کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    از دوستان شهرستانی کسی از سایت دلفیران ماهی خریداری نموده است و از این امر رضایت داشته اند؟
    با تشکر
    من جای شما بودم این کار رو نمیکردم
    چون موجود زنده رو به نظر من باید قبلش دید بعد خرید کرد
    یه سوالی هم که برای من جای تعجب داشت این بود که مورد درخواستی من تو سایت موجود بود اما روز عرضه که رفتم حضوری خرید کنم اصن روحشون هم از اون جنس خبر نداشت !! مثلا بابل آبی رو موجود بود با قیمت توی سایت
    ولی وقتی رفتم دیدم بابل آبی اصن ندارن
    یا همر اختاپوسی رو قیمت زده کوچیک ۵۵ تومن رفتم دیدم ۲ الی ۳ تا دونه همر بیشتر نیاورده از ۲۰۰ به بالا
    یا مثلا بار بلوتانگاش یه دفعه که من رفتم افتضاح بود و بیشترشون سفیدک زده بودن گفتم اون بنده خداهایی که اینترنتی خرید میکنن با چی میخوان مواجه بشن !
    البته بستگی به شانس شما داره که ماهی و ریف خوب براتون ارسال بشه یا نشه
    موفق باشین

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2251 نمایش پست ها
    داداش تبریز هم همه چی هست هر چیزی بخوای هست ولی خب انصاف چیزه دیگه آیه
    موفق باشید
    عرفان
    من زیاد خرید کردم و خیلی افتضاح بود جوری که اخره سال با چند تا از دوستان چند یخ دون ماهی خریدیم که همه مردن و تانکاهمون رو به تلفات کشوند و بشون هم گفتیم و گردن نگرفتن ولی مثله اینکه سال جدید تانک های مغازه رو عوض کردن و با شرکت جدیدی قرارداد بستن واسه واردات ماهی

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    از دوستان شهرستانی کسی از سایت دلفیران ماهی خریداری نموده است و از این امر رضایت داشته اند؟
    با تشکر
    دوست عزیز,بنظر من شما بهتره همون شهر خودتون ماهی بگیرید واگه ماهی نداره بهشون سفارش بدیدوماهی قرنطینه بگیرید,
    حتی اگه قرار باشه گرانتر بگیرید
    گرفتن ماهی از اینجورجاها کار اشتباهی هست,شما اگرم خواستید ماهی بگیرید خودتون باید شخصا برید یا یه نفر که وارد هست بفرستید واز مغازه هایی بگیرید که چند وقتی باشه ماهی اورده باشه, وخودتون هم که بخواید بگیرید حداکثر سه یا چهارتا ماهی میتونید بگیرید
    در کل بازهم بهتون پیشنهاد میکنم از شهر خودتون بگیرید شاید ابزیهای زیباتری گیرتون نیاد,ولی میتونید ماهیهای سالمتر وغذاخور بگیریدوهمچنین یکی یکی ماهی میگیرید ومرگ میرشون کمتر خواهد بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز,بنظر من شما بهتره همون شهر خودتون ماهی بگیرید واگه ماهی نداره بهشون سفارش بدیدوماهی قرنطینه بگیرید,
    حتی اگه قرار باشه گرانتر بگیرید
    گرفتن ماهی از اینجورجاها کار اشتباهی هست,شما اگرم خواستید ماهی بگیرید خودتون باید شخصا برید یا یه نفر که وارد هست بفرستید واز مغازه هایی بگیرید که چند وقتی باشه ماهی اورده باشه, وخودتون هم که بخواید بگیرید حداکثر سه یا چهارتا ماهی میتونید بگیرید
    در کل بازهم بهتون پیشنهاد میکنم از شهر خودتون بگیرید شاید ابزیهای زیباتری گیرتون نیاد,ولی میتونید ماهیهای سالمتر وغذاخور بگیریدوهمچنین یکی یکی ماهی میگیرید ومرگ میرشون کمتر خواهد بود
    دوست عزیز من با قسمتی از نظر شما مخالفم. مگه آکواریوم فروشی های شهرستان از کجا خرید میکنن؟ اونها هم از گندمکار یا فرهاد یا اونیکس و ... میخرن، تلفات رو میکشن رو بقیه و با قیمت چند برابر میفروشن بخصوص شهرستانهایی که رقابت کمتره. به هر حال در حالت کلی بار ماهی دلفیران از کیفیت قابل قبولی برخورداره ( این حرف من به معنی بد بودن بار بقیه نیست).

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط black_art نمایش پست ها
    دوست عزیز من با قسمتی از نظر شما مخالفم. مگه آکواریوم فروشی های شهرستان از کجا خرید میکنن؟ اونها هم از گندمکار یا فرهاد یا اونیکس و ... میخرن، تلفات رو میکشن رو بقیه و با قیمت چند برابر میفروشن بخصوص شهرستانهایی که رقابت کمتره. به هر حال در حالت کلی بار ماهی دلفیران از کیفیت قابل قبولی برخورداره ( این حرف من به معنی بد بودن بار بقیه نیست).
    دوست عزیز من بیشتر از اینکه شما فکرش را بکنید با بعضی از اینها سر وکار دارم,ونمیتونم بعضی از مسایل را بگویم
    فروشنده ای که شهرستان هست تجربه کافی برای نگه داری ماهی را داره کسی که هفته ای یکی بار میاره به این راحتی ماهیها را نمیکشه,بعدشم قیمت هر ماهی مشخصه مثلا یه بلو تانگ٧٠هزاری را نمیشه٢٠٠فروخت حداکثر١٠٠میفروشن,عوضش شما غذا خوردنش,سالم بودنش را میبینید .وکلا ماهی را میبینید
    ولی گیرم از تهران بگیرند اولا که اصلا ماهی را نمیبینید دوم معلوم نیست براتون همون ماهی را بفرستند,سوما هزینه حمل دارید,چهارم ,ماهی غذاخور باشه یا نه.پنچم,ماهی سالم باشه یا نه.ششم,اصلا شما تجربه قرنطینه اول کار را داشته باشی یا نه وووو
    دوست عزیز من خودم ماهی یکی دو بار با ادموارترهاشون سروکار دارم ولی باز هم لیستی که میدی با اونی که میاد خیلی فرق داره ,که همیشه باهاشون بحث دارم
    توی اکهای خانگی هم معمولا دوستانی که میخوان ماهی بگیرندتجربه کافی ندارند ووقتی میرند اینجور جاها تا میفهمند شهرستانی هم هست ,انداختن بهشون شروع میشه,واخر کار با کلی ابزی میفرستند شهرستان وبعد از ده روز از اون ابزیها چیزی نمیمونه,از این موارد من زیاد دیدم حتی توی همین سایت

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز من بیشتر از اینکه شما فکرش را بکنید با بعضی از اینها سر وکار دارم,ونمیتونم بعضی از مسایل را بگویم
    فروشنده ای که شهرستان هست تجربه کافی برای نگه داری ماهی را داره کسی که هفته ای یکی بار میاره به این راحتی ماهیها را نمیکشه,بعدشم قیمت هر ماهی مشخصه مثلا یه بلو تانگ٧٠هزاری را نمیشه٢٠٠فروخت حداکثر١٠٠میفروشن,عوضش شما غذا خوردنش,سالم بودنش را میبینید .وکلا ماهی را میبینید
    ولی گیرم از تهران بگیرند اولا که اصلا ماهی را نمیبینید دوم معلوم نیست براتون همون ماهی را بفرستند,سوما هزینه حمل دارید,چهارم ,ماهی غذاخور باشه یا نه.پنچم,ماهی سالم باشه یا نه.ششم,اصلا شما تجربه قرنطینه اول کار را داشته باشی یا نه وووو
    دوست عزیز من خودم ماهی یکی دو بار با ادموارترهاشون سروکار دارم ولی باز هم لیستی که میدی با اونی که میاد خیلی فرق داره ,که همیشه باهاشون بحث دارم
    توی اکهای خانگی هم معمولا دوستانی که میخوان ماهی بگیرندتجربه کافی ندارند ووقتی میرند اینجور جاها تا میفهمند شهرستانی هم هست ,انداختن بهشون شروع میشه,واخر کار با کلی ابزی میفرستند شهرستان وبعد از ده روز از اون ابزیها چیزی نمیمونه,از این موارد من زیاد دیدم حتی توی همین سایت
    حرفتون قبول دارم واقعا همین طوره تمام اینای که گفتید سر من و اطرافیان اومده با همین دولفیران اتفاقا من خدای تلفات توسیه میکنم ماهی رو ببینین و بخرین حتی اگه گرون تر باشه

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام به نظر من بحث بی فایدس راجع به این موضوعا پس ادامه ندیم بهتره هر کسی با توجه به تجربش از این صنف میتونه خرید کنه
    به نظر منم سایت دلفیران کار خیلی قشنگی کرده اما عکسا با اون چیزی که تحویل میگیرید بسیار تفاوت داره،من اقای گندمکارو تا حدودی میشناسم کارمنداشونم از دوستان قدیمی من هستن اما خب هر کسی سیاست کاری خودشو داره و نمیشه خورده گرفت،بر فرض مثال همه میگن فرهاد خلیل بیگی بد اخلاق هر چند من میگم اینطور نیست دلیلی نداره بیاد وایسه با من که تازه اومدم تو اب شور یکی به دو کنه سر یه موضوع.اون موضعش مشخصه،اما یک نفرو بیارین بتونه بگه بار فرهاد از سلامت خوبی برخوردار نیست !! البته قیمتا هم بالا هست
    بهترین کار هم اینه که عکسارو wysiwyg کنه مثل divers den که شما عکسی که میبینی دقیقا همونو تو بار تحویل بگیری(البته این کارم زیاد آسون نیست و با توجه به حجم بالای ماهی که میاد و سفارشات زمان بر هست و نمیشه باکسارو از فرودگاه نیاورده بفروشی بره دیگه )

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام به نظر من بحث بی فایدس راجع به این موضوعا پس ادامه ندیم بهتره هر کسی با توجه به تجربش از این صنف میتونه خرید کنه
    به نظر منم سایت دلفیران کار خیلی قشنگی کرده اما عکسا با اون چیزی که تحویل میگیرید بسیار تفاوت داره،من اقای گندمکارو تا حدودی میشناسم کارمنداشونم از دوستان قدیمی من هستن اما خب هر کسی سیاست کاری خودشو داره و نمیشه خورده گرفت،بر فرض مثال همه میگن فرهاد خلیل بیگی بد اخلاق هر چند من میگم اینطور نیست دلیلی نداره بیاد وایسه با من که تازه اومدم تو اب شور یکی به دو کنه سر یه موضوع.اون موضعش مشخصه،اما یک نفرو بیارین بتونه بگه بار فرهاد از سلامت خوبی برخوردار نیست !! البته قیمتا هم بالا هست
    بهترین کار هم اینه که عکسارو wysiwyg کنه مثل divers den که شما عکسی که میبینی دقیقا همونو تو بار تحویل بگیری(البته این کارم زیاد آسون نیست و با توجه به حجم بالای ماهی که میاد و سفارشات زمان بر هست و نمیشه باکسارو از فرودگاه نیاورده بفروشی بره دیگه )
    خیلی فرق میکنه اقای بیگی شاید خیلی خوش رو نباشن و قیمتاشون بالاتر باشه ولی ماهیای که میفروشن خیلی سرترن اگه یادتون باشه اول سال من این مو ضوع رو مطرح کردم که چند یونولیت ماهی خرید کردیم از این سایت و همه در عرض دو روز مردن اونم تو 3 اک مختلف و خیلی از ماهیا مریض و مرده رسیدن و عکس گرفتیم هم ولی گردن نگرفتن و اینجا هم خیلیا با حرف من مخالف بودن ولی مثله اینکه خیلی اوضاع بیریخت بوده که دیگه با اون شرکت کار نمیکنن و از یه شرکت دیگه واسه واردات قراردات بسته چرا کسی در مورد نسیم یاس این چیزا رو نمیگه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16184
    سلام دوستان
    گفته شده ک حجم رف باید یک چهارم تانک باشه حالا اگ حجم رف با تانک برابری کنه مشکلی پیش می یاد؟؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin-qaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    گفته شده ک حجم رف باید یک چهارم تانک باشه حالا اگ حجم رف با تانک برابری کنه مشکلی پیش می یاد؟؟
    نه دوست عزیز نه تنها مشکل داره بلکه بهتر هم هست کاربردونمای خیلی بهتری میتونه ایجاد کنه با گیاهای مختلف وابزیهای مختلف
    ولی هزینه اک بالاتر میره
    شما باید ببینید برای چی میخواید رف بزرگ بسازید

صفحه 940 از 1093 نخستنخست ... 4408408909219229239249259269279289299309319329339349359369379389399409419429439449459469479489499509519529539549559569579589599901040 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)