فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  11,403
لایک لایک:  8,099
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 166 از 438 نخستنخست ... 66116156164165166167168176216266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,651 به 1,660 از 4376
    همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan star نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    نه مولتی رو از دیروز بهش دادم.
    طوطی هم رام نیست ولی از دست غذا میگیره و سرنگ رو بردم تو قفس مثل یه بچه طوطی میخورد. البته من تو اتاق ازادشون میکنم و میچرخن تو خونه.
    مولتی ویتامین پیدا نکردم و مولتی بچه براش گرفتم.ولی یکی گفت تی ان تی بهش بده حالا نمیدونم پودر بود یا قرص.
    سلام.دوست عزیز به هر توصیه ای گوش ندید.تی ان تی به درد طوطی نمیخوره.حالا اگر یکی تست کرده و فعلا برای طوطیش مشکلی پیش نیومده دلیل بر خوب بودن و جواب مثبت تستش نیست.همون سانستول هم بشدت دز بالایی داره و واسه طوطی ضرر داره.حداکثر یک قطره اونم دو روز در میون بهش بدید و از اینکه به خاطر طعم شیرینش طوطی خوب میخوره خوشحال نشید که بهش بدید.همون یک قطره هم به همراه حداقل دو سی سی آب بهش بدید.

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربر ساده

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    12537
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    22
    مرسی با همون
    سانستول
    بهتر شد.
    ولی چون به همدیگه میزنن جداشون کردم.
    ولی بخوام جفتشون کنم باید چیکار کنم؟؟

کاربرفعال

تخصص
    karmand
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    malengo
    شماره عضویت
    12617
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    80
    بار هم ممنون به خاطر جوابهای خوبتون
    چشم حتمی عکسهاش می ذارم تا این فندق خان ما رو ببینید فقط یه چیزی من همه آینه هاش برداشتم اما اون تا از قفس میاد بیرون میره سراغ آینه بزرگی که تو سالن و کنار اون میشینه حالا میگید مانعش بشم یعنی بلندش کنم یا آینه را بردارم از اونجا؟؟؟و یه چیز دیگه بیرون از قفسم واسش اسباب بازی بذارم ؟ و در ضمن من بعد از صحتنهام با شما کم کم دارم مدت تو قفس بودنش زیاد میکنم اما اونم میاد پایین و تمام روزنامه زیر قفس و پاره میکنه بعدم کل غذایی که واسش میذارم و پرت میکنه و پخش میکنه تا فاصله نیم متری از قفس هم حتی غذاهاش پرت شده وقتیم میارمش بیرون تا نیم ساعت میچسبه بهم و کل سر و صورتم نوک میزنه مگه میشه اون وقت به این بچه وابسته نشد؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط fedii نمایش پست ها
    بار هم ممنون به خاطر جوابهای خوبتون
    چشم حتمی عکسهاش می ذارم تا این فندق خان ما رو ببینید فقط یه چیزی من همه آینه هاش برداشتم اما اون تا از قفس میاد بیرون میره سراغ آینه بزرگی که تو سالن و کنار اون میشینه حالا میگید مانعش بشم یعنی بلندش کنم یا آینه را بردارم از اونجا؟؟؟و یه چیز دیگه بیرون از قفسم واسش اسباب بازی بذارم ؟ و در ضمن من بعد از صحتنهام با شما کم کم دارم مدت تو قفس بودنش زیاد میکنم اما اونم میاد پایین و تمام روزنامه زیر قفس و پاره میکنه بعدم کل غذایی که واسش میذارم و پرت میکنه و پخش میکنه تا فاصله نیم متری از قفس هم حتی غذاهاش پرت شده وقتیم میارمش بیرون تا نیم ساعت میچسبه بهم و کل سر و صورتم نوک میزنه مگه میشه اون وقت به این بچه وابسته نشد؟
    سلام . دقیقا مشکلی که منم با طوطی دومم داشتم . مانعش نشید که نره سمتش ولی قبل از اینکه از قفس بیاریدش بیرون آینه رو بپوشونید با یه پارچه ای چیزی .

بله میتونید براش بیرون قفس هم اسباب بازی بذارید .

قفسش چه مدلیه ؟ 1033 ؟ اگه امکانش هست که فاصله میله های زیر قفس رو زیادتر کنید که طوطی نتونه به روزنامه کف قفس دسترسی داشته باشه . به جای روزنامه هم میتونید کاغذ سفید یا کاهی بذارید . اما باید زود به زود عوض کنید . اسباب بازی ها رو زود به زود تغییر بدین . که براش تکراری نشه .

عادت کرده وقتی شما رو میبینه بیاد بیرون از قفس برای همین با اینکارا سعی میکنه به شما بفهمونه که میخواد بیاد بیرون . از قفس بیرون اومدن تفریحی باشه بهتره .بیرون از قفس سعی کنید باهاش بازی کنید یعنی می تونید غذای کاملش رو تو قفس بهش بدین . خودش گرسنه بشه غذاشو میخوره . ممکنه اوایل لجبازی کنه . به کارایی که برای لجبازی و جلب توجه شما انجام میده توجه نکنید ، نگاهش نکنید . سعی کنید غذاهایی که خیلی دوست داره تو قفس بهش بدین . هر وقت آروم شد به عنوان جایزه بیاریدش بیرون .

والا مورد آخر به خود شما بستگی داره . طوطی ها واقعا دوست داشتنی هستن حق میدم بهتون . من فقط مشکلاتی که به علت وابستگی شدید طوطی به صاحبش و صاحبش به طوطی پیش میاد رو سعی کردم توضیح بدم .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    بهترین سن برای خرید ملنگو چیست لطفا رنگ چشمش هم بگید تا سرمون کلاه نذارن البته برای سخنگویی میخوام؟قیمتش هم بگید

کاربر عالی

تخصص
    ENGINEER
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    میانگین پست در روز
    0.35
    تعداد ارسال ها
    498
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    بهترین سن برای خرید ملنگو چیست لطفا رنگ چشمش هم بگید تا سرمون کلاه نذارن البته برای سخنگویی میخوام؟قیمتش هم بگید

سلام

با توجه به اینکه هدفتون سخنگو کردن ملنگو هستش حتما جوجه ی امساله تهیه کنید که رنگ عنبیه چشمش مشکی یا قهوه ای تیره یا نهایتا طوسی باشه .

موفق باشید

سکه ها هميشه سر و صدا می کنند

اما پول های کاغذی همواره ساکت اند.

پس وقتی ارزش شما زياد می شود، ساکت و فروتن باقی بمانيد.

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD REZA 137017 نمایش پست ها
    سلام

با توجه به اینکه هدفتون سخنگو کردن ملنگو هستش حتما جوجه ی امساله تهیه کنید که رنگ عنبیه چشمش مشکی یا قهوه ای تیره یا نهایتا طوسی باشه .

موفق باشید
    لطفا قیمتش هم بگید که پولامو آماده کنم

کاربر موثر

تخصص
    حسابدار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    131
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
    من یک مشکلی برام پیش اومده، مدت دو هفته هست که طوطیم به صورت وحشتناکی جیغ میکشه فقط زمانی که تاریک باشه یا پارچه ای روش بکشم ساکت میشه. همیشه بیرون قفس بوده، ولی بخاطر همین کارش تو قفس نگهش داشتم.زمانی هم که بیرون بود همش حمله میکردو جیغ بنفش میکشید
    البته فقط جیغ خالی نیست اولش با غرغر شروع میشه. چکار کنم رفع بشه. در ضمن فکر کنم طوطیم ماده باشه.
    یک بار وسط این غرغراش کلمه ی سلامو که یکی از مهمونام بهش گفتو تکرار کرد فقط هم همون یکبار بود و دیگه تکرار نکرد. من باهاش سلامو 5 ماه پیش به مدت 1ماه کار کرده بودم. طوطیم 14ماهشه و از روز اولی که خریدم تا الان حرفی نزده. ممکن من اشتباه شنیده باشم؟ اخه هم من هم مهمونمون یک چیز شنیدیم.
    با تشکر.

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
    من یک مشکلی برام پیش اومده، مدت دو هفته هست که طوطیم به صورت وحشتناکی جیغ میکشه فقط زمانی که تاریک باشه یا پارچه ای روش بکشم ساکت میشه. همیشه بیرون قفس بوده، ولی بخاطر همین کارش تو قفس نگهش داشتم.زمانی هم که بیرون بود همش حمله میکردو جیغ بنفش میکشید
    البته فقط جیغ خالی نیست اولش با غرغر شروع میشه. چکار کنم رفع بشه. در ضمن فکر کنم طوطیم ماده باشه.
    یک بار وسط این غرغراش کلمه ی سلامو که یکی از مهمونام بهش گفتو تکرار کرد فقط هم همون یکبار بود و دیگه تکرار نکرد. من باهاش سلامو 5 ماه پیش به مدت 1ماه کار کرده بودم. طوطیم 14ماهشه و از روز اولی که خریدم تا الان حرفی نزده. ممکن من اشتباه شنیده باشم؟ اخه هم من هم مهمونمون یک چیز شنیدیم.
    با تشکر.

شروع جیغ کشیدنش با اتفاق خاصی همراه بوده ؟ مثلا ساعت موندش داخل قفس رو زیاد کرده باشید یا وقتی جیغ کشیده واکنش خاصی انجام دادین ؟ یا وقتی کسی اطرافش نیست برای جلب توجه جیغ میکشه؟

وقتی تو دیدش باشید بازم جیغ میزنه ؟

طوطی شما اهلی نشده ؟ روی دست نمیاد ؟

تمرین سخنگویی رو قطع کردین ؟ دیگه باهاش تمرین نمیکنید ؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    حسابدار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    131
    1- وقتی بیرون قفس بود همیشه رو قفس مینشست. هرکسی هم میخواست بره طرفش جیغ میکشید و حمله میکرد بعضی وقتا هم میرفت پشت تلویزیون خرابکاری میکرد کسی هم نمیتونست طرفش بره چون حمله میکردو گاز میگرفت. واسه تنبیهش گذاشتم تو قفس بدتر شده. رو دست من میومد ولی ایست نمیکرد میپرید. فقط زمانی که باهاش حرف بزنی و غذا خوردن و زمانی که پارچه روشه جیغ نمیزنه وگرنه صبح تا شب جیغ میکشه. حتی وقتی تو دیدش باشید. البته اگر قفسو بچسبونم کنار خودمو باهم تلویزیون ببینیم جیغ نمیکشه. خیلی کم شده تمرین حرف زدن بعضی وقتا که 1 یا 2 روز عقب میوفته. کلمه بابا رو باهاش تمرین کردم. ولی هیچ وقت نگفته.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)