کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    بازم ممنون. فقط یه سوال این طوطیها اصولا از چندماهگی دیگه مستقل میشند؟ یعنی میخوام بدونم چه موقع دیگه باید غذا رو خودشون بردارند و بخورند چون میخوام قبلش یکم عادتش بدم که از دست نخوره دیگه. و یه سوال دیگه شرمنده . اون آبی که سرلاکشو داخلش حل میکنه کفاف بدنشو میده یعنی لازم نیست جداگونه آب بهش بدم. ؟ خیلی لطف کردید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط jolfa نمایش پست ها
    بازم ممنون. فقط یه سوال این طوطیها اصولا از چندماهگی دیگه مستقل میشند؟ یعنی میخوام بدونم چه موقع دیگه باید غذا رو خودشون بردارند و بخورند چون میخوام قبلش یکم عادتش بدم که از دست نخوره دیگه. و یه سوال دیگه شرمنده . اون آبی که سرلاکشو داخلش حل میکنه کفاف بدنشو میده یعنی لازم نیست جداگونه آب بهش بدم. ؟ خیلی لطف کردید.
    ببین دوست عزیز جوجه سرنگی ملنگو یا شاه طوطی رو نمیشه قطعا گفت چند روزگی مستقل میشه.ممکنه هفت هفته ای ممکنم هست هشت هفته ای.علتش هم این هست یک جوجه ممکنه مستعد دون خور شدن باشه و صاحبش به موقع شروع کرده باشه به تمرین واسه دون خور کردنش ولی یک طوطی برعکس باشه و از سرنگ گرفتنش سخت باشه.تا زمانیکه مطمئن نشدی جوجت دون خور شده سرنگ رو قطع نکن.بله اون آب کافیه و زیادم هست.در حالت عادی جوجه فقط از طریق غذاش آب جذب میکنه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    سلام یه سوال برام پیش اومده. جوجه ملنگوی من که تویه صفحه قبل معرفیش کردم و دوست خوبم خیلی راهنماییم کرد الان یه جورایی نگرانم کرد نمیدونم طبیعیه یا نه تا منو میبینه و باهاش حرف میزنم شروع میکنه به جیغ کشیدن و میخواد بیاد بیرون. غذا میخوره خوب بازی میکنه چیزیشم نیست فقط همین جیغ کشیدنش به خاطر اینکه تجربه ای ندارم یکم نگرانم کرده میخواستم بدونم علتش چیه.؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو. عروس هلندی. مینا
    شماره عضویت
    12149
    سلام یه سوال برام پیش اومده. جوجه ملنگوی من که تویه صفحه قبل معرفیش کردم و دوست خوبم خیلی راهنماییم کرد الان یه جورایی نگرانم کرد نمیدونم طبیعیه یا نه تا منو میبینه و باهاش حرف میزنم شروع میکنه به جیغ کشیدن و میخواد بیاد بیرون. غذا میخوره خوب بازی میکنه چیزیشم نیست فقط همین جیغ کشیدنش به خاطر اینکه تجربه ای ندارم یکم نگرانم کرده میخواستم بدونم علتش چیه.؟
    سلام. دوست عزیز سعی کنید زیاد به جیغاش توجه نکنید و بیرون نیاریدش. جوجه ها به یک سنی که میرسن مدام سرو صدا میکنن و میخوان از قفس بیارینشون بیرون. و اگر شما هر وقت جیغ زد برین سمتش و یا بیارینش بیرون بد عادت میشه و دیگه تو قفس نمیمونه و میشه کار همیشگیش. شما در کل همیشه فضله هاشو چک کنین و همینطور بینیشو و سرحال بودنشو و زیاد حساس نشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tutinaz نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز سعی کنید زیاد به جیغاش توجه نکنید و بیرون نیاریدش. جوجه ها به یک سنی که میرسن مدام سرو صدا میکنن و میخوان از قفس بیارینشون بیرون. و اگر شما هر وقت جیغ زد برین سمتش و یا بیارینش بیرون بد عادت میشه و دیگه تو قفس نمیمونه و میشه کار همیشگیش. شما در کل همیشه فضله هاشو چک کنین و همینطور بینیشو و سرحال بودنشو و زیاد حساس نشید.
    آقا خیلی ممنون بله دقیقا تا میارمش بیرون و باهاش بازی میکنم کمتر صدا میکنه. اما همیشه چکش میکنم و مراقب سلامتیشو شادابیش هستم. م

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    میشه از روی عکس طوطی من بگید چندروزشه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میشه از روی عکس طوطی من بگید چندروزشه؟
    سلام.فکر میکنم اگر اشتباه نکنم حدود شش هفته باید داشته باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    با سلام.دوستان ممنون میشم منو در مورد این حرکت ملنگوم راهنمایی کنید.اخرین تغییر غذایی که داشته اضافه کردن جوانه گندم و عدس(هفته ای 2 بار)به برنامه غذایی و الان 5 روز میشه میشینه نزدیک گردنم و من من نازش میکنم و یک ساعتی به همین حالت من نوازشش میکنم و اینکه دیگه مثل قبل برای بیرون امدن از قفس تقلا نمیکنه و بیشتر حتی دوست داره تو قفس باشه .اینم فیلم این حرکت که بالش رو یهو باز و بسته میکنه.یکم نگرانم.ممنونم از راهنمایی شما دوستان عزیز:
    حرکت عجیب ملنگو

ویرایش توسط sepideh : 4th June 2013 در ساعت 01:37 AM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_motaharan نمایش پست ها
    با سلام.دوستان ممنون میشم منو در مورد این حرکت ملنگوم راهنمایی کنید.اخرین تغییر غذایی که داشته اضافه کردن جوانه گندم و عدس(هفته ای 2 بار)به برنامه غذایی و الان 5 روز میشه میشینه نزدیک گردنم و من من نازش میکنم و یک ساعتی به همین حالت من نوازشش میکنم و اینکه دیگه مثل قبل برای بیرون امدن از قفس تقلا نمیکنه و بیشتر حتی دوست داره تو قفس باشه .اینم فیلم این حرکت که بالش رو یهو باز و بسته میکنه.یکم نگرانم.ممنونم از راهنمایی شما دوستان عزیز:
    حرکت عجیب ملنگو

سلام . من تو این فیلم فقط 2 تا حرکت بال دیدم .

یکی اوایل فیلم که بالشو آروم میکوبه به بدنش . این حرکت کاملا طبیعیه و وقتی دارن استراحت می کنن این حرکت رو زیاد انجام میدن

دومین حرکت بال وقتی بود که داشت پرش رو با سرعت تمیز میکرد . که اونم مشکلی نداشت . عادی بود

کلا عادی بود همه چی . من حرکت غیر عادی ازش ندیدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    سلام یه سوال دارم میدونم جنسیت طویمو تا 7 8 ماهگی نمیتونم بفهمم از روی طوق گردنش اما دور گردن جوجه من یه طوقه بیرنگ تقریبا طوسی سبز وجود داره آیا از روی این میشه فهمید نره یا ماده؟

صفحه 154 از 529 نخستنخست ... 54104135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173204254 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)