کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    9563
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام.سکوتش علل مختلفی میتونه داشته باشه.مثل اینکه هنوز توی محیط جدید جا نیفتاده یا کلا یک سری از پرنده ها نسبت به سایرین خیلی ساکت تر هستن.ولی به عنوان یک مشکل به حساب نمیاد.
    سلام طبق شرحی که توکامنتهای قبل هم دادم به نظرمن کاملا با محیطش مچ شده چون خیلی راحت هرجا بخوادمیره موقع ای که گرسنه میشه میره تو قفسش غذاشو میخوره ویه چرتی میزنه وبعدش میاد بیرونومیره دنبال فضولی وگشتو گذار تو اطاقهای خونه پس فکرکنم که نمیتونه دلیلش جانیفتادن تومحیط باشه ،پس خواهشا دلایل دیگه رو بگید تاببینیم با کدوم مشکل داره وبتونیم برطرفش کنیم..ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام دوستان
    دیشب متوجه شدم الماس شب رو به این صورت میخوابه تا صبح
    [IMG][/IMG]
    چرا؟ ایرادی نداره؟
    البته امروز وقتی خونه تنها بود و من برگشتم هم همین شکلی بود

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali0918 نمایش پست ها
    سلام طبق شرحی که توکامنتهای قبل هم دادم به نظرمن کاملا با محیطش مچ شده چون خیلی راحت هرجا بخوادمیره موقع ای که گرسنه میشه میره تو قفسش غذاشو میخوره ویه چرتی میزنه وبعدش میاد بیرونومیره دنبال فضولی وگشتو گذار تو اطاقهای خونه پس فکرکنم که نمیتونه دلیلش جانیفتادن تومحیط باشه ،پس خواهشا دلایل دیگه رو بگید تاببینیم با کدوم مشکل داره وبتونیم برطرفش کنیم..ممنون
    سلام.من خدمتتون عرض کردم که شاید توی محیط جدید جا نیفتاده و قطعیت نداره.ضمنا عرض کردم که خیلی از طوطی ها نسبت به هم نژادهاشون خیلی کم سروصداتر و ذاتا آروم تر هستن.پرنده قرار نیست همیشه جیغ بکشه و سروصدا کنه و اغلب برای اعلام نارضایتی از وضعیت موجود از خودشون صدا تولید میکنن.بجز البته صحبت کردنشون که ممکنه از روی عادت یا تکرار یا هیجان زده شدن باشه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دیشب متوجه شدم الماس شب رو به این صورت میخوابه تا صبح
    چرا؟ ایرادی نداره؟
    البته امروز وقتی خونه تنها بود و من برگشتم هم همین شکلی بود
    سلام.قفس قلمرو طوطی هست و فعلا اینجا احساس امنیت و آرامش میکنه.به مرور که به محیط جدید عادت کنه و جا بیفته به راحتی روی میله ی نشیمنش میشینه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    دوستان سلام. من چهار روزه یه جوجه ملنگو خریدم که فکر کنم نهایتا یک ماه و نیمش باشه. تویه دوروزه اول سرلاک بهش دادم خیلی خوب میخورد و سرحال بود و هیچ مشکلی نداشت اما این دوروزه اخیر فقط یکمی بی حال شده و هرازگاهی دماغش ترشح داره. اشتهاشم کم شده . من تجربه ا ی تا حالا در مورد جوجه نداشتم اما نگرانشم به نظر شما این علائم طبیعیه ؟ هر بارم صداش میکنم یه جیغ کوچیک میکشه. ممنون میشم اگه جواب بدید و راهنماییم کنید میترسم حیوونه بیچاره مرض باشه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط jolfa نمایش پست ها
    دوستان سلام. من چهار روزه یه جوجه ملنگو خریدم که فکر کنم نهایتا یک ماه و نیمش باشه. تویه دوروزه اول سرلاک بهش دادم خیلی خوب میخورد و سرحال بود و هیچ مشکلی نداشت اما این دوروزه اخیر فقط یکمی بی حال شده و هرازگاهی دماغش ترشح داره. اشتهاشم کم شده . من تجربه ا ی تا حالا در مورد جوجه نداشتم اما نگرانشم به نظر شما این علائم طبیعیه ؟ هر بارم صداش میکنم یه جیغ کوچیک میکشه. ممنون میشم اگه جواب بدید و راهنماییم کنید میترسم حیوونه بیچاره مرض باشه.
    سلام.دوست عزیز خوش آمدید به پارسی پت.لطفا یک عکس ازش قرار بدید.بدنش میلرزه؟پرهاش پف کردس؟توی چی ازش نگهداری میکنید؟سرلاک چی بهش میدید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز خوش آمدید به پارسی پت.لطفا یک عکس ازش قرار بدید.بدنش میلرزه؟پرهاش پف کردس؟توی چی ازش نگهداری میکنید؟سرلاک چی بهش میدید؟
    ممنون که جواب دادید. بدنش اصلا نمیلرزه پرهاشم پف نکرده و توی قفس بزرگ طوطی نگهش میدارم . بازیگوشیم میکنه فقط نمیدونم من اینجوری احساس میکنم یا حالت عادیشه که یکم بی حال میزنه. از دماغش هر از گاهی آبریزش میاد و عطسه هم میکنه البته نه بطور پشت سر هم. غذاشم فعلا فقط سرلاک هفت میوه میدم و بعضی مواقع گردو بادام و مغز تخمه هم بهش اضافه میکنم . میشه یکمم در مورد تغذیش تو این سن راهنماییم کنید ممنون میشم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    ممنون که جواب دادید. بدنش اصلا نمیلرزه پرهاشم پف نکرده و توی قفس بزرگ طوطی نگهش میدارم . بازیگوشیم میکنه فقط نمیدونم من اینجوری احساس میکنم یا حالت عادیشه که یکم بی حال میزنه. از دماغش هر از گاهی آبریزش میاد و عطسه هم میکنه البته نه بطور پشت سر هم. غذاشم فعلا فقط سرلاک هفت میوه میدم و بعضی مواقع گردو بادام و مغز تخمه هم بهش اضافه میکنم . میشه یکمم در مورد تغذیش تو این سن راهنماییم کنید ممنون میشم
    اگر ممکنه یک عکس ازش قرار بده.خیلی کمک میکنه برای نظر دادن.جوجه تا زمانیکه هنوز کامل دونه خور نشده و مستقل نیست بعد از خوردن غذا بخصوص زیاد چرت میزنه و حس و حال نداره.این طبیعیه.اگر بعد از تمیز کردن و پرآرایی بینیش رو با پا میخارونه و بعد عطسه میکنه و مایع ترشح میشه این هم طبیعیه.طوطی ها بعد پرآرایی زیاد عطسه میکنن.سرلاک هفت میوه هم که خیلی عالیه.البته میتونید برای تنوعش بعضی اوقات از حبوبات خیس شده براش استفاده کنید تا براش یکنواخت نشه غذاش.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    12452
    آقا یک دنیا ممنون. دقیقا همینجوره وقتی غذا میخوره و پراشو درست میکنه یکم عطسه میکنه و آبریزش داره. فقط این صدایی که در میارند هم عادیه؟ مثل ناله بچه البته نه همش وقتی صداش میکنم یا میرم بالای سرش. این دو تا عکسم همین الان ازش گرفتم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    آقا یک دنیا ممنون. دقیقا همینجوره وقتی غذا میخوره و پراشو درست میکنه یکم عطسه میکنه و آبریزش داره. فقط این صدایی که در میارند هم عادیه؟ مثل ناله بچه البته نه همش وقتی صداش میکنم یا میرم بالای سرش. این دو تا عکسم همین الان ازش گرفتم.
    خواهش میکنم.خیر هیچ مشکلی نداره با این عکس ها.این صدای ناله مانند تا زمانیکه جوجه دون خور بشه بیشتر هم برای طلب غذا کردن همیشه هست ولی به محض دون خور شدن از بین میره.تا ده روز الی دو هفته دیگه ایشالا کامل مستقل میشه و خیالت راحت میشه.

صفحه 153 از 529 نخستنخست ... 53103134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172203253 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)