کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16066
    دوستان سلام
    الان نزدیک به 2ماه که طوطی من که تقریبا 7-8 ماهش شده تنفسش غیرعادی شده و خس خس میکنه و تند نفس میکشه (دل دل میزنه) و بی حوصله شده و چرت میزنه اما غضا خوردنش هنوز خوبه(هر چند مثل قبل نیست) روزای اول که فهمیدم سریع بردمش دکتر گفت عفونت کیسه های هوایی و چند تا دارو داد بعد چندتا امپوا زد و این داستان ادامه داشت تا تغییر چندانی نکرد و عکس رادیولوژی گرفتیم باز گفت همون بیماریه و دوباره دارو و دوباره عکس گرفتیم و همون بیماری و یه سری دارو دیگه .... دکتره هم کم اورده که چشه؟؟؟ داروهاش چون زیاد بودو خیلیاش تاریخش تموم شد ریختم بیرون اما یه سری که هست مینویسم: پودر ازیروسین100 شربت منتول هگزین انروفلوکاسین 10% شربت سولتریم و شربت موکولین و الی اخر دوستان خواهشا کمک کنید اگر کسی اطلاعات داره یا تجربه مشابه داشته .... و اگه دامپزشک مناسبی تو کرج سراغ دارید معرفی کنید فوررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رررررررررررررری

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    کدوم دامپزشکی بردیدش؟ حالا کرج نباشه تهران باشه اشکالی داره مگه ؟ ارزشش رو داره پرنده رو نجات بدید . یک سر به کلینیک دکتر برهانی کیا بزنید . شمارش رو دوستانی که دارند براتون میزارن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16066
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    کدوم دامپزشکی بردیدش؟ حالا کرج نباشه تهران باشه اشکالی داره مگه ؟ ارزشش رو داره پرنده رو نجات بدید . یک سر به کلینیک دکتر برهانی کیا بزنید . شمارش رو دوستانی که دارند براتون میزارن
    سلام بیمارستان دامپزشکی 14 مهر سه راه گوهردشت اونجوری که لازم بشه تهران هم میرم گفتم ترجیحا کرج اگه باشه خوب راحت تره دیگه کلافمون کرده وضعیتش البته بی انصافی بگم خوب نشده خیلی از قبل بهتره به طوری که قبلا انقد صدای نفس کشیدنش زیاد بود که شب نمیتونستیم بخوابیم و هی باهاش سروکله میزدم اروم شه اما الان خیلی بهتره و صداش خیلی کم شده و به راحتی قابل شنیدن نیست ولی کسل و بی حاله و سروصدایی از خوذش درنمیاره منظور اینکه دکتر میگه نمیدونم دیگه چشه باید به این همه دارو جواب میداد نو این بازه زمانی بلند مدت...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16066
    سلام دوستان کسی نیست به ما راهنمایی پیشنهادی........... بده؟؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط PESTE نمایش پست ها
    سلام بیمارستان دامپزشکی 14 مهر سه راه گوهردشت اونجوری که لازم بشه تهران هم میرم گفتم ترجیحا کرج اگه باشه خوب راحت تره دیگه کلافمون کرده وضعیتش البته بی انصافی بگم خوب نشده خیلی از قبل بهتره به طوری که قبلا انقد صدای نفس کشیدنش زیاد بود که شب نمیتونستیم بخوابیم و هی باهاش سروکله میزدم اروم شه اما الان خیلی بهتره و صداش خیلی کم شده و به راحتی قابل شنیدن نیست ولی کسل و بی حاله و سروصدایی از خوذش درنمیاره منظور اینکه دکتر میگه نمیدونم دیگه چشه باید به این همه دارو جواب میداد نو این بازه زمانی بلند مدت...
    سلام دوستان کسی نیست به ما راهنمایی پیشنهادی........... بده؟؟؟؟
    سلام.دوست عزیز بیماریی که با این داروهای قوی درمان نشده اینجا توسط کاربرهایی که سواد دانشگاهی ندارن نمیشه براش درمان پیدا کرد.من توصیه میکنم یکبار بیارید دکتر معماریان ویزیتش کنه.راهکار دیگه ای به ذهن کسی نمیرسه جز مراجعه به دامپزشک های با تجربه تر.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16066
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز بیماریی که با این داروهای قوی درمان نشده اینجا توسط کاربرهایی که سواد دانشگاهی ندارن نمیشه براش درمان پیدا کرد.من توصیه میکنم یکبار بیارید دکتر معماریان ویزیتش کنه.راهکار دیگه ای به ذهن کسی نمیرسه جز مراجعه به دامپزشک های با تجربه تر.
    خاب مومن خدا منم نگفتم برام دارو تجویز کنید میگم کسی اگه شرایط منو داشته یا دامپزشکی معتبر میشناسه ترجیحا کرج به من معرفی کنه .... نه که برم تهران بازم معرفی کنه... ادرس و تلفن بدید مرسی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    خاب مومن خدا منم نگفتم برام دارو تجویز کنید میگم کسی اگه شرایط منو داشته یا دامپزشکی معتبر میشناسه ترجیحا کرج به من معرفی کنه .... نه که برم تهران بازم معرفی کنه... ادرس و تلفن بدید مرسی
    بله بنده هم به شما یک دامپزشک که قبلا مورد مشابه شمارو کسی داشته و مراجعه کرده بهشون معرفی کردم.توی نت سرچ کنید آدرس کلینیکشون رو گیر میارید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    سلام

عکسهای رادیولوژی را برای من بفرستید یک نگاهی بکنم.

موقع تحرک زیاد پرنده نفس و انرژی کم میاره؟

غذای طوطی در این دو ماه چی بوده و به چه مقدار؟
    ویرایش توسط derakht : 22nd December 2014 در ساعت 08:36 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    سلام خسته نباشید
    از استادان گرامی چند تا سوال داشتم من یک هفته پیش یه ملنگو خریدم میخام بدونم حدودا چند سالشه؟ بالغ شده یا نه

ویرایش توسط wow2005dlta : 23rd December 2014 در ساعت 03:28 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    از استادان گرامی چند تا سوال داشتم من یک هفته پیش یه ملنگو خریدم میخام بدونم حدودا چند سالشه؟ بالغ شده یا نه

طوق طوطی شما نشون میده که بالغ و نره و حد اقل ۲ سال و نیم یا بیشتر سنت داره .

ولی با توجه پای پینه بسته و داغون ، حدس من اینه که طوطی شما بیش از ۶-۷ سال سنشه . لطف میکنید یک عکس خیلی خیلی واضح و از فاصله نزدیک از پای طوطی ملنگو بگیرید؟

این عکس رو نگاه کنید .

تصویر دوم پای پرنده ای رو نشون میده که بیماری Scaly Leg داره . طوطی شما پاش اینجوری نیست ولی کمی زمخت شده و بین فلس های پاش حالتی شکل پینه بستن ایجاد شده . میتونه مراحل اولیه این بیماری باشه هر چند که ممکنه مشکل خاصی هم نداشته باشه و صرفا به دلیل عدم رسیدگی صحیح و سن زیاد اینطور شده باشه

عکس رو بفرستید لطفا ...

صفحه 305 از 529 نخستنخست ... 205255286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324355405 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)