صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 133
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    قیمت حدودی ومقایسه تجربی با محصولات شرکت های دیگه رو هم بگید ممنون میشم

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    قیمت حدودی ومقایسه تجربی با محصولات شرکت های دیگه رو هم بگید ممنون میشم
    مهدی جان معمولا سعی میشه محصولات متوسط رو به بالا رو معرفی کنیم
    این محصولاتی هم که گفته شده مخصوص محصولات شرکت Tropic marin جزو محصولات خوب بازارن
    انشاالله محصولات معرفی شده زیاد که شد با هم مقایسشون هم میکنیم
    در مورد قیمت هم تو این تالار قیمت دادن زیاد نمیتونه کارایی داشته باشه چون تالار یه حالت رفرنس داره و با توجه به اینکه قیمت ها به مرور زمان عوض میشه اونوقت دیگه قیمت های داده شده بی ارزش میشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور و شیرین
    شماره عضویت
    3333
    سلام و عرض خسته نباشید و ابراز خوشحالی بابت اینکه افتخاری دیگر داریم که در خدمت اساتید و دوستان عزیزمان باشیم
    یک سوال
    غیر از کلسیوم راکتور چیز دیگه ای هم اینجوری هست که بتونه تامین کنه مثلا ید یا استرانسیوم که کم کم اضافه شه و در حد تعادل نگه داره؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_pumpit نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید و ابراز خوشحالی بابت اینکه افتخاری دیگر داریم که در خدمت اساتید و دوستان عزیزمان باشیم
    یک سوال
    غیر از کلسیوم راکتور چیز دیگه ای هم اینجوری هست که بتونه تامین کنه مثلا ید یا استرانسیوم که کم کم اضافه شه و در حد تعادل نگه داره؟
    سلام امیر خان
    شما افتخار دادید که تشریف اوردید
    اینجا همه در کنار همیم و داریم از تجربیات همیدگه استفاده می کنیم پس استادی وجود نداره همه داریم با هم تبادل نظر می کنیم و سعی می کنیم با هم فکری مشکلات رو حل کنیم و پیشرفت کنیم
    راستش هست محلول های کلسیم زیادی هست که میتونید به آب اضافه کنید و مشکل رو حل کنه اما من یه پیشنهاد دارم که فکر می کنم بهتر باشه اونم استفاده از دولومیت هست شما این سنگ رو می خرید و میزارید تو سامپ کلسیم تانکتون رو به تور کامل و مدت طولانی تامین می کنه تازه علاوه بر کلسیم منیزیم تانک رو تا حدی تامین میکنه (برای رسیدن به حد دلخواه کمی باید با استفاده از محلول منیزیم کمکش کنید) به نظر من گزینه ی خیلی خوبیه.
    شاد باشید
    ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 16th November 2010 در ساعت 06:25 PM دلیل: غلط املایی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    سلام
    شما يه بار مكمل كلسيم به طور جداگانه استفاده كن .يه مكمل كلسيم شركت سيچم هست حرف نداره.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    در تكميل حرفهاي دوست خوبمون .
    دولوميت=CaMg(CO3)2
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام امیر خان
    شما افتخار داید که تشریف اوردید
    اینجا همه در کنار همیم و داریم از تجربیات همیدگه استفاده می کنیم پس استادی وجود نداره همه داریم با هم تبادل نظر می کنیم و سعی می کنیم با هم فکری مشکلات رو حل کنیم و پیشرفت کنیم
    راستش هست محلول های کلسیم زیادی هست که میتونید به آب اضافه کنید و مشکل رو حل کنه اما من یه پیشنهاد دارم که فکر می کنم بهتر باشه اونم استفاده از دولومیت هست شما این سنگ رو می خرید و میزارید تو سامپ کلسیم تانکتون رو به تور کامل و مدت طولانی تامین می کنه تازه علاوه بر کلسیم منیزیم تانک رو تا حدی تامین میکنه (برای رسیدن به حد دلخواه کمی باید با استفاده از محلول منیزیم کمکش کنید) به نظر من گزینه ی خیلی خوبیه.
    شاد باشید

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    دوستان عزيز سلام.
    آقا من فكر كنم يه اشتباهي مرتكب شدم
    من به علت اينكه ايك داشتم ماهي هامو از آب خارج كردم و يو وي رو مداوم روشن گذاشتم!!!
    فكر كنم باكتري هاي مفيد آب رو از بين بردم.
    براي همين باكتري اضافه كردم و يو وي و اسكيمر رو هم خاموش كردم.
    محلول amquel plus كه محصول كوردون هست هم دارم.
    از بين برنده نيترات نيتريت و آمونيا هست. اونم اضافه كنم؟
    و اينكه از دوستان اگه كسي راجه به مارك هاي خوب كيت هاي تست و قيمت هاشون اطلاعاتي بده ممنون ميشم.

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mharm نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام.
    آقا من فكر كنم يه اشتباهي مرتكب شدم
    من به علت اينكه ايك داشتم ماهي هامو از آب خارج كردم و يو وي رو مداوم روشن گذاشتم!!!
    فكر كنم باكتري هاي مفيد آب رو از بين بردم.
    براي همين باكتري اضافه كردم و يو وي و اسكيمر رو هم خاموش كردم.
    محلول amquel plus كه محصول كوردون هست هم دارم.
    از بين برنده نيترات نيتريت و آمونيا هست. اونم اضافه كنم؟
    و اينكه از دوستان اگه كسي راجه به مارك هاي خوب كيت هاي تست و قيمت هاشون اطلاعاتي بده ممنون ميشم.
    سلام دوست عزیز
    یو وی فقط باکتری هایی رو از بین میبره که با آب از جلوش رد میشن
    حال اینکه باکتری های مفید شما تو متریال های سامپ لانه گزینی کردن و اساسا از جلوی یو وی رد نمیشن!
    در ضمن شما تو تانکتون ماهی ها رو که در اوردید بازم احتمالا منبع تولید آمونیاک داشتید مثل آبزیانی که با لایو راک ها اومدن پس احتمالا نباید سیکلتون بهم خورده باشه!
    باز یه تست بزنید تا متمئن بشید
    تست های حساستون رو (مثل نیترات) حتما یا api بخرید یا jbl !
    ولی تست هایی که کمتر استفاده می کنید رو میتونید از تستای ارزون تر بخرید (مثلا sera ) مثل تست نیتریت که اساسا بعد از راه اندازی موفق دیگه بهش نیازی نمیشه!

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یو وی فقط باکتری هایی رو از بین میبره که با آب از جلوش رد میشن
    حال اینکه باکتری های مفید شما تو متریال های سامپ لانه گزینی کردن و اساسا از جلوی یو وی رد نمیشن!
    در ضمن شما تو تانکتون ماهی ها رو که در اوردید بازم احتمالا منبع تولید آمونیاک داشتید مثل آبزیانی که با لایو راک ها اومدن پس احتمالا نباید سیکلتون بهم خورده باشه!
    باز یه تست بزنید تا متمئن بشید
    تست های حساستون رو (مثل نیترات) حتما یا api بخرید یا jbl !
    ولی تست هایی که کمتر استفاده می کنید رو میتونید از تستای ارزون تر بخرید (مثلا sera ) مثل تست نیتریت که اساسا بعد از راه اندازی موفق دیگه بهش نیازی نمیشه!

ممنون از جوابتون
    يكي بهم گفت يو وي رو دز هفته نيم ساعت روشن كن.آيا درست گفته؟
    من الان كه فقط شقايق موكتي و شقاق سنگ دارم اسكيمرم رو هم خاموش كردم. ايا روشنش كنم؟(تازه باكتري به آب زدم مجدد).
    به طور كلي من اگه نخوام كيت تست كامل بگيرم . چه تست هايي خريدنشون ضروريه و مارك هاي jbl و api اون حدودا قيمتش چنده؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور و شیرین
    شماره عضویت
    3333
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mharm نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    يكي بهم گفت يو وي رو دز هفته نيم ساعت روشن كن.آيا درست گفته؟
    من الان كه فقط شقايق موكتي و شقاق سنگ دارم اسكيمرم رو هم خاموش كردم. ايا روشنش كنم؟(تازه باكتري به آب زدم مجدد).
    به طور كلي من اگه نخوام كيت تست كامل بگيرم . چه تست هايي خريدنشون ضروريه و مارك هاي jbl و api اون حدودا قيمتش چنده؟
    با اجازه از دوستان
    بهتره کمتر و در مواقع بروز بیماری بیشتر استفاده بشه
    - 24 ساعت صبر کن بعد اسکیمر رو روشن کن البته نیازی به باکتری نداشتی ولی حالا که زدی حداقل حیف نشه
    - باز به نظر من api بهتره چون کار کردن باهاش راحت تره و تمام کیت هاش دستور عمل اماتور گذاشته تا مشکلی نداشته باشیم
    بهتره برای شروع اول = no2 - no3 - ph - po4 - ضروریه و بعد به kh - amoniac - ca - mg به مرور نیاز پیدا میکنی

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)