کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16507
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اگه رام نیست با توجه به سنش که تو پست های قبل گفتید ، این موارد تقریبا حل نشدنیه. با گذشت زمان ممکنه کمی بهتر بشه اما نه کاملا .

اما اگه رام هست و روی دست میاد و کلا رابطه خوبی داره با شما یا بقیه ، برگشتنش به قفس طبیعیه چون روی قفس یا داخل قفس احساس امنیت میکنه و اصلا چیز عجیبی نیست با تمرینات و اعتماد بیشتر کمتر میشه ..

تو این مدت چطور باهاش تمرین کردین ؟ با دست غذا دادین بهش ؟ روی دست اومدن رو چطور باهاش تمرین کردین ؟
    سلام- والا با دست که غذا نمیگیره ، در میره، وقتی دستم رو میبرم سمتش اگه بخواد بیاد راحت میاد رو دستم، اما نخواد شروع میکنه به حالت گرفتن . احتمال میدم صاحب قبلیش با ترسوندن و زدن رامش کرده که انقدر میترسه.
    چند جا رفتم ، جوجه نداشتن که باهاش عوض کنم... دنبال یه آدم منصف و آشنا میگردم که کمکم کنه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا م نمایش پست ها
    سلام- والا با دست که غذا نمیگیره ، در میره، وقتی دستم رو میبرم سمتش اگه بخواد بیاد راحت میاد رو دستم، اما نخواد شروع میکنه به حالت گرفتن . احتمال میدم صاحب قبلیش با ترسوندن و زدن رامش کرده که انقدر میترسه.
    چند جا رفتم ، جوجه نداشتن که باهاش عوض کنم... دنبال یه آدم منصف و آشنا میگردم که کمکم کنه
    فکر نمیکنم با این شرایط نتیجه ای قابل قبولی از تمرینات بدست بیارید . اما سعی کنید حداقل با دست بهش غذا بدین و بعد واسه تمرینات بعدی برنامه ریزی کنید .

به اسم رام خریدین این طوطی رو ؟ یعنی قبلا رام بوده؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16507
    فکر نمیکنم با این شرایط نتیجه ای قابل قبولی از تمرینات بدست بیارید . اما سعی کنید حداقل با دست بهش غذا بدین و بعد واسه تمرینات بعدی برنامه ریزی کنید .

به اسم رام خریدین این طوطی رو ؟ یعنی قبلا رام بوده؟
    آره به اسم رام خریدم ... مـثلا جای معروفیم بود ... :-(

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    آره به اسم رام خریدم ... مـثلا جای معروفیم بود ... :-(
    سلام . با دست بهش غذا بدین یه مدت ببینید پیشرفتی داره یا نه .

اگه تونستید.. که میشه یکم امیدوار شد

اما اگه نتونید با دست غذا بدین و هدفتون یه طوطی رام هست ، بهتره به فکر یه طوطی دیگه باشید

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام - امیدوارم خوب باشین.
    دوستان با توجه به اینکه الان حدود 2 ماه داره از بودن ملنگوم میگذره و من همه کاری کردم که با هام اوکی باشه ولی باز هم وقتی میاد بیرون و رو دستم ، سریع میخواد پرواز کنه بره تو قفسش... اصن کلا برعکس همه پرنده هاس، در رو هم باز میزارم میاد یه دور دور قفسش میچرخه ، باز میره تو. روزی یکی دو بار میارمش بیرون حتی واسه اینکه پرواز نکنه بره تو قفسش میزارمش رو زمین راه بره ، اما باز میره سمت قفسش.
    نمیدونم چیکار کنم باهاش :-(
    سلام برا ملنگو 2 ماه زمان کمیه
    کاسکو با اون شخصیتش 2 3 ماه زمان میخواد برا دستی شدن
    ملنگو لجبازه اگه نخواد بهت عادت کنه واقعا نمیتونی باهاش دوست بشی
    اگر هم قبلا صاحب داشته باید برگردونیش پیش صاحب اولش
    من چندماه پیش یه ملنگو رو از یه نفر گرفتم که اون شخص طوطی رو از صاحبش خریده بود
    طوطی به من و نفر قبلی که عادت نکرد هیچ وقتی دادمش به رفیقم با اونم سرسختی میکرد آخرش وقتی برگردوندیمش پیش صاحب اولش انگار مادرش رو دیده ! رفتارش عوض شد
    اگر هم طوطیت صید شده از طبیعته کلا بیخیال شو کم کم به سن بلوغ هم نزدیک میشه بدتر میشه !!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16507
    سلام . با دست بهش غذا بدین یه مدت ببینید پیشرفتی داره یا نه .

اگه تونستید.. که میشه یکم امیدوار شد

اما اگه نتونید با دست غذا بدین و هدفتون یه طوطی رام هست ، بهتره به فکر یه طوطی دیگه باشید
    تو فکر یه طوطیه دیگه هستم اما ... جایی رو نمیشناسم که بتونم عوضش کنم... :-(

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    تو فکر یه طوطیه دیگه هستم اما ... جایی رو نمیشناسم که بتونم عوضش کنم... :-(
    بفکر عوض کردنش نباشید چون هیچ وقت هم جایی رو پیدا نخواهید کرد.این رو بفروشید و در اینترنت یا مغازه هایی که بلد هستید سر بزنید و موارد خوبی که به چشمتون خورد رو بخرید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    14899
    با سلام
    یه مدت مرغ عشق داشتم که فروختم حالا دوست دارم ملنگو بخرم تو این فصل یعنی پاییز ملنگو جوجه هست ؟ من دونخور شدش رو بگیرم یا گوشتی ؟ برای من که 15 سال سن دارم مناسب هست این نوع طوطی ؟ قیمتی جوجش چنده ؟ (هم گوشتی و هم دونخور شده ) کلا برای خرید با قفس و وسایل بازی و . . . چقدر باید هزینه کرد ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_torabi نمایش پست ها
    با سلام
    یه مدت مرغ عشق داشتم که فروختم حالا دوست دارم ملنگو بخرم تو این فصل یعنی پاییز ملنگو جوجه هست ؟ من دونخور شدش رو بگیرم یا گوشتی ؟ برای من که 15 سال سن دارم مناسب هست این نوع طوطی ؟ قیمتی جوجش چنده ؟ (هم گوشتی و هم دونخور شده ) کلا برای خرید با قفس و وسایل بازی و . . . چقدر باید هزینه کرد ؟
    سلام.الان که ملنگو گوشتی یا همون سرنگی گیر نمیارید.فصل دو و سه میتونید جوجه های گوشتی گیر بیارید.الان جوجه های دان خور شده کم و بیش هست.البته بسیار محدود جوجه های گوشتی تکثیر ایران ملنگو هم هست که باید بگردین تا پیدا کنید.نگهداری جوجه ی امسال سخت نیست و راحت هم رام و دستی میشه.قیمتی هم حدود 250-300 داره .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    14899
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.الان که ملنگو گوشتی یا همون سرنگی گیر نمیارید.فصل دو و سه میتونید جوجه های گوشتی گیر بیارید.الان جوجه های دان خور شده کم و بیش هست.البته بسیار محدود جوجه های گوشتی تکثیر ایران ملنگو هم هست که باید بگردین تا پیدا کنید.نگهداری جوجه ی امسال سخت نیست و راحت هم رام و دستی میشه.قیمتی هم حدود 250-300 داره .
    ممنون
    خود جوجه چند ؟ فقط دونخور شده باشه رام بودن و حرف زدن رو خودم میتونم یاد بدم ! شما ندارید ؟ برا سنم این طوطی مناسبه ؟

صفحه 294 از 529 نخستنخست ... 194244275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313344394 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)