صفحه 12 از 529 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303162112512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 5288
    کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    من موقع غذا دادن بهش ميگم جونم 2 روزي هستش كه با همون لحني كه من جونم ميگم اون هم صدا درمياره فكر ميكنيد داره ياد ميگيره يا كه خيلي زوده براش؟
    ببخشید شما منظورتون کاسکوتونه ؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام به همگی

اسم طوطی من مینا هستش.زیاد حساسیت ندارم جنسیتش چی باشه بخاطر این پرسیدم که اسمش دقیق تر بذارم.آخه میترسم پسر بشه اسمش مینا بمونه:smile (77):
    در ضمن از سرنگ دیگه غذا نمیخوره ،خوشش نمیاد.براش تخمه آفتابگردان (قهوه ای یا همن دور سفید) خلال بادام ،گردو میدم.نمیتونه هنوز پوست تخمه رو بشکنه.از بادام خیلی خوشش میاد.ولی میوه نمیخوره.یه طوطی ماده 2 ساله داشتم که به سیب و خیار خیلی علاقه داشت ولی این اصلا میوه نمیخوره .

اگه از دوستان در مورد تغذیه یعنی چیزهایی که بهش میدم نظری داره مطرح کنه که استفاده کنم(مثلا کدوم چیزها که میدم خوب نیست یا چیزهایی که باید بهش بدم).در ضمن از حبوبات هم زیاد خوشش نمیاد.
    ممنون از دوستان

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    ardi جان بله عسل من يه كاسكو هستش
    پس خواهشا سوالتون رو در بخش مربوط بپرسین.....اینجا اگر سوالی در مورد ملنگو داشتید جواب داده میشه....
    موفق باشی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی طوق دار هندی
    شماره عضویت
    4130
    سلام .

Da vinci جان فکر کنم شما درست میگفتی .

بردمش کلینیک . یه تعداد قطره بهش داد و ناخن هاش را کوتاه کرد . گفت سینوزیتش میخواد شروع بشه ! نباید باد بهش بخوره . و اتاق را باید مرطوب نگه دارم . یه پودر زرد رنگ (فکر کنم ویتامین)هم داد گفت یه نوک چاقو بریزم تو آبش . همراه با یه ذره عسل!! .پرسید چی بهش میدم . گفتم تخمه وسیب و کیوی و هویج . یه پماد تتراسیکلین 1 درصد هم داد گفت بمالم به مماخش(دماغش ) . من یادم رفت ازش بپرسم دماغ این طوطی ها دقیقا کجاست ؟

الان توی شکل بالا دماغش کجاش میشه ؟

گفت تقریبا 2 و نیم سالشه . اگه میدونستم پرش هم میبردم همینجا کوتاه کنه . قشنگ هوله پیچید دورش و خیلی آروم معاینه اش کرد . اصلا اذیت نشد . دیروز توی مغازه اینقدر جیغ زد که دیگه صداش در نمیومد . بی رحم(مغازه داره) .

گیج بازی : کف دریا که من خریدم یه طرفش مثل صدف محکمه و یه طرفش نرمه . من به سمت سفتش براش چسبونده بودم بعد میگفتم چرا بهش نوک نمیزنه . شما که گفتید نرمه نگاه کردم دیدم باید اونطرفی بزنم . حالا بهتر شده . یکم باهاش بازی میکنه .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    سلام به همگی

اسم طوطی من مینا هستش.زیاد حساسیت ندارم جنسیتش چی باشه بخاطر این پرسیدم که اسمش دقیق تر بذارم.آخه میترسم پسر بشه اسمش مینا بمونه:smile (77):
    در ضمن از سرنگ دیگه غذا نمیخوره ،خوشش نمیاد.براش تخمه آفتابگردان (قهوه ای یا همن دور سفید) خلال بادام ،گردو میدم.نمیتونه هنوز پوست تخمه رو بشکنه.از بادام خیلی خوشش میاد.ولی میوه نمیخوره.یه طوطی ماده 2 ساله داشتم که به سیب و خیار خیلی علاقه داشت ولی این اصلا میوه نمیخوره .

اگه از دوستان در مورد تغذیه یعنی چیزهایی که بهش میدم نظری داره مطرح کنه که استفاده کنم(مثلا کدوم چیزها که میدم خوب نیست یا چیزهایی که باید بهش بدم).در ضمن از حبوبات هم زیاد خوشش نمیاد.
    ممنون از دوستان
    سلام
    لطفا به این تاپیکی که لینکش را در زیر براتون میذارم یه نگاهی بندازید :

http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=6725

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    سلام رو زبون طوطیم دونه های سفید زده....داخل نوک بالاییش هم چندتا دونه زده....چی کار کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام

ممنون از راهنماییتون.
    والا این ها رو که خوندم راستش ترسیدم .آخه نوشته شده ممکنه حتی تا یک سالگی هم طوطی به خاطر گذشته اش که در آن محیط بزرگ شده تلف یشه.
    به هر حال خدا خودش کمک کنه .من وقتی جوجه طوطی خودم خریدم فروشنه یه مقداری راجع به غذا دادن بهم توضیح داد اون زمان هم این سایتها رو ندیده بودم.اون گفت بیسکویت با آرد نخودچی مخلوط کن و با آب خوب رقیق کن که از سرنگ رد بشه بعد بهش بده.سرنگ هم من از اون گاواژها خریدم.سرش یه تیکه شیلنگ ست سرم خریدم وچسبوندم.با اون غذا میدادم.یه بار هم مریض شد تا حد مرگ هم رفت ولی زود بردم دامپزشک بهش دارو داد.(اریترومایسین - ا اس ا کودک - قطره کوبافوس)که بهش دادم.به نطرم اون قطره کوباقوس نجاتش داد.من گفتم صبح بلند بشم حتما می بینم مرده و خدا رو شکر دیدم بلند شده بازی میکنه.خدا هر آرزویی اون دامپزشک تو دل داره برآورده کنه که نجاتش داد.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق63 نمایش پست ها
    سلام رو زبون طوطیم دونه های سفید زده....داخل نوک بالاییش هم چندتا دونه زده....چی کار کنم
    سلام
    این موردی که میگی نگران کننده است معمولا این نشانه قارچ هست با این حال باید حتما حتما یک متخصص نظر بده بهترین کار اینه که ببری پیش یک دامپزشک ..
    .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    سلام

ممنون از راهنماییتون.
    والا این ها رو که خوندم راستش ترسیدم .آخه نوشته شده ممکنه حتی تا یک سالگی هم طوطی به خاطر گذشته اش که در آن محیط بزرگ شده تلف یشه.
    به هر حال خدا خودش کمک کنه .من وقتی جوجه طوطی خودم خریدم فروشنه یه مقداری راجع به غذا دادن بهم توضیح داد اون زمان هم این سایتها رو ندیده بودم.اون گفت بیسکویت با آرد نخودچی مخلوط کن و با آب خوب رقیق کن که از سرنگ رد بشه بعد بهش بده.سرنگ هم من از اون گاواژها خریدم.سرش یه تیکه شیلنگ ست سرم خریدم وچسبوندم.با اون غذا میدادم.یه بار هم مریض شد تا حد مرگ هم رفت ولی زود بردم دامپزشک بهش دارو داد.(اریترومایسین - ا اس ا کودک - قطره کوبافوس)که بهش دادم.به نطرم اون قطره کوباقوس نجاتش داد.من گفتم صبح بلند بشم حتما می بینم مرده و خدا رو شکر دیدم بلند شده بازی میکنه.خدا هر آرزویی اون دامپزشک تو دل داره برآورده کنه که نجاتش داد.
    سلام
    اون موارد را نوشتیم تا همه احتیاط های لازم را بکنند شکر خدا که طوطی شما حالش خوبه ... نگران نباشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    فردا حتما میبرمش...........

صفحه 12 از 529 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303162112512 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)