کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی,مرغ عشق,قناری
    شماره عضویت
    16081
    سلام
    برای استفاده از آب ro شش مرحله آب رو بعد از ممبران( فیلتر 4ام ) بگیرم یا کربن اکتیو( فیلتر 5ام) ؟
    ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط vepter نمایش پست ها
    سلام
    برای استفاده از آب ro شش مرحله آب رو بعد از ممبران( فیلتر 4ام ) بگیرم یا کربن اکتیو( فیلتر 5ام) ؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز. برای استفاده برای آکواریوم باید بعد از فیلتر چهارم ( ممبران ) و برای استفاده آب شرب بعد از فیلتر ششم باید آب بگیرید. موفق باشید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی،مرغ عشق
    شماره عضویت
    17994
    سلام
    منقصد فروش یه اکواریوم ابشور کامل باهمه سیستم هاش رو دارم وقصد دارم تا تو این سایت برا علاقه مندان بزارم تا بیان ببینن اما نمیدونم کجا بزارمش برا فروش ،لطفا منو راهنمایی کنید

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط men2020 نمایش پست ها
    سلام
    منقصد فروش یه اکواریوم ابشور کامل باهمه سیستم هاش رو دارم وقصد دارم تا تو این سایت برا علاقه مندان بزارم تا بیان ببینن اما نمیدونم کجا بزارمش برا فروش ،لطفا منو راهنمایی کنید
    تو این قسمت
    خرید و فروش آبزیان آب شور و متعلقات

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    برای آکواریومی که سیکل آن طی شده است و دو سالی از عمر آن می گذرد آیا نیازی به تهیه تستر نیتریت می باشد یا خیر؟ تا آنجا که اطلاع دارم نیتریت جهت تشکیل به مواد اولیه یعنی آمونیاک نیاز دارد و محصول نهایی آن نیترات می باشد پس در صورت نرمال بودن این دو پارامتر یعنی آمونیاک (مواد اولیه) و نیترات (محصول نهایی)، میزان نیتریت هم باید نرمال باشد. آیا این امکان وجود دارد که با وجود نرمال بودن آمونیاک و نیترات میزان نیتریت افزایش پیدا کند؟
    با تشکر

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    برای آکواریومی که سیکل آن طی شده است و دو سالی از عمر آن می گذرد آیا نیازی به تهیه تستر نیتریت می باشد یا خیر؟ تا آنجا که اطلاع دارم نیتریت جهت تشکیل به مواد اولیه یعنی آمونیاک نیاز دارد و محصول نهایی آن نیترات می باشد پس در صورت نرمال بودن این دو پارامتر یعنی آمونیاک (مواد اولیه) و نیترات (محصول نهایی)، میزان نیتریت هم باید نرمال باشد. آیا این امکان وجود دارد که با وجود نرمال بودن آمونیاک و نیترات میزان نیتریت افزایش پیدا کند؟
    با تشکر

سلام
    نه احتیاجی نیست
    من حتی به کسایی که تازه تانک راه میندازن پیشنهاد نمیدم بهتره ببرن بیرون واسشون تست بزنن، چون خودم یکی دارم و بعد از طی شدن سیکل اصلا ازش استفاده نکردم
    بعد از طی شدن سیکل آمویناک و نیتریت غیرقابل اندازی گیری باید باشه

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    سلام دوستان یکی از دوستان هفته آینده داره از کانادا میاد بهش گفتم از آمازون این پک تست رو برام بخره نظرتون چیه ؟

تست آمونیاک - PH - نیرات و نیتریت رو داره
    قیمتش هم حدود 32 کانادا هست قیمت کانا امروز 2606 تومن بود میشه تقریبا 90 هزار تومن
    می ارزه ؟

ممنون از شما

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    16576
    سلام دوستان نظرتون درباره موج ساز Jebao RW-8 که تو سایت هست چیه من آکواریومم تو مایه های 300 لیتر هست آیا یه دونه از این مدل واسه آکواریم من که هم ریف دارم و هم ماهی کفایت میکنه خودش گفته واسه 700 تا 8000 لیتره یا مدلهای دیگشو بگیرم که تا 12000 لیتره و یا دو تا بزارم الان دو تا سوبو 3000 دارم یکیش صدا میده میخوام یه جنس بهتر بگیرم

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام دوستان یکی از دوستان هفته آینده داره از کانادا میاد بهش گفتم از آمازون این پک تست رو برام بخره نظرتون چیه ؟

تست آمونیاک - PH - نیرات و نیتریت رو داره
    قیمتش هم حدود 32 کانادا هست قیمت کانا امروز 2606 تومن بود میشه تقریبا 90 هزار تومن
    می ارزه ؟

ممنون از شما
    دوست عزیز ازلحاظ ارزش که یک سوم قیمت بازار هست بگید یه کارتون بیاره اینجا سه برابر میفروشن,
    ولی بنظر من شما بهتره تستهای جدا بگیرید چون همونجور که دوست عزیزمون تو پست قبل توضیح دادن تست امونیاک ونیتریت بجز اول راه اندازی ,دیگه کاربرد چندانی نداره وبجاش تستهای فسفات وkhبگیرید البته اگه میخواید ریف نگه داریدتستهای دیگه مثل کلسیم ومنیزیم وحتی ید ,استرانسیم و...هم بگیرید خوبه .چون اینجور که میگید اینها هر کدوم ده بیشتر نباید باشه.

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط el.behzad نمایش پست ها
    سلام دوستان نظرتون درباره موج ساز Jebao RW-8 که تو سایت هست چیه من آکواریومم تو مایه های 300 لیتر هست آیا یه دونه از این مدل واسه آکواریم من که هم ریف دارم و هم ماهی کفایت میکنه خودش گفته واسه 700 تا 8000 لیتره یا مدلهای دیگشو بگیرم که تا 12000 لیتره و یا دو تا بزارم الان دو تا سوبو 3000 دارم یکیش صدا میده میخوام یه جنس بهتر بگیرم
    دوست عزیز نسبت به قیمت بهترین کارایی را داره ,
    اگه بتونید دوتا rw_8بگیریدیا یکیش راRW_4بگیرید بهتر جواب میده,

صفحه 948 از 1093 نخستنخست ... 4488488989299309319329339349359369379389399409419429439449459469479489499509519529539549559569579589599609619629639649659669679981048 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)