کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482

اینم از عکس بعدی طوطیم

ویرایش توسط nafiseh65 : 15th January 2013 در ساعت 08:17 AM دلیل: ترکیب پست و قرار دادن عکس

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    دوست عزیز تبریک میگم
    لطف کنید فارسی تایپ کنید ممنون
    من فکر میکنم ملنگوی شما
    تقریبا اگه درست گفته باشم بین ۸تا۱۰ماهشه.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193

اینم از عکس بعدی طوطیم

سلام

همونطور که زهرا جان گفتن جوجه شما یه جوجه امساله

برای حرف زدن و شیرینکاری باهاش تمرین میکنید دیگه نه؟

برای تشخیص نر یا ماده بودنشم الان زوده

ولی زیر نوکش رو دقت کنید ببینید نقاط دودی رنگ دیده میشه یا نه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

همونطور که زهرا جان گفتن جوجه شما یه جوجه امساله

برای حرف زدن و شیرینکاری باهاش تمرین میکنید دیگه نه؟

برای تشخیص نر یا ماده بودنشم الان زوده

ولی زیر نوکش رو دقت کنید ببینید نقاط دودی رنگ دیده میشه یا نه

من مندی رو برج 8 خریدم مغازه دار گفت 7 یا 8 ماهشه. پیش دامپزشک هم برده بودم اون هم همین نطرات شما رو داشت می گفت بین 8 - 10 ماهشه.
    اول که خریدم تخمه می خورد. خیلی هم وحشی بود. بعد که عضو سایت شدم چیزای خوبی از شما و دوستان یاد گرفتم. الان با دست بهش تخمه کلم بروکلی میدم. از دست بدونه غذا می ترسه و فجیع گازش میگیره دو بار با آپاش شستمش. خیلی کیف کرد. کف دریا نمیخوره به بد بختی پودر میکنمش میریزم رو تخمش. زیاد وقت نمی کنم باهاش کار کنم.ولی داریم روی دست اومدن تمرین میکنم وقتی روی قفس میاد قسمت ساعد دستم و میزارم رو قفس غداشو با اون دستم دورتر وابالا تر نگه میدارم، مجبور میشه بیاد رو ساعد دستم. دو بار هم وقتی می خواست بیاد روی دستم وحشتناک گاز گرفت الان از لباس آستین دار استفاده می کنم.
    واسه حرف آوردنش هم نمی دونم از کجا شروع کنم. راهنمایی های تو سایت خوب بوده ولی من بازم نمی دونم از کجا شروع کنم. راستی مندی عاشق اناره. شیرین کاری هم بلد نیستم بهش یاد بدم ولی فکر کنم باید اول دستی بشه تا شیرین کاری یاد بگیره. نقاط دودی رنگ نفهمیدم یعنی چی؟
    ببخشید اگه زیاد حرف زدم.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    من مندی رو برج 8 خریدم مغازه دار گفت 7 یا 8 ماهشه. پیش دامپزشک هم برده بودم اون هم همین نطرات شما رو داشت می گفت بین 8 - 10 ماهشه.
    اول که خریدم تخمه می خورد. خیلی هم وحشی بود. بعد که عضو سایت شدم چیزای خوبی از شما و دوستان یاد گرفتم. الان با دست بهش تخمه کلم بروکلی میدم. از دست بدونه غذا می ترسه و فجیع گازش میگیره دو بار با آپاش شستمش. خیلی کیف کرد. کف دریا نمیخوره به بد بختی پودر میکنمش میریزم رو تخمش. زیاد وقت نمی کنم باهاش کار کنم.ولی داریم روی دست اومدن تمرین میکنم وقتی روی قفس میاد قسمت ساعد دستم و میزارم رو قفس غداشو با اون دستم دورتر وابالا تر نگه میدارم، مجبور میشه بیاد رو ساعد دستم. دو بار هم وقتی می خواست بیاد روی دستم وحشتناک گاز گرفت الان از لباس آستین دار استفاده می کنم.
    واسه حرف آوردنش هم نمی دونم از کجا شروع کنم. راهنمایی های تو سایت خوب بوده ولی من بازم نمی دونم از کجا شروع کنم. راستی مندی عاشق اناره. شیرین کاری هم بلد نیستم بهش یاد بدم ولی فکر کنم باید اول دستی بشه تا شیرین کاری یاد بگیره. نقاط دودی رنگ نفهمیدم یعنی چی؟
    ببخشید اگه زیاد حرف زدم.
    سلام . برای رویدست آوردن آستین بلند نپوشید . برای طوطی کاری نداره که بیاد روی دست آستین دار . باید روی دست بدون آستین عادت کنه .

روشتون برای روی دست آوردن خیلی خوبه .

ولی مکانش مناسب نیست . روی قفس یا توی قفس حس مالکیت دارن و ممکنه هر واکنشی نشون بدن .

وقتی روی دست اومد برای یه لحظه کوتاه ، دست رو بلند نکنید یه چند روز فقط دست رو ثابت نگه دارید ، دقیقا مثل یه پله ، که طوطی برای گرفتن جایزه روش پا بذاره .

از ساده ترین کلماتی که می تونید شروع کنید . سلام ، اسم شما ، اسم خودش .

کلمات کوتاه رو زودتر یاد میگیره .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . برای رویدست آوردن آستین بلند نپوشید . برای طوطی کاری نداره که بیاد روی دست آستین دار . باید روی دست بدون آستین عادت کنه .

روشتون برای روی دست آوردن خیلی خوبه .

ولی مکانش مناسب نیست . روی قفس یا توی قفس حس مالکیت دارن و ممکنه هر واکنشی نشون بدن .

وقتی روی دست اومد برای یه لحظه کوتاه ، دست رو بلند نکنید یه چند روز فقط دست رو ثابت نگه دارید ، دقیقا مثل یه پله ، که طوطی برای گرفتن جایزه روش پا بذاره .

از ساده ترین کلماتی که می تونید شروع کنید . سلام ، اسم شما ، اسم خودش .

کلمات کوتاه رو زودتر یاد میگیره .

مرسی از راهنمایتون.

بدون استین باشم بعضی وقتا گاز های مرگ آوری می گیره. میشه دقیقا بگین کجا باید روی دست اومدن باهاش تمرین کنم؟

واسه تمرین صحبت کردن با طوطی زمان خاصی وجود نداره؟ مثلا صبح یا .... ؟

میگن نباید چند نفر باهاش تمرین صحبت کردن انجام بدن ولی تو خونمون همه باهاش حرف میزنن، و از همه بدتر ابراز علاقشون هم با گفتن بعضی از حرفایی که زیاد هم خوبی نیست نشون میدن. میترسم به جای سلام گفتن فحش یاد بگیره. راستش من بهش میگم دخترم. خانومم میگه پسرم، مادر خانمم میگه مامان جان، خواهر خانمم هم بهش میگه خاله. همش هم فقط و فقط و فقط از رو دوست داشتن بیش از اندازه نسبت به این طوطیه.

راستی اشکال نداره بزارم افراد دیگه خانواده هم با دست بهش غذا بدن؟

هیشکی به اسم صداش نمیکنه. اذیت نمیشه؟ این جور چیزا ممکن در صحبت کردنش تاثیر داشته باشه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    مرسی از راهنمایتون.

بدون استین باشم بعضی وقتا گاز های مرگ آوری می گیره. میشه دقیقا بگین کجا باید روی دست اومدن باهاش تمرین کنم؟

واسه تمرین صحبت کردن با طوطی زمان خاصی وجود نداره؟ مثلا صبح یا .... ؟

میگن نباید چند نفر باهاش تمرین صحبت کردن انجام بدن ولی تو خونمون همه باهاش حرف میزنن، و از همه بدتر ابراز علاقشون هم با گفتن بعضی از حرفایی که زیاد هم خوبی نیست نشون میدن. میترسم به جای سلام گفتن فحش یاد بگیره. راستش من بهش میگم دخترم. خانومم میگه پسرم، مادر خانمم میگه مامان جان، خواهر خانمم هم بهش میگه خاله. همش هم فقط و فقط و فقط از رو دوست داشتن بیش از اندازه نسبت به این طوطیه.

راستی اشکال نداره بزارم افراد دیگه خانواده هم با دست بهش غذا بدن؟

هیشکی به اسم صداش نمیکنه. اذیت نمیشه؟ این جور چیزا ممکن در صحبت کردنش تاثیر داشته باشه؟
    خواهش میکنم . دست رو ثابت نگه دارید . اگه حرکت کنه و بترسه گاز میگیره . اگه گاز گرفت , اولا که واکنش نشون ندید اصلا و دوم اینکه برای این حرکت جایزه ای ندید بهش . فقط وقتی کارش جایزه داره که بدون اینکه گاز بگیره روی دست بیاد و بره .

روی یه میز ، یا دسته صندلی چوبی ، به صورتی که ارتفاع شما از طوطی بیشتر باشه . و تا حد امکان مکانی دور از قفس یا کلا جایی که قفس رونبینه .

می تونید با چوب نشمین خودش بیاریدش روی میز وبعد تمرین رو با دست شروع کنید یا اینکه قفس رو روی میز بگذارید و درش روباز کنید که طوطی بیاد بیرون . وقتی اومد روی میز ،قفس روبردارید .

به نظر من زمان خاصی نداره .ولی بعضی میگن شب بهتره که من نظری ندارم دربارش و شما هر زمانی که بخواید میتونید کار کنید باهاش

بهتره یه نفر باهاش کار کنه فعلا تمرین صحبت کردن و روی دست اومدن رو .

توخونه ما هم همینجوره تقریبا همش رویاد میگیره خب. سعی کنید اول از همه اسمش رو یادش بدید .بگید به همه که اسمش روصدا بزنن .

اشکالی نداره اگه با دست بهش غذا بدن فقط ولی زمانی مشکل ایجاد نمی کنه که طوطی با نزدیک شدن اونا فرار نکنه یا قار نزنه .. اگه می ترسه فعلا تا رام نشده اجازه ندید بهش نزدیک بشن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10482
    یک راهنمایی میخواستم. وقتی طوطیم میاد رو قفس جای خوبی واسه نشستن نداره و دمش اذیت میشه تا الان دوتا از دم های بزرگش کنده شده . می خواستم بدونم اگر کسی از دوستان تجربش داره بگه چطوری براش بالای قفس یک استند قرار بدم.
    با تشکر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    یک راهنمایی میخواستم. وقتی طوطیم میاد رو قفس جای خوبی واسه نشستن نداره و دمش اذیت میشه تا الان دوتا از دم های بزرگش کنده شده . می خواستم بدونم اگر کسی از دوستان تجربش داره بگه چطوری براش بالای قفس یک استند قرار بدم.
    با تشکر

دوست عزیز قفش ۱۰۳۳ مناسب طوطی سبز
    هستش و با این قفس فکر نمیکنم
    دیگه مشکلی براش پیش بیاد.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    با تشکر

دوست عزیز قفش ۱۰۳۳ مناسب طوطی سبز
    هستش و با این قفس فکر نمیکنم
    دیگه مشکلی براش پیش بیاد.

صفحه 126 از 529 نخستنخست ... 2676107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145176226 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)