کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    نه فقط میخواستم بدونم.
    چون خیلی جالبه . دو پرنده شبیه هم فقط از نظر جثه فرق میکنه.
    من لاری پرورش میدم. مثل این میمونه که خروس لاری با اون گندگیشو با مرغ معمولی شمالی جفت بزنی. جوجه میده و دورگ میشه.
    بعد جوجه های این طوطیا چی میشه؟
    بهشون میگن طوطی هیبرید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    بهشون میگن طوطی هیبرید

خیلی ممنون جالبه .
    در همین مورد یه سرچی کردم و نتیجشو در اختیارتون میذارم. فقط تو همین تایپیک بذارم یا تایپیک جداگانه بزنم؟؟؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    خیلی ممنون جالبه .
    در همین مورد یه سرچی کردم و نتیجشو در اختیارتون میذارم. فقط تو همین تایپیک بذارم یا تایپیک جداگانه بزنم؟؟؟؟؟؟
    اگه ترجمه کردید تاپیک جدید ولی اگه ادرس سایت هست همین جاالبته سایت های فارسی فکر کنم نباید نام برده شه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    با عرض سلام بر همه دوستان
    امروز قصد دارم نمونه هایی از طوطی های هیبرید در گونه پاراکیت ها را برای دوستان معرفی کنم.
    همانطور که دوستان مستحضر هستند گونه پاراکیت ها دارای زیرگونه های بسیاری است که تقریبا بیشتر این زیرگونه ها میتوانند باهم جفت خورده و صاحب جوجه شوند که واقعا طوطی های هیبرید زیبایی تولید می شوند. یک نکته مهم هم اینکه طوطی های هیبرید در گونه پاراکیت ها عقیم نیستند و میتونند تولیدمثل کنند.

عکس فوق طوطی هیبرید حاصل از جفت گیری شاه طوطی و ملنگو می باشد. همانطور که ملاحظه می کنید از نظر ظاهری از هردو پرنده مشخصاتی دارد. اندازه این پرنده به 48-50 سانتیمتر از سر تا انتهای دم میرسد.
    نکته مهمی که در تولیدمثل این طوطی باید مدنظر داشت این است که معمولا با این روش میشود سایر موتاسیون ها را در زیرگونه شاه طوطی ایجاد نمود..

این طوطی هیبرید حاصل جفتگیری ملنگو و پاراکیت سر سنگی است. از این طوطی هم در ایجاد موتاسیون های جدید استفاده می شود.

ین طوطی هیبرید حاصل جفت گیری پاراکیت سر آلویی و پاراکیت سر سنگی می باشد. بعضاً برای این طوطی به اشتباه نام "پاراکیت متوسط" (Intermediate Parakeet) هم بکار می رود، ولی این طوطی تفاوت فاحشی با پاراکیت متوسط خالص دارد. نوک زیرین این طوطی تیره یا مشکی است درحالیکه در پاراکیت متوسط خالص نوک زیرین زردرنگ می باشد.

منبع : Bird - Birds - Pet Parrots - Exotic Birds - All About Pet Birds

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    با عرض سلام بر همه دوستان
    امروز قصد دارم نمونه هایی از طوطی های هیبرید در گونه پاراکیت ها را برای دوستان معرفی کنم.
    همانطور که دوستان مستحضر هستند گونه پاراکیت ها دارای زیرگونه های بسیاری است که تقریبا بیشتر این زیرگونه ها میتوانند باهم جفت خورده و صاحب جوجه شوند که واقعا طوطی های هیبرید زیبایی تولید می شوند. یک نکته مهم هم اینکه طوطی های هیبرید در گونه پاراکیت ها عقیم نیستند و میتونند تولیدمثل کنند.

عکس فوق طوطی هیبرید حاصل از جفت گیری شاه طوطی و ملنگو می باشد. همانطور که ملاحظه می کنید از نظر ظاهری از هردو پرنده مشخصاتی دارد. اندازه این پرنده به 48-50 سانتیمتر از سر تا انتهای دم میرسد.
    نکته مهمی که در تولیدمثل این طوطی باید مدنظر داشت این است که معمولا با این روش میشود سایر موتاسیون ها را در زیرگونه شاه طوطی ایجاد نمود..

این طوطی هیبرید حاصل جفتگیری ملنگو و پاراکیت سر سنگی است. از این طوطی هم در ایجاد موتاسیون های جدید استفاده می شود.

ین طوطی هیبرید حاصل جفت گیری پاراکیت سر آلویی و پاراکیت سر سنگی می باشد. بعضاً برای این طوطی به اشتباه نام "پاراکیت متوسط" (Intermediate Parakeet) هم بکار می رود، ولی این طوطی تفاوت فاحشی با پاراکیت متوسط خالص دارد. نوک زیرین این طوطی تیره یا مشکی است درحالیکه در پاراکیت متوسط خالص نوک زیرین زردرنگ می باشد.

منبع : Bird - Birds - Pet Parrots - Exotic Birds - All About Pet Birds

سلام.لطفا حالا که دارید زحمت میکشید تاپیک جداگانه بزنید.این تاپیک فقط پرسش و پاسخ هست.

کاربر ساده

شماره عضویت
    15165
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام ببخشید طوطی شما تازه وارده؟؟؟چون عمل پخش کردن غذا درظرف بیشتر برای طوطیهای تازه وارد انجام میشه
    سلام
    من طوطی را حدود یکساله که دارمش

فرستاده شده از LT29iِ من با Tapatalk

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط walkman59 نمایش پست ها
    سلام
    من طوطی را حدود یکساله که دارمش

فرستاده شده از LT29iِ من با Tapatalk
    این میتونه نشون از وابستگیش به شما باشه که در حضور شما اقدام به برگردوندن ظرف غذاش میکنه ولی از دست شما خوب غذا میگیره.بهتره براش اسباب بازی توی قفس تعبیه کنید و غذای کمتری توی ظرفش بریزید و موقعی که این کار رو انجام میده واکنشی نشون ندید تا کم کم از سرش بیفته.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ملنگو و عروس هلندي
    شماره عضویت
    15687
    سلام . من براي ملنگو روزي 1:30 صدا خودمو ضبط كردم ميزارم به اين صورت سه كلمه رو تكرار ميكنم 5 بار سلام با فاصله يك ثانيه اينجوري سلام يك ثانيه سكوت سلام يك ثانيه سكوت بعد كلمات جطوري و خوبي به همين ترتيب 5 دفعه. اين روش چطوره ؟ تو ي سايت خوندم.
    ميتونه طوطي رو ب حرف بياره طوطي من 8 ماهشه مادست.
    چه ساعاتي از روز بهترين موقع است واسه تمرين ياد گير كلمات. اگه روشم اشتباهه روش درست گزاشتن صدا واسه طوطي رو بگين صداي ضبط شده منظورمه. ممنونممممممم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEINT نمایش پست ها
    سلام . من براي ملنگو روزي 1:30 صدا خودمو ضبط كردم ميزارم به اين صورت سه كلمه رو تكرار ميكنم 5 بار سلام با فاصله يك ثانيه اينجوري سلام يك ثانيه سكوت سلام يك ثانيه سكوت بعد كلمات جطوري و خوبي به همين ترتيب 5 دفعه. اين روش چطوره ؟ تو ي سايت خوندم.
    ميتونه طوطي رو ب حرف بياره طوطي من 8 ماهشه مادست.
    چه ساعاتي از روز بهترين موقع است واسه تمرين ياد گير كلمات. اگه روشم اشتباهه روش درست گزاشتن صدا واسه طوطي رو بگين صداي ضبط شده منظورمه. ممنونممممممم

سلام

صدای ضبط شده به خودی خود مشکلی نداره به شرط اینکه در کنارش حتما خودتون هم با طوطیتون تمرین کنید

روش استفادتون هم درسته

صبح و دم غروب زمانهای بهتری هستن برای تمرین

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ملنگو و عروس هلندي
    شماره عضویت
    15687
    سلام. اگه طوطي تو اتاق خواب باشه واسه آدم مشكلي به وجود نمياره؟؟ بيماري نميده ب انسان؟؟ طوطي من سالمه.
    يه سوال ديگه هم داشتم چند وقت يه بار طوطي هارو بايد حمام كرد طوطي من نيمه رامه . ممنووووووووووووووووووون

صفحه 240 از 529 نخستنخست ... 140190221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259290340 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)