کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14641
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزيز بله ميتونه جون سيليكات إز تركيب سيليس با اكسيزن بدست مياد واين شنها از اسمي كه داره شن سيليسي ميشه نتيجه كرفت سيليس داره بغيرازاين دليلي نداره تا شن مخصوص أين كار باشه إز شن ديكه اي استفاده كرد.
    سلام
    تشکر از شما
    متاسفانه راهنمایی اشتباه یکی از مغازه دارها باعث این شد که شن رو این مدل استفاده کنیم،امروز شن ابشور گرفتم،میخواستم بدونم برای تعویض شن،لایوراک هارو جابجا کنم چند روز طول میکشه با اضافه کردن باکتری دوباره امونیاک صفر بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مایی
    شماره عضویت
    16545
    سلام
    میخواستم بدونم سیستم نور باید چه شرایطی رو داشته باشه مثلا با چند تا لامپ اس ام دی هم میشه اکواریوم رو خیلی خوب روشن کرد پس این سیستم نور های گران برای چیه و حداقل حداقل هزینه ای که میتونم برای راه اندازی یه تانک ۵۰ لیتر تا حداکثر۱۵۰ لیتر کنم حداقلش که قابل ارتقا باشه چقدر هست مرسی از سایت خوبتون
    ویرایش توسط n e m o : 29th August 2015 در ساعت 01:38 PM

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط n e m o نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم سیستم نور باید چه شرایطی رو داشته باشه مثلا با چند تا لامپ اس ام دی هم میشه اکواریوم رو خیلی خوب روشن کرد پس این سیستم نور های گران برای چیه و حداقل حداقل هزینه ای که میتونم برای راه اندازی یه تانک ۵۰ لیتر تا حداکثر۱۵۰ لیتر کنم حداقلش که قابل ارتقا باشه چقدر هست مرسی از سایت خوبتون
    نور در آکواریوم های آب شور
    این تاپیک رو مطالعه بفرمایید اکثر سوالاتی که براتون پیش میاد جوابش هست اون تو

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14641
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezajoo نمایش پست ها
    سلام
    تشکر از شما
    متاسفانه راهنمایی اشتباه یکی از مغازه دارها باعث این شد که شن رو این مدل استفاده کنیم،امروز شن ابشور گرفتم،میخواستم بدونم برای تعویض شن،لایوراک هارو جابجا کنم چند روز طول میکشه با اضافه کردن باکتری دوباره امونیاک صفر بشه
    من امروز دو تا آمپول استاپ آمو و یه دونه بیو دایجست تهیه کردم و کپسول باکتوزیوم هم دارم
    برام تعویض شن ها و از بین رفتن سیکل بهترین روش برای زودتر طی شدن سیکل و کم شدن امونیاک به چه شکلی هست
    باکتوزیوم رو بزنم یا بیو دایجست به تنهایی کار باکتوزوم رو میکنه
    تشکر از همه دوستان

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان و ماهی
    شماره عضویت
    15372
    سلام به همه دوستان
    من امروز دو تا آمپول استاپ آمو و یه دونه بیو دایجست تهیه کردم و کپسول باکتوزیوم هم دارم
    برام تعویض شن ها و از بین رفتن سیکل بهترین روش برای زودتر طی شدن سیکل و کم شدن امونیاک به چه شکلی هست
    تشکر از همه دوستان
    به نظرم برای تسریع در شکل گیری سیکل و تقویت سیستم باکتریایی می تونید از محصولات مانند میکرو باکتر 7 برایت ول ، باکتری سرا و محصولات مشابه استفاده کنید .این محصولات از مواردی که فرمودید مفید تر هستند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14641
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijenab_r نمایش پست ها
    به نظرم برای تسریع در شکل گیری سیکل و تقویت سیستم باکتریایی می تونید از محصولات مانند میکرو باکتر 7 برایت ول ، باکتری سرا و محصولات مشابه استفاده کنید .این محصولات از مواردی که فرمودید مفید تر هستند
    سلام
    تشکر از شما
    برایتول که گیر نمیاد دیروز سراغ گرفتم نداشتن ولی سرا رو اکواریوم فرهاد داشت،به نظرتون با سرا چند روزه سیکل دوباره طی میشه ؟

Sent from my Lenovo A3500-HV using Tapatalk

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    سلام یه سوالی دارم
    آیا این فیتینگ بدرد آب شور نمیخوره ؟
    دیروز برای کاری رفته بودم نواب اینو طرف تو نواب دید گفت این بدرد آبشور نمیخوره ببر پس بده یه مدل دیگه بگیر !!!
    جالبه آخه خیلی جاها دیدم که از این مدل استفاده میکنن حتی نسیم یاس هم از این مدل داره

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام یه سوالی دارم
    آیا این فیتینگ بدرد آب شور نمیخوره ؟
    دیروز برای کاری رفته بودم نواب اینو طرف تو نواب دید گفت این بدرد آبشور نمیخوره ببر پس بده یه مدل دیگه بگیر !!!
    جالبه آخه خیلی جاها دیدم که از این مدل استفاده میکنن حتی نسیم یاس هم از این مدل داره

علت این حرفشو ازش سوال میکردین خب!!!
    تنها ایرادش اون 2تا زائده داخلش هست اگه بخواین لوله بزارین داخلش که با چاقو بریده میشه

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام به همه دوستان
    تشکر از همه دوستان
    تانک چند وقته راه افتاده ؟
    به نظر من شن هارو کم کم سیفون کنید و به جاش شن جدید اضافه کنید این فر آیندو طی 15 تا 20 روز انجام بدین
    اگرم موجود زنده تو تانک نیست که همرو سیفون کنید شن جدیدو کاملا تمیز بشورین و جایگزین کنید
    باکتری هم تو این پروسه هر چه بیشتر بهتر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14641
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    تانک چند وقته راه افتاده ؟
    به نظر من شن هارو کم کم سیفون کنید و به جاش شن جدید اضافه کنید این فر آیندو طی 15 تا 20 روز انجام بدین
    اگرم موجود زنده تو تانک نیست که همرو سیفون کنید شن جدیدو کاملا تمیز بشورین و جایگزین کنید
    باکتری هم تو این پروسه هر چه بیشتر بهتر
    سلام
    تانک حدود سه ماه
    خودتون میدونید دردسر داره ،تازه باید یه دفعه اینکارو بکنم تا هیچ کی خونه نیست نبینه این وضعیت رو،ماهی که سه تا دلقک دارم میندازم تو رف و اسکیمر رو میزارم تو رف
    به نظرم یه دفعه بشه بهتره،البته اب خود تانک رو دوباره برمیگردونم تو تانک و از دیشب بیست لیتر اب جدا درست کردم کم اومد اضافه کنم،مدیا هم ماتریکس دارم یک لیتر تو سامپ
    به نظر شما یک هفته ای سیکل طی میشه اگه باکتری سرا بزنم

Sent from my Lenovo A3500-HV using Tapatalk

صفحه 975 از 1093 نخستنخست ... 47587592595695795895996096196296396496596696796896997097197297397497597697797897998098198298398498598698798898999099199299399410251075 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)