فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  11,396
لایک لایک:  8,093
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 191 از 437 نخستنخست ... 91141181189190191192193201241291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,901 به 1,910 از 4369
    کاربر ساده

تخصص
    daneshjo
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    14176
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    23
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام دوستان میخواستم بپرسم طوطی تا اخر عمرش نوکش رشد میکنه؟ ملنگوی من نوکش مثل عکس های بقیه ملنگو ها قرمز نیست و همه اش نوکشو میماله به میله های قفس ،روی نوکشو زشت کرده چند وقتی میشه که حس میکنم نوکش داره رشد میکنه نمیزاره ازش عکس دقیق بگیرم خیلی شیطونه به نظرتون سنش چقدره و جنسیتش چیه؟ اگه نر باشه از چند سالگی طوقش درمیاد؟ راستی بعضی اوقات یه صداهایی از خودش درمیاره انگار میخواد صحبت کنه بعد ادمو نگاه میکنه یعنی منتظر جواب میمونه به نظرتون ط بیعیه؟

ویرایش توسط nafiseh65 : 11th November 2013 در ساعت 11:00 AM دلیل: ویرایش عکس

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.30
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaan نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بپرسم طوطی تا اخر عمرش نوکش رشد میکنه؟ ملنگوی من نوکش مثل عکس های بقیه ملنگو ها قرمز نیست و همه اش نوکشو میماله به میله های قفس ،روی نوکشو زشت کرده چند وقتی میشه که حس میکنم نوکش داره رشد میکنه نمیزاره ازش عکس دقیق بگیرم خیلی شیطونه به نظرتون سنش چقدره و جنسیتش چیه؟ اگه نر باشه از چند سالگی طوقش درمیاد؟ راستی بعضی اوقات یه صداهایی از خودش درمیاره انگار میخواد صحبت کنه بعد ادمو نگاه میکنه یعنی منتظر جواب میمونه به نظرتون ط بیعیه؟
    Welcome to nginx! Welcome to nginx!
    سلام.جنسیت و تعیین سن فقط از طریق عکس میتونه باشه.حتی حدس هم نمیشه زد که طوطی شما جنسیتش چیه و چند سالشه!!!
    نوک طوطی در صورتی که رژیم غذایی نامناسبی داشته باشه رشد غیر عادی میکنه وگرنه رشد طبیعی خودش رو داره.اگر رنگش تغییر کرده ممکنه به دلیل کمبود مواد معدنی و کلسیم بوده باشه.میوه جات و سبزیجات چی بهش میدید؟سنگ کف دریا یا بلوک معدنی توی قفسش داره؟
    باهاش تمرین سخنگویی دارید؟

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.23
    تعداد ارسال ها
    4,596

سلام

برای بهتر شدن رنگش همونطور که آقای اسکندری گفتن میوه و سبزیجات و کلسیم و کف دریا حتما باید داشته باشه

فلفل دلمه های رنگی خیلی خوبن

حتما روزی نیم ساعت آفتاب بخوره اما چون هواسرده از پشت شیشه هم خوبه.قفس تو آفتاب- سایه باشه که گرمازده نشده

به نظرم زیر نوکش یه هاله دودی هست درسته؟ اگر اینطور هست که نر هست و کم سن و سال حدود 1 سال

اگر توی عکس اینجوری افتاده و پرهای دودی رنگ نداره ماده هست

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربر ساده

تخصص
    daneshjo
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    14176
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    23
    سلام ممنونم دوستان عزیز
    میوهخیلی میخوره سیب خیلی دوست داره بلال هم میخوره واسش انار گذاشتم اصلا نخوردهویج ، حبوبات پخته ، گردو ،فندق و پسته هم نمیخوره هر موقع واسش فلفلدلمه ای گذاشتم اومدم دیدم انداختتش زمین نمیدونم میخوردش یا نه
    به قفسش نور میخوره هرموقع هم افتاب درمیادبراش ظرف اب میزارم اب بازی میکنه یه مدت براش کف درا گذاشتم دیدم نوک نمیزنهبرداشتم سفیدی نوکش واسه اینه که خیلی نوکش رو به میله های قفس میماله فکر کردمشاید نوکش میخاره قبل از این یه ملنگوی دیگه داشتم که مرد خیلی میترسم اینم بمیره
    راستش زیاد منظورتون در مورد هاله دور گردنمتوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید؟
    باهاشبرای صحبت کردن تمرین میکنم اما نمیدونم گوش میده یا نه به نظرتون یاد میگیره صحبتکنه؟

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.30
    تعداد ارسال ها
    6,284
    سلام ممنونم دوستان عزیز

میوهخیلی میخوره سیب خیلی دوست داره بلال هم میخوره واسش انار گذاشتم اصلا نخوردهویج ، حبوبات پخته ، گردو ،فندق و پسته هم نمیخوره هر موقع واسش فلفلدلمه ای گذاشتم اومدم دیدم انداختتش زمین نمیدونم میخوردش یا نه

به قفسش نور میخوره هرموقع هم افتاب درمیادبراش ظرف اب میزارم اب بازی میکنه یه مدت براش کف درا گذاشتم دیدم نوک نمیزنهبرداشتم سفیدی نوکش واسه اینه که خیلی نوکش رو به میله های قفس میماله فکر کردمشاید نوکش میخاره قبل از این یه ملنگوی دیگه داشتم که مرد خیلی میترسم اینم بمیره

راستش زیاد منظورتون در مورد هاله دور گردنمتوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید؟
    باهاشبرای صحبت کردن تمرین میکنم اما نمیدونم گوش میده یا نه به نظرتون یاد میگیره صحبتکنه؟
    کلا طوطی ها برای تعیین قلمرو خودشون هم که شده زیاد نوک به میله ی قفس میکشن و حتی میجون.برای نظافت نوک هم این کاررو میکنن.تغییر رژیم غذایی طوطی چیزی نیست که به سادگی امکان داشته باشه.
    باید مداومت و اصرار داشته باشید توی دادن یک غذا تا بر حسب کنجکاوی تستش کنه.
    در مورد هاله اطراف گردن آقا بابک کامل توضیح دادن.کجاش رو متوجه نشدید؟
    از قطره ی مینرال هم میتونی برای ملنگوت استفاده کنی.سبزیجات و میوه جات رو میتونی به صورت خورد شده هم توی ظرفش بریزی تا تنوع رنگی باعث تحریک کنجکاویش برای خوردنشون بشه.
    میتونی از پلت هم استفاده کنی.اگر بالای یک سال باشه به حرف آوردنش سخت هست ولی نشدنی نیست.تا عکس نگذارید نمیشه نظری داد.

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربر ساده

تخصص
    daneshjo
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    14176
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    23
    سلام سپاسگذارم که به این خوبی راهنمایی میکنید
    کنجکاوی میکنه نوک میزنه میندازه ،در واقع خیلی کنجکاوه اگه چیز جدید توی قفسش بزارم حتما به سرعت میره بهش نوک میزنه
    راستش اول فکر میکردم جایی که قراره طوق دربیاره باید پرهای طوسی داشته باشه(در مورد هاله طوسی رنگ) دقیق که نگاش کردم دیدم جایی که قراره طوق دربیاره انگار روی پراش رنگ طوسی زدن
    الان بهش دونه انار دادم خورد واسش سنگ کف دریا هم گذاشتم ولی نوکش خیلی زشت شده میبینمش عذاب وجدان میگیرم به زور یه عکس تمام رخ از نوکش گرفتم

بازم ممنونم از راهنمایی های خوبتون
    ویرایش توسط nafiseh65 : 12th November 2013 در ساعت 12:01 PM دلیل: لطفا بجای لینک خود عکس رو قرار بدید

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.23
    تعداد ارسال ها
    4,596
    سلام سپاسگذارم که به این خوبی راهنمایی میکنید
    کنجکاوی میکنه نوک میزنه میندازه ،در واقع خیلی کنجکاوه اگه چیز جدید توی قفسش بزارم حتما به سرعت میره بهش نوک میزنه
    راستش اول فکر میکردم جایی که قراره طوق دربیاره باید پرهای طوسی داشته باشه(در مورد هاله طوسی رنگ) دقیق که نگاش کردم دیدم جایی که قراره طوق دربیاره انگار روی پراش رنگ طوسی زدن
    الان بهش دونه انار دادم خورد واسش سنگ کف دریا هم گذاشتم ولی نوکش خیلی زشت شده میبینمش عذاب وجدان میگیرم به زور یه عکس تمام رخ از نوکش گرفتم

بازم ممنونم از راهنمایی های خوبتون

سلام

این حالت نوکش طبیعی نیست و کشیدنش به قفس هم علتش همین هست

بهتره ببریدش پیش دامپزشک تا داروی مناسب تجویز کنن و اینکه کلسیم کافی رو تو رژیم غذاییش حتما رعایت کنید

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربر ساده

تخصص
    تکنسین الکترونیک
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    14752
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    40
    با سلام.من با راهنماهی های سایت شما تونستم طوطی ملنگو خودم را اهلی کنم جوری که الان از من نمیترسه دیگه و از دستم غذا میگیره و روی دستم هم میاد اما حتما باید دستکش دستم کنم به 2 علت یکی بدجور گاز میگیره و یکی هم از دستم بدون دسکش میترسه.میشه بگید چکار کنم گاز نگیره و از دستم بدون دسکش نترسه>؟البته گاز را برای حفظ تعادلش میگیره اما خیلی محکم میگیره

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,604
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash12458 نمایش پست ها
    با سلام.من با راهنماهی های سایت شما تونستم طوطی ملنگو خودم را اهلی کنم جوری که الان از من نمیترسه دیگه و از دستم غذا میگیره و روی دستم هم میاد اما حتما باید دستکش دستم کنم به 2 علت یکی بدجور گاز میگیره و یکی هم از دستم بدون دسکش میترسه.میشه بگید چکار کنم گاز نگیره و از دستم بدون دسکش نترسه>؟البته گاز را برای حفظ تعادلش میگیره اما خیلی محکم میگیره
    وقتی گاز ناجور میگیره یعنی اهلی نیست . امیدوارم با دستکش به زور روی دست نیاورده باشیدش!

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash12458 نمایش پست ها
    با سلام.من با راهنماهی های سایت شما تونستم طوطی ملنگو خودم را اهلی کنم جوری که الان از من نمیترسه دیگه و از دستم غذا میگیره و روی دستم هم میاد اما حتما باید دستکش دستم کنم به 2 علت یکی بدجور گاز میگیره و یکی هم از دستم بدون دسکش میترسه.میشه بگید چکار کنم گاز نگیره و از دستم بدون دسکش نترسه>؟اه گاز را برای حفظ تعادلش میگیره اما خیلی محکم میگیره
    میشه بفرمایید چقدر رامه؟؟؟از دستتون غذا میگیره؟؟؟با دستکش چه طوری میاریدش روی دست؟؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)