه رو بکنین بره دیگه:smile (139):...."tabriz 10"داداش، بیا بگو حال جوجو ها چطورن مردیم از نگرانی..... الان چه وقت قهر کردنه، تازه داشتم کشفت میکردم! :smile (192):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام به همگی

وضع جوجه ها خدارو شکر بهتره.یکم دمای محیط بالا بردم.چند روز هم دارو دادم.اسهالشون قطع شده.آبریزش هم قطع شده.حالشون خوبه.اشتهای خوبی دارند.نگرانیم از اینه که عوارض بیماری بعد از چند وقت دیگه دیده بشه یا بیماری بعد از چند ماه دیگه دوباره ظاهر بشه.

من از هیچ کس قهر نمیکنم .سنم اجازه نمیدم بچه گونه رفتار کنم.من فکر کردم کسی پستم ویرایش کرده ولی بعدا متوجه شدم اشتباه فکر کردم و سایت مشکل داشته.از مدیران پیام خصوصی دادن و قضیه رو توضیح دادند.حالا هم کسی به خاطر حرف های من ناراحت هست معذرت میخوام.

ممنون

صفحه 34 از 529 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525384134 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)